18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BundyR

2017-09-23, 14:23
durny chiński łeb

qwerty123hwdp

2017-09-23, 14:34
Dostał po mordzie i jeszcze krzywo mi złoży ten telefon :/

kurwiszonek

2017-09-23, 14:49
@BundyR, Skąd wiesz że to chińczyk? nie prościej było by go nazwać azjatą? byś miał przynajmniej pewność że nikt ci nie wypomni błędu a tak to masz babo placek

ho...........zo

2017-09-23, 14:56
RobercikZgdańska napisał/a:

@BundyR, Skąd wiesz że to chińczyk? nie prościej było by go nazwać azjatą? byś miał przynajmniej pewność że nikt ci nie wypomni błędu a tak to masz babo placek


To jest chińczyk, znam go. Mówił, że bolała go morda i nie poszedł następnego dnia do szkoły.

ritu4l

2017-09-23, 15:20
hoszo napisał/a:


To jest chińczyk, znam go. Mówił, że bolała go morda i nie poszedł następnego dnia do szkoły.



Potwierdzam. Do dziś mówi że go ta chińska morda boli.

elfis

2017-09-23, 15:30
czy to jest ta sławna chińska inteligencja, według wzoru

murzyn , duża faja mały mózg
europejczyk, średnia faja średni mózg
azjata, mała faja duży mózg

coś mi nie pasuje

BundyR

2017-09-23, 15:42
@RobercikZgdańska
Tak samo, jak nie zastanawiam się, czy murzyn to subsaharyjczyk, pigmej, buszmen itd. Murzyn to murzyn, inaczej murzyn. Azjata? Jak ma żółtą skórę i oczy jak szparki to chinol i tyle, ułatwia mi to zycie i pozwala szybko nazwać podrasy

ritu4l

2017-09-23, 16:53
BundyR napisał/a:

@RobercikZgdańska
Tak samo, jak nie zastanawiam się, czy murzyn to subsaharyjczyk, pigmej, buszmen itd. Murzyn to murzyn, inaczej murzyn. Azjata? Jak ma żółtą skórę i oczy jak szparki to chinol i tyle, ułatwia mi to zycie i pozwala szybko nazwać podrasy



Dobrze prawisz, gówno, ścierwo, asfalt, bambus, smoluch, dzikus - i wiadomo że chodzi o dindu, to wszystko są podzwierzęta (bo podludzie to komplement).

Tak samo skośnookie to chińczyki, ale do nich szacuneczek :)