18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tydzień lgbt w Lidlu

freaky • 2020-06-25, 13:39
Albo Lidl chce strzelić sobie w stopę, albo to fejk. Jednak z tą fifą trafili w sedno :amused:





spoiler

~sensualna

2020-06-25, 15:47
EvilDog napisał/a:

I qrwa co z tego ?
Jezu jak mnie to wqrwa , zaraz będzie ból dupy "pseudo zakorzenianych heteryków" czemu pseudo ? Ponieważ jeśli czujesz się zagrożony takimi rzeczami i przez to Ty albo Twój syn zmieni orientacje seksualna mam smutną wiadomość dla Ciebie ... jesteś skrytym pedałem wraz z synem .
To jest biznes , jest to na topie teraz więc jest promowane , przeje się , przestaną i zacznie się coś drugiego . Za 10 lat będą pie**olić o równości związków z zwierzętami i nadal będzie ból dupy.
Mam dziewczynę zamierzam z nią stworzyć rodzinę i ch*j mnie obchodzą geje, lesbijki i transy . Jeśli będą chcieli się żenić i tworzyć rodziny co ja mam mieć do tego ? I w jaki sposób z moją kobietą i przyszłą rodzina być zagrożony ?
Paranoja od nadmiaru wolnego czasu i szuflady zamiast głowy.



czemu od razu jakieś zagrożenie? nas po prostu to brzydzi ;)

EmilianO

2020-06-25, 16:09
swampman napisał/a:

nie. to prawda



Fake. Siostra pracuje w Lidlu i potwierdziła, od 29 czerwca jest tydzień amerykański w Lidlu.

To fake. Od 29 czerwca jest tydzień amerykański.

EvilDog

2020-06-25, 17:03
sensualna napisał/a:

czemu od razu jakieś zagrożenie? nas po prostu to brzydzi



Brzydzą Cie kolory ? Tęcza ? Bo nie rozumiem .

ProVVe

2020-06-25, 18:13
Friko napisał/a:

Czekam jeszcze na oficjalne potwierdzenie na stronie lidla albo w apce i mogę skreślić ten market z listy sklepów, w których robię zakupy.



Ja od czasów cenzury krzyża na kościele Santorini z produktów serowych czyli od 3 lat nie byłem ani razu w gejolidlu... Mam w dupie, że to akurat krzyż, ale k***y muslimskiego j***nego znaczka nie wymazywali ze zdjęć zabytków na produktach... Moga ssać im pęto i mam nadzieję, że tylko pedały będą chodzić tam i wtedy zacznie sie reklama dla heterorodzin, aby wrócili.. Pedały będą się rzucac i ch*ja zrobią... lidla powinno się bojkotować

kigam

2020-06-25, 18:16
...........a może to photoszop xD łykacie jak młode pelikany

Admirał

2020-06-25, 18:18
Meh.
1. Artykuły są przecenione, co nie ma sensu, bo nigdy nie były w ofercie.
2. Gra FIFA jako coś pedalskiego kojarzy się tylko użytkownikom internetu.
Poza tym to niezły fejk.


vass

2020-06-25, 18:21
Piwo dla Lidla, że ma w dupie oszołomów.

raistpol

2020-06-25, 18:26
EmilianO napisał/a:

Fake. Siostra pracuje w Lidlu i potwierdziła, od 29 czerwca jest tydzień amerykański w Lidlu.
To fake. Od 29 czerwca jest tydzień amerykański.



Czyli, w sumie obrazek nie kłamie

Mordor86

2020-06-25, 18:40
sp***olenie umysłowe zarządu Lidla. Od dzisiaj sram na LIDLA i ich cała tęczową popapraną armię.

AN...........or

2020-06-25, 18:54
Powinni tydzień cwe*i i pedofilów jesszcze zrobić

Gruezi

2020-06-25, 18:56

DSStrielok napisał/a:

Czyli jednak to prawda.



Prawda prawda:




wizzPL

2020-06-25, 19:08
żel akurat bym kupiła ;)

St...........on

2020-06-25, 19:13
zeozwatyelektryk napisał/a:

@up, przecież to samobój. Haha



Dupa nie samobój, Polacy to tępaki, od 30 lat wybierają te same partie, mimo, że robią im/wam na ch*j i co? i gówno i dalej je wybieracie i wybierać będziecie. A o farsach, aferach, przekrętach długo nie pamietacie.

Cryo

2020-06-25, 19:31
Z tą Fifą najlepsze :wyj***ne:

Byku35

2020-06-25, 19:44
alexandrus napisał/a:

Dupa nie samobój, Polacy to tępaki, od 30 lat wybierają te same partie, mimo, że robią im/wam na ch*j i co? i gówno i dalej je wybieracie i wybierać będziecie. A o farsach, aferach, przekrętach długo nie pamietacie.



nie pieróg głupot siedź tam i nie wracaj
gdyby nie PIS to byśmy dalej mieli lata 90' 05'