18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Twój kot wybierałby whiskas

~Angel • 2019-09-23, 16:53
a te wolą surowe mięsko


Cezz999

2019-09-23, 17:31
Zwierzęca solidarność, bobra nie ruszyły :krejzi:

EvilDog

2019-09-23, 18:01
No cóż, to jest różnica pomiędzy kotem, a psem.
Jeśli właściciel umrze uprze i pies nie będzie miał co jeść , to w większości przypadkach zdechnie z głodu , a przynajmniej tak się mówi , ponieważ sądzę że wygłodniałe zwierze w końcu zacznie podjadać pana, baaa nawet ludzie bez problemu tym się zajmują (np. oblężenie Stalingradu II wojna światowa)
Ale kotek z natury jest padlinożercą i nawet nie będzie czekał do skrajnego wyczerpania przez głód , tylko : Uparł pan ! Niech żyję whiskas!

Lobo24

2019-09-23, 18:14
Cezz999 napisał/a:

Zwierzęca solidarność, bobra nie ruszyły




A gacie kto zdjął? Zgwałciły i ukręciły jej kark.

loda_szmato

2019-09-23, 19:07
EvilDog napisał/a:

Ale kotek z natury jest padlinożercą



Kto Ci takich głupot naopowiadał?

Rozjebie

2019-09-23, 19:13
huncfot130 napisał/a:

Zdradliwe sierściuchy....



A kto powiedział, ze koty jedzą właściciela? Balkon otwarty to z dworu pewnie przyszły zachęcone zapachem

dfc77

2019-09-23, 20:24
Kolejny udany na sadisticu filmik. Taki jak założenie portalu. Brawo za wysmyczenie z natłoku ścierwa internetowego.

Odnośnie sytuacji z filmiku. Było to koło '94 do '98. Dokładnie nie pamiętam. 8 pietro, skoczek. W blokach starej daty są takie większe balkony na parterze. Jeden na blok. Mała trafostacja czy jak zwał. Byłem na placu i słyszałem krzyk. Zdążyłem uchwycić końcową fazę lotu z majstersztykiem dekapitacji o barierkę rzeczonego balkonu. Głowa w kratce rewizyjnej, trup na dużym balkonie. Tłum widzów. Pały pierwsze. I odnośnie filmiku. Koty drugie. Siedzą i obgryzają głowę lub szyję. Zależy jaki poziom trupa. Ludzie lament. Deszcz leje i rozmywa krew. Odstraszamy koty. Pały nas, bo miejsce zbrodni. Koroner po godzinie. Koty co zjadły to ich (nie było szans zachować ludzkie odruchy, bo nawet swoje gnaty wyciągali). Zero szacunku dla lotnika. Najlepsze, że został tachany przez mieszkanie gdzie spadła większą jego część mimo, że operację rozpoczęli od zewnątrz.

edmund

2019-09-23, 20:35
jak EvilDog napisał wcześniej,
polecam zapoznać się z historią obrony Stalingradu, gdzie częste były przypadki kanibalizmu, choć patrząc z perspektywy historii świata,
to dość częste przypadki,
a co się dziwić sierściuchom, gdy w Szwajcarii do tej pory kultywuje się jedzenia mięsa kota

wiskas

2019-09-23, 21:12
Ja też wybrał bym whiskas :D

macolek1234

2019-09-23, 22:07
I to jest Sadistic ! A nie gówniane filmiki z upadków

ruffin-89

2019-09-24, 00:04
EvilDog napisał/a:

No cóż, to jest różnica pomiędzy kotem, a psem.
Jeśli właściciel umrze uprze i pies nie będzie miał co jeść , to w większości przypadkach zdechnie z głodu , a przynajmniej tak się mówi , ponieważ sądzę że wygłodniałe zwierze w końcu zacznie podjadać pana, baaa nawet ludzie bez problemu tym się zajmują (np. oblężenie Stalingradu II wojna światowa)
Ale kotek z natury jest padlinożercą i nawet nie będzie czekał do skrajnego wyczerpania przez głód , tylko : Uparł pan ! Niech żyję whiskas!



Oblężenie Leningradu, nie Stalingradu.

Dzisiaj

2019-09-24, 00:21
koty to ch*je i powinno sie kazdego wrzucac do worka a dalej jak to peja powiedzial "wiecie co z nim zrobic"

Nellum

2019-09-24, 04:28
pie**olicie, że pies nie ruszy a w Pabianicach zmarła babka i pies jakoś ją też jadł