18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twardziel na zawodach

CrazyEdek • 2018-03-05, 20:51
426kg.


DEADmanPL

2018-03-05, 22:58
Teraz wyobraźcie sobie sytuacje, że ziomek jego pokroju do Was podchodzi i ostentacyjnie podbija do waszej laski. Co robicie? :D

Jetix

2018-03-06, 02:27
@sqolik Z tym dopingiem w sportach siłowych jest różnie, ponieważ nie gra aż tak wielkiem roli jak np. w kulturystyce.
Na potwierdzenie moich słów dodam, że sam jestem mistrzem Polski w Wyciskaniu leżąc, a koksu jeszcze nigdy nie waliłem.
I nie jestem z tych osób, które za wszelkę cenę wszędzie cisną to, że są naturalami, bo to jedyna słuszna droga. pie**olenie, gdyby nie to, że są za to dosyć spore kary finansowe i klub ma przez to problemu z licencjami, to raczej nic bym sie nie zastanawiał.
Na światowym poziomie wiadomo, że leci towar, ale nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Przy takich wynikach główną rolę gra genetyka oraz w ch*j dużo ciężkich treningów.

Whitey

2018-03-06, 04:43
@DEADmanPL Jak to co? jak każdy sadol wale go na p*zde z miejsca, a co. :jezdziec:

SpecTPL

2018-03-06, 10:31
@Jetix Wstawaj, zesrałeś się

Wykalaczek

2018-03-06, 13:42
Jetix napisał/a:

@sqolik Z tym dopingiem w sportach siłowych jest różnie, ponieważ nie gra aż tak wielkiem roli jak np. w kulturystyce.
Na potwierdzenie moich słów dodam, że sam jestem mistrzem Polski w Wyciskaniu leżąc, a koksu jeszcze nigdy nie waliłem.
I nie jestem z tych osób, które za wszelkę cenę wszędzie cisną to, że są naturalami, bo to jedyna słuszna droga. pie**olenie, gdyby nie to, że są za to dosyć spore kary finansowe i klub ma przez to problemu z licencjami, to raczej nic bym sie nie zastanawiał.
Na światowym poziomie wiadomo, że leci towar, ale nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Przy takich wynikach główną rolę gra genetyka oraz w ch*j dużo ciężkich treningów.


Pieprzenie...

co do kolesia to prze kot, ale zdrowie i tak wazniejsze

Ma...........gw

2018-03-06, 14:57
sport to zdrowie

banerr

2018-03-06, 18:20
Chińska meta jak nic. Za kilka lat kaleka.

dx...........zx

2018-03-06, 19:42
Obecny rekord wynosi 472 kg!

torbiasz

2018-03-06, 20:21
jak ja tych ch*jkow nie lubie.. powyginaja wszystkie sztangi, pozniej sie cwiczyc normalnie nie da..