18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVP używa Blok Ekipy do jebania Czaskoskiego

Kirito • 2020-11-19, 12:59

To nie pierwszy raz kiedy blok ekipa jest w tvpis, widać że Michał Rachoń jest fanem XD

R41NM4N

2020-11-19, 17:43
TranzystorWyklęty napisał/a:

"ma bekę".... wy kuce, takie inteligentne i wykształcone jesteście, że do żadnej roboty poza dewastacją i płatnym trollowaniem się nie nadajecie.



No i juz wiemy kto głosował na czaskoskiego
Napij się wody z Wisły, żeby pokazać jaka czysta :D

andrzejrobert75

2020-11-19, 17:57
R41NM4N napisał/a:

No i juz wiemy kto głosował na czaskoskiego
Napij się wody z Wisły, żeby pokazać jaka czysta



..nie musisz jeśc snickersa,już plywaja

:->

Sybki

2020-11-19, 18:15
Albo się autor ogarnie albo bojkotować pisiora

LB...........BZ

2020-11-19, 18:26
Ten lepszy ;-)

Tr...........ty

2020-11-19, 18:26
ProVVe napisał/a:

Trzaskowski razem z Jarkiem mogą sobie gały robić. Jesli jestes za jednym, a przeciw drugiemu to przejmujesz pale najwiekszego "kuca". Ciśniesz na kiboli a masz lewacki kibel w głowie, który pokazuje jak "nie dewastuje" miast na całym świecie. Blmy, lgbty i lewe szambo moze sobie z tym co potępiasz przybic piątkę. Nic tylko utworzyć specjalna jednostkę i na marszach strzelać do lgbt, antify, kiboli czy tych co dewastuje miasto w przebraniu za moje podatki. Nikt by pozbruku nie podniósł jakby wiedział, że może kule zarobić



Nie wiem czy dopuszczasz do siebie myśl, że poza skrajnościami są jeszcze ludzie o poglądach "środkowych" - nie "lewaki", ani "kuce". Do tych właśnie ludzi należę, patrzących na obie skrajne opcje. Trzeba wyważyć pomiędzy średniowiecznym zaściankiem, a przesadzoną tolerancją multikulti. Postaraj się to zrozumieć zanim kogokolwiek obrazisz albo poniżysz.

Marcin360360

2020-11-19, 19:12
voodoo_16 napisał/a:

walaszek grubasie, ogarnij sie, te k***y z tvpis blok ekipe kradno


On się smiej ze wszystkich polityków w tym z pisu. Ale tak wiem z jednych mozna sie śmiać a z drugich nie. Żałosne.

voodoo_16 napisał/a:

walaszek grubasie, ogarnij sie, te k***y z tvpis blok ekipe kradno


On się smiej ze wszystkich polityków w tym z pisu. Ale tak wiem z jednych mozna sie śmiać a z drugich nie. Żałosne.


TranzystorWyklęty napisał/a:

"ma bekę".... wy kuce, takie inteligentne i wykształcone jesteście, że do żadnej roboty poza dewastacją i płatnym trollowaniem się nie nadajecie.


I cyk wpadło jedno euro od niemca za komentarz zadowolony jestes?

Radbug

2020-11-19, 19:55
W sumie ten fragment trochę podniósł poziom TVP.

St...........on

2020-11-19, 21:30
ch*j w dupę Walaszkowi za wpie**alanie polityki do blok ekipy i mela na ryj tfuu!

focusek

2020-11-19, 22:15
juz niedlugo pisiorki juz niedlugo, sracie pod siebie bo wasz czas sie bliza :) taczki i paly szykujemy i bedzie napie**alanie i na taczke!

Mycroft

2020-11-20, 09:18
W odcinku "Sralibaba" jechali po Biedroniu - "Nowość - kebab wiosenny - z dwiema parówkami" ;)

sa...........os

2020-11-20, 11:21
focusek napisał/a:

juz niedlugo pisiorki juz niedlugo, sracie pod siebie bo wasz czas sie bliza taczki i paly szykujemy i bedzie napie**alanie i na taczke!



Sypną tępemu społeczeństwu trochę ich własnej kasy i taczki pójdą w odstawkę.

Wiewór

2020-11-20, 15:43
O pisoska elita intelektualna. Pocztowy rozbójnik.

Diggerx

2020-11-21, 17:46
PięknyMarian napisał/a:

Walaszek grubasie kiedy nowy bomba??



Bombaszek walasie kiedy nowy grubas?