18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twerkujący da Silva

phrontch • 2020-08-07, 06:37
Zawstydził wszystkie samice małp


35i

2020-08-07, 06:41
Trzęsidupek pospolity.

pro_avenger

2020-08-07, 06:41
A gdzie całość, szykowała się dobra zabawa.

maderfakermen

2020-08-07, 07:09
Dildo się włączyło. W nie najlepszym momencie...

Użytkownik420

2020-08-07, 09:06
Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. p*zdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji

Juzwa

2020-08-07, 09:47
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. p*zdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Zluzuj półdupki, to może przestaną ci się telepać. Jak się ktoś obraca w takim towarzystwie handlarzy prochami, to jest JEGO wina, że mu wypłacają baty. Tak w zasadzie to mam w głębokim poważaniu zarówno tego na filmie, jak takich pacanów jak ty.

filip_gosc

2020-08-07, 10:23
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. p*zdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Patrząc na Twoją wypowiedź myślę, że nie masz bladego pojęcia co to merytoryczna dyskusja

8-)

Samael616

2020-08-07, 10:32
Zbroja obsrana, a pewnie najgłośniej krzyczy „j***ć policję” :roll:

DarioLee

2020-08-07, 17:57
Juzwa napisał/a:

Zluzuj półdupki, to może przestaną ci się telepać. Jak się ktoś obraca w takim towarzystwie handlarzy prochami, to jest JEGO wina, że mu wypłacają baty. Tak w zasadzie to mam w głębokim poważaniu zarówno tego na filmie, jak takich pacanów jak ty.



az mi się skojarzył ten ziomek 420 z Miles87 taki sam zj***ny dzban

Essent

2020-08-07, 19:18
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. p*zdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Skoro się prosisz to masz.
Szczekam na ciebie hau hau k***a .
Czy ty wiesz co napisałeś ? Stajesz w obronie złodzieja,pedofila,itp. Nie potrzebne skreślić.
Weź ić stont :homer:

dann999

2020-08-07, 20:00
Przecież on k***a ani bata nie dostał na tym pseudo filmiku. To jest k***a Sadol???

pankruk

2020-08-07, 20:56
Użytkownik420 napisał/a:

Mam nadzieję, że Was kiedyś też ktoś tak dojedzie i przypomnicie sobie ziomka z drżącymi mięśniami jak będziecie osrani po pachy. p*zdeusze jesteście i kozaki przez internet. Teraz sobie poszczekajcie na mnie a jak już wam wyjdą pierwsze włosy na jajach to wrócimy do merytorycznej dyskusji



Wyjedź czasem ze swojego Piździchowa to może kiedyś do Ciebie dotrze, że istnieje inne życie i otoczenie niż gangsterzenie, przemoc i inne gówno, które było może na czasie w latach 90-tych i tylko chwilowo teraz odżyło przez gloryfikowanie świętej pamięci gangsterów z mercedesów na blachach WPR i WWL.