18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVNiemcy

RobDeMay • 2022-11-24, 11:04
Po śmierci Urbana TW Stokrotce już całkiem odj***lo. Poziom żenady tej stacji przekracza wszelkie skale. Swoją drogą to ciekawe, że ta szmula razem z całą lewica wpie**ala się w kulturę arabów w ich kraju, a jak są u nas to mówią o respektowaniu ich kultury i pogladow. To jak jest Pani szmulo? Jebac pedałów czy muzułmanów? Bo już wpie**alacie własny ogon. Dno


dżonyłojlker

2022-11-24, 17:11
Thiago83 napisał/a:

elektorat jest tempy. pie**olone najgorsze polactwo -niewyedukowane



Typowy wyedukowany tafałenowski intelektualista :rofl:

Thiago83 napisał/a:

wstdy, ze polakiem jestem i ze czesc moich rodaków jest tak tempa



O ja pie**olę, 2 razy to zrobił :mrgreen:

NataliaW

2022-11-24, 17:43
@Dracula

Akurat na wiadomości i na propagandę idzie cały h*j z tej sumy. sporą część to wydarzenia sportowae jak właśnie mundial, sponsorowanie zj***nych gwiazdeczek jak michalopedalo szpaki na sylwestrach i gaże podjechanych aktoreczek jak Basia k***a diabeł albo aniadoj***nia mucha, tandetne teleturnieje i inne dziadostwo dla mas. TVN też jest sponsorowany z publicznych pieniędzy tylko ruskich niemieckich i zydowskich

smc

2022-11-24, 17:48
Nie oglądałem i nie czytałem, ale się wypowiem:

j***ć PiS.

razak

2022-11-24, 18:34
I właśnie dlatego te k***y z pisu dalej będą u władzy.

~VeIture napisał/a:

@Dracula
ch*j mnie to interesuje w tej sytuacji. Nie wdaję się w takie rozmowy. Nie oglądam tvp, nie oglądam tvn, nie oglądam polsatu ani innych. Zasadniczo na cyfrowym polsacie nie oglądam kanałów 1-20 ani 60-70.
Ty już we łbie założyłeś jakie mam poglądy, co oglądam i kogo wspieram bo wytknąłem ubeckiej żydowskiej k***ie co donosiła za prlu, i miała teczkę większą niż ty szafę od wibratorów, jej przeszłość.
Jestem inwalidą, nie płacę abonamentu rtv z automatu (nie żebym wcześniej coś tego... hehe no ale) więc ani 1 mój grosz nie idzie z abonamentu rtv na telewizję publiczną = ch*j mnie jebie co tam odpie**alają. Za PO tvp była pro-po. Za czerwonych k***iów też była pro rządowa... za wcześniejszych czerwonych k***iów w innych barwach też publiczna tv była za rządem.
Zauważyłem, że szczekają na tvp najbardziej ci którzy rzekomo tego nie oglądają - więc skąd wiesz co tam jest? Ja zasadniczo wiem po tym co wszyscy chodzicie i pie**olicie bo zwyczajnie w świecie tego nie oglądam.
Kupa ekspertów od TVP która teoretycznie nie powinna wiedzieć co tam w ogóle jest emitowane jest bardziej obeznana od karyn 500+



Ten argument, że jak ktoś nie ogląda tvp, a wie co oni pie**olą w telewizji to troche słaby. Zadam Ci jedno pytanie robokopie nasz drogi. Czy wiesz co to internet ? Nie dobra, pie**ole. To bez sensu. To w ogóle poj***ne, że użyłeś tak popie**olonego argumentu i musiałbym Ci go tłumaczyć. Nie chce mi sie mam wolne 5 dni. Spadam siema

~Velture

2022-11-24, 19:29
razak napisał/a:

I właśnie dlatego te k***y z pisu dalej będą u władzy.
Ten argument, że jak ktoś nie ogląda tvp, a wie co oni pie**olą w telewizji to troche słaby. Zadam Ci jedno pytanie robokopie nasz drogi. Czy wiesz co to internet ? Nie dobra, pie**ole. To bez sensu. To w ogóle poj***ne, że użyłeś tak popie**olonego argumentu i musiałbym Ci go tłumaczyć. Nie chce mi sie mam wolne 5 dni. Spadam siema



Czyli już nie muszę odpowiadać?

outline

2022-11-24, 20:58
i jak ten pis ma k***a przegrać, jak te j***ne tępaki są jeszcze głupsze :D

Ziomson

2022-11-24, 21:21
Przez takich ludzi człowiek idzie głosować na PiS bo nie chce żyć w tak zidiociałej rzeczywistości.

Ogórek

2022-11-24, 21:44
Kiedy za 39r przeproszą??!!

focusek

2022-11-24, 22:21
jebac pis i te k***y co im przyklaskuja :D ten portal k***a pisowsko policyjny sie zrobil . TFUUU MELA NA MORDE WAM cwe*E :)

outline

2022-11-24, 22:28
focusek napisał/a:

jebac pis i te k***y co im przyklaskuja ten portal k***a pisowsko policyjny sie zrobil . TFUUU MELA NA MORDE WAM cwe*E



japa tu leszczu

gabriel0

2022-11-24, 22:35
@Dracula

Każdy kto próbuje jakkolwiek dotrzeć z własną telewizją i rzucić trochę prawdy, jest natychmiast zamykany.

KrwawyEric

2022-11-24, 22:36
Proponuję, żeby ten wytrawny kanał dla prawdziwych koneserów w ogóle zaczęli prowadzić w 100% w języku niemieckim

mit2

2022-11-24, 22:48
Zajebiście by było, gdyby te k***y już nigdy więcej tych swoich plugawych pysków nie odsłaniały.

mauser

2022-11-24, 23:43
dno w h*j

najnlepszy gest w TVNazi

Kilkujadek94

2022-11-25, 01:19
Jak ona nawet sie wysłowić nie potrafi :D najgorzej, że w świat poszło