18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TVP używa Blok Ekipy do jebania Czaskoskiego

Kirito • 2020-11-19, 12:59

To nie pierwszy raz kiedy blok ekipa jest w tvpis, widać że Michał Rachoń jest fanem XD

Pralpunkt

2020-11-19, 13:30
Blok ekipa jest zajebista - szacun dla twórców

voodoo_16

2020-11-19, 13:51
walaszek grubasie, ogarnij sie, te k***y z tvpis blok ekipe kradno

Vii

2020-11-19, 14:04
Fekalia do działu "hard".

KebabRemover

2020-11-19, 14:44
walaszki powinni teraz w ramach rewanzu na pisorow cos nagrac, (oczywiscie nie jestem za zadna ze stron choc blizej mi do pisu niz do platformy ale pokazywanie bajki dla patusow w pubicznej telewizji to przegiecie) i zeby telewizyjne k***iszony z tvp nie myslaly ze mają u walaszków sojusznika

Tr...........ty

2020-11-19, 15:28
KebabRemover napisał/a:

walaszki powinni teraz w ramach rewanzu na pisorow cos nagrac,



Przecież były motywy drwiące z PiSu, Walaszek po każdym ciśnie. Tylko żadna stacja nie poniży się do wykorzystywania tego do jakiejś propagandy.

PS. Widzę, że gwiazda Młodych Wilków ledwo przędzie finansowo, że musi się już w TVP sprzedawać z Martyniukiem i Bayer Fullem

pazuzu

2020-11-19, 15:42
Więcej gówna produkuje tvp niż warszwiacy

bishfinger

2020-11-19, 16:06
z trzaskowskiego cała Polska ma bekę a najwiekszą z tych co na niego głosowali

Tr...........ty

2020-11-19, 16:13
bishfinger napisał/a:

z trzaskowskiego cała Polska ma bekę a najwiekszą z tych co na niego głosowali




"ma bekę".... wy kuce, takie inteligentne i wykształcone jesteście, że do żadnej roboty poza dewastacją i płatnym trollowaniem się nie nadajecie.

lollo

2020-11-19, 16:34
j***ć PIS i ich wyborców, śmiecie bez szkoły.

panzerwafel

2020-11-19, 17:00
TranzystorWyklęty napisał/a:

"ma bekę".... wy kuce, takie inteligentne i wykształcone jesteście, że do żadnej roboty poza dewastacją i płatnym trollowaniem się nie nadajecie.



Do policji poszli. Nie widać ? Wczoraj prowokacje 11.11 prowokacje ale lud ślepy...

buchcik

2020-11-19, 17:02
Super wydane 2mld zł rocznie z naszych podatków + Jakimowicz jako ekspert :-D

ProVVe

2020-11-19, 17:09
TranzystorWyklęty napisał/a:

"ma bekę".... wy kuce, takie inteligentne i wykształcone jesteście, że do żadnej roboty poza dewastacją i płatnym trollowaniem się nie nadajecie.



Trzaskowski razem z Jarkiem mogą sobie gały robić. Jesli jestes za jednym, a przeciw drugiemu to przejmujesz pale najwiekszego "kuca". Ciśniesz na kiboli a masz lewacki kibel w głowie, który pokazuje jak "nie dewastuje" miast na całym świecie. Blmy, lgbty i lewe szambo moze sobie z tym co potępiasz przybic piątkę. Nic tylko utworzyć specjalna jednostkę i na marszach strzelać do lgbt, antify, kiboli czy tych co dewastuje miasto w przebraniu za moje podatki. Nikt by pozbruku nie podniósł jakby wiedział, że może kule zarobić

Gamonn1

2020-11-19, 17:35
voodoo_16 napisał/a:

walaszek grubasie, ogarnij sie, te k***y z tvpis blok ekipe kradno



Raczej TvP wystąpiło o prawo użycia fragmentu blok ekipy i zapłaciło za to hajs. Przynajmniej tak mi się wydaje.