18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Twardziel w szpitalu

Salieri16000 • 2019-02-25, 21:11
Wyszedł tylko zapalić:


KieldW

2019-02-25, 21:19
Przepici, przepaleni, z nożem w plecach, a nadal nie do zaj***nia. Ruski Robopatol.

kret_ekg

2019-02-25, 21:23
jobany wrot... rozchodzi to

Lobo24

2019-02-25, 21:40
To chyba bracia.

SSmołki

2019-02-25, 22:21
Lobo24 napisał/a:

To chyba bracia.



I ta dziara na klacie "Hard 2 Kill" xDD

Sawix

2019-02-25, 22:37
ja z poparzonym ryjem i łapami do łokci wyszedłem na fajkę na klatkę schodową w szpitalu

Lobo24

2019-02-25, 22:59
Ja 2 dni po operacji twarzy ( chirurgia twarzowo - szczękowa w szpitalu Dzieciątka Jezus przy Lindleya) poszedłem na 2 godziny Stand - upu do Hybryd. Z j***nym venflonem w ręku. Śmiałem się, ale jak mi szwy jebły to resztę show siedziałem jak jakiś socjopata - poker face i ni h*ja nie drgnąłem.

ZajętyPelikan

2019-02-26, 02:14
Bez przesady, wydaje mi się, że dorosłych płci męskiej możemy podzielić na dzieci i mężczyzn ze względu na zachowanie po przebytym urazie. Dla przykładu niektórzy sobie wjadą w rękę fleksem, zakleją jakąś taśmą którą mają pod ręką i pracują dalej, a niektórzy uderzą się w palec i już przylatują do mnie zgłosić wypadek przy pracy.

Oczywiście mają prawo i nikt nikomu tego nie zakazuje, ale mi by było wstyd po walnięciu się młotkiem w palec z krwiaczkiem uciekać na l4.

Niestety w mojej firmie, utarło się już wrażenie, że młodzi pracownicy tylko patrzą za okazją by na l4 biec... i z moich własnych obserwacji wynika, że faktycznie tak jest.

Ja...........ro

2019-02-26, 04:07
ZajętyPelikan napisał/a:

Bez przesady, wydaje mi się, że dorosłych płci męskiej możemy podzielić na dzieci i mężczyzn ze względu na zachowanie po przebytym urazie. Dla przykładu niektórzy sobie wjadą w rękę fleksem, zakleją jakąś taśmą którą mają pod ręką i pracują dalej, a niektórzy uderzą się w palec i już przylatują do mnie zgłosić wypadek przy pracy.
Oczywiście mają prawo i nikt nikomu tego nie zakazuje, ale mi by było wstyd po walnięciu się młotkiem w palec z krwiaczkiem uciekać na l4.
Niestety w mojej firmie, utarło się już wrażenie, że młodzi pracownicy tylko patrzą za okazją by na l4 biec... i z moich własnych obserwacji wynika, że faktycznie tak jest.



Opowiedz nam jeszcze jakieś inne ciekawe anegdoty ze swojego życia i przemyślenia, proszę.

raffal81

2019-02-26, 07:07
Proszę się nie wygłupiać i położyć na plecach na łóżko :D

Budrys2000

2019-02-26, 07:12
Też mi wyczyn :roll:

Ja kilka lat po ślubie nadal bez pytania mogę iść do żabki

Justynka99

2019-02-26, 11:39
ZajętyPelikan napisał/a:

Bez przesady, wydaje mi się, że dorosłych płci męskiej możemy podzielić na dzieci i mężczyzn ze względu na zachowanie po przebytym urazie. Dla przykładu niektórzy sobie wjadą w rękę fleksem, zakleją jakąś taśmą którą mają pod ręką i pracują dalej, a niektórzy uderzą się w palec i już przylatują do mnie zgłosić wypadek przy pracy.
Oczywiście mają prawo i nikt nikomu tego nie zakazuje, ale mi by było wstyd po walnięciu się młotkiem w palec z krwiaczkiem uciekać na l4.
Niestety w mojej firmie, utarło się już wrażenie, że młodzi pracownicy tylko patrzą za okazją by na l4 biec... i z moich własnych obserwacji wynika, że faktycznie tak jest.


Owszem, jest mnóstwo "dorosłych dzieci", które wstydzą się lekarza i przychodzą dopiero jak pojawiają się komplikacje, przez co leczenie trwa kilka razy dłużej (a czasem jest już niewykonalne), kosztuje kilka razy więcej i powoduje kilkakrotnie większe szkody.

Madafakerski

2019-02-26, 12:27
Dlatego żeby ruskiego zaj***ć, to tylko strzałem w łeb 2x dla pewności.

ZajętyPelikan

2019-02-26, 13:50
Justynka99 napisał/a:

Owszem, jest mnóstwo "dorosłych dzieci", które wstydzą się lekarza i przychodzą dopiero jak pojawiają się komplikacje, przez co leczenie trwa kilka razy dłużej (a czasem jest już niewykonalne), kosztuje kilka razy więcej i powoduje kilkakrotnie większe szkody.



Nabicie sobie krwiaka nie jest obrażeniem wymagającym konsultacji lekarskiej. Ale jako że nigdy czegoś takiego nie miałaś to skąd masz wiedzieć, że krew się sama wchłonie.

Natomiast urazy typu głębokie rozcięcia oczywiście trzeba zszyć, by zminimalizować wielkość blizny.

Zazwyczaj te dorosłe dzieci nie chodzące do lekarza zajmują wyższe stanowiska i wiedzą, że muszą być w pracy niezależnie od gorączki czy innych pierdół. Może kiedyś będziesz na stanowisku związanym z dużą odpowiedzialnością to dowiesz się jak wyglądają realia.

Justynka99

2019-02-26, 16:31
ZajętyPelikan napisał/a:

Nabicie sobie krwiaka nie jest obrażeniem wymagającym konsultacji lekarskiej. Ale jako że nigdy czegoś takiego nie miałaś to skąd masz wiedzieć, że krew się sama wchłonie.
Natomiast urazy typu głębokie rozcięcia oczywiście trzeba zszyć, by zminimalizować wielkość blizny.


W tym konkretnym przypadku tak, ale opisałeś też inne. Zresztą od uderzenia młotkiem mogło powstać również pęknięcie kości, co już może spowodować komplikacje.
ZajętyPelikan napisał/a:

Zazwyczaj te dorosłe dzieci nie chodzące do lekarza zajmują wyższe stanowiska i wiedzą, że muszą być w pracy niezależnie od gorączki czy innych pierdół. Może kiedyś będziesz na stanowisku związanym z dużą odpowiedzialnością to dowiesz się jak wyglądają realia.



Opierasz to na jakichś statystykach, czy tylko własnym przekonaniu? Z moich obserwacji wynika, że zwykle ci unikający L4 to Sebki z produkcji, dla których lekarz to utrata wizerunku macho. A dyrektorzy normalnie chodzą do lekarzy - chociaż starają się wykonywać obowiązki np. mailowo i telefonicznie, jak nie ma innej opcji, albo mimo wszystko przyjść do pracy, jak to nie jest nic poważnego.