18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Twoja przesyłka trafia w ręce "protestujących"...

Halman • 2020-05-31, 10:29

to własnie jest sens protestów złodziejskiej bandy nierobów... :roll:
San Jose, California

pogromca_ignorantow

2020-05-31, 10:37
"– To jak ty się właściwie nazywasz, bo zapomniałem. Kolec? Stolec?
– Bolec.
– A więc uważnie mnie posłuchaj, Bolek. Byłeś w Stanach?
– Nie.
– No właśnie, a ja znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd się wzięli czarni w Ameryce?
– Z Afryki?
– No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A czy ty myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę silnego, zwinnego Murzyna i wywieźć go za ocean?
– Chyba nie.
– No jasne, że nie. Udało im się to, ponieważ wywozili tylko takich, co nie potrafili sp***olić przed siatką albo byli największymi głąbami w plemieniu i wódz ich sprzedawał za paczkę fajek, bo i tak nie miał z nich żadnego pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki. Pożenili się, porobili dzieci, świat poszedł do przodu. Pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty, ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew. Są potomkami człowieka, który dał się złapać w siatkę na własnym podwórku. Dlatego nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu, kapujesz?"

mygyry

2020-05-31, 10:53
Floyd by tego chciał

Stonka

2020-05-31, 11:00
k***a. Jakoś pod pośredniakiem nie zbiera się tyle murzynów. Jak do pracy to nie ma komu. Ale jak na zamieszki i kradzieże to całe stada przybiegają.

Tr...........ty

2020-05-31, 11:01
mygyry napisał/a:

Floyd by tego chciał



Floyd pewnie nie takie akcje odpie**alał, dlatego zainteresowała się nim policja

lm65

2020-05-31, 11:44
ktoś powinien z góry rzucić butelkę z benzyną :) albo kilka heheh

Halman

2020-05-31, 12:16
lm65 napisał/a:

ktoś powinien z góry rzucić butelkę z benzyną albo kilka heheh


worek z moczem też dobry...

MgrMajster

2020-05-31, 13:22
To teraz powinni nagrać filmik jak próbują obrabować furgonetkę przewożącą pieniądze, byłoby ciekawie.

Kepeszek

2020-05-31, 13:34
I całe dziesiątki lat przyswajania białych do życia wśród czarncyh; że są normalni, nieszkodliwi itd. poszedł sie pie**olić

Szelma

2020-05-31, 14:31
k***a przypadkowo czy nie podczas interwencji dusza murzyna jedna osobe potrafia postrzelić gdy sie stawia... a tu juz nie potrafia wejsc w szyku z bronia i zakończyć to gowno wielkie gdzie ich j***na gwardia narodowa gdyby odrazu strzelali do takich to by byl spokoj na drugi raz a tak maja większy burdel teraz jak by rozj***li tych czarnych i innych inaczej kolorowych. U obcych potrafia sie wjebac na kraj i siac spustoszenie ale na wlasnym podwórku to jakas j***na samodestrukcja

krzychu88

2020-05-31, 14:47
To jest ten hamerican dream...

EdmundKemper

2020-05-31, 17:32
Oni protestują tylko po to żeby kraść.

Nyrewesa

2020-05-31, 18:44
Ciarka mariusz to ty sie ukrywasz pod tym nickiem. Pytam bo strasznie ciarkujesz na tym portalu, i te komentarze jakby wprost wyjęte z konferencji przed komendą główna.

egonx

2020-05-31, 19:17
a moze zrobic oddzielny dzial "zamieszki w USA" bo przypuszczam bedzie tego tu pelno teraz ;)

paero123

2020-05-31, 19:59
Byłyby jaja jakby ktoś się wk***ił i podstawił ciężarówkę wypełnioną paczkami z jakimś wąglikiem/odpadami radioaktywnymi. Stado rozkrada, zabiera do melin a tam już biologia/chemia robi swoje.