18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TVN znienia poranną ramówkę!

Verbatim369 • 2015-11-10, 17:29
Po otrzymaniu ostatnich wytycznych z Hameryki codziennie rano zamiast "Dzień dobry TVN" pojawi się nowy program " Dzień Ziobry TVN"...

Dodatkowo jako bonus:

Rok 2017. Władza PiS w rozkwicie.

Pani Genowefie udało się załatwić wizytę u internisty na maj 2017. Gdzie po odczekaniu 37 godzin stojąc w szpitalnej ciasnej poczekalni weszła w końcu na wizytę.

Internista zbadał ją pobieżnie i mówi:

- Ma Pani gruźlicę w zaawansowanym stanie. Chyba nie wiele możemy zrobić. Mięso czerwone Pani je?
- Nie....
- Ryby?
- Nie, no też nie.
- Jaja?
- Absolutnie!!!
- Aaaa, czyli weganka. No to wykończy się Pani na tej diecie. W szybkim tempie.
- Nie weganka Panie Doktorze! EMERYTKA!!!!

Miłego odbioru nowego rządu!

nynek345

2015-11-10, 17:35
Nie żeby ten, ale tak to w NFZ jest już od dawna.

Verbatim369

2015-11-10, 17:39
NFZ stworzyły komuchy... jak PiSiory doszły do władzy to im to się podobało :P

krzyks

2015-11-10, 17:43
A ja tak autora zapytam....
W jakiej rzeczywistości autor żył przez ostatnie 8 lat? Nie to, żebym był za PISem, dla mnie jedni i drudzy są siebie warci. Ale właśnie dlatego mnie wkurza najeżdżanie jednych na drugich... w paru sprawach są różnice, ale tylko jeśli chodzi o podejście do UE, imigrantów, religii i tego typu spraw.
Tu autor się zapędził, służba zdrowia leży od dawna, ale jako człowiek z branży mogę powiedzieć, że to za PO znacznie pogłębił się kryzys w tej dziedzinie. Podobnie zresztą jak w edukacji...

sirAdamero1990

2015-11-10, 18:29
Ale zobaczcie jak były kasy chorych to nie było tego problemu.

nynek345

2015-11-10, 18:30
Verbatim369 napisał/a:

NFZ stworzyły komuchy... jak PiSiory doszły do władzy to im to się podobało :P


PiS czy PO, jeden ch*j. I jednym i drugim na rękę jest brać, a nie dawać :)

krzyks

2015-11-10, 18:52
sirAdamero1990 napisał/a:

Ale zobaczcie jak były kasy chorych to nie było tego problemu.



Kasy chorych tworzyły pewną konkurencję, choć i tak było to "chore" z innych powodów.
NFZ nie ma konkurencji... i tu jest problem.

kydeM

2015-11-10, 19:53
Myślałem, że faktycznie za rządów pisuarów coś się zmieni (nie, nie głosowałem na nich ani na nikogo - mam wyj***ne nie chodzę na wybory) ale jak Macierewicz idzie na ministra obrony narodowej...

Swietny

2015-11-10, 20:25
kydeM napisał/a:

Myślałem, że faktycznie za rządów pisuarów coś się zmieni (nie, nie głosowałem na nich ani na nikogo - mam wyj***ne nie chodzę na wybory) ale jak Macierewicz idzie na ministra obrony narodowej...



To może ruscy w końcu tupolewa oddadzą i oryginalne czarne skrzynki. Prezydenta Polski zaj***li, a wszyscy to mają w dupie. Jakby Baraka zestrzelili ruscy to miliard żołnierzy by USA wysłało na miejsce zdarzenia.

PO 8 lat miało w dupie służbę zdrowia, a DOPIERO teraz lemingi się obudziły, że jest źle. Tępe ch*je :glowawmur:

Ri...........to

2015-11-10, 20:37
Swietny napisał/a:



To może ruscy w końcu tupolewa oddadzą i oryginalne czarne skrzynki. Prezydenta Polski zaj***li, a wszyscy to mają w dupie. Jakby Baraka zestrzelili ruscy to miliard żołnierzy by USA wysłało na miejsce zdarzenia.

PO 8 lat miało w dupie służbę zdrowia, a DOPIERO teraz lemingi się obudziły, że jest źle. Tępe ch*je :glowawmur:



hahahahaha ubawiles mnie ... hahahha k***a jaki debil, uważaj bo jeszcze cos zmieni się na lepsze...

My...........er

2015-11-10, 20:39
@Swietny: Prawda. Ta ciągła nagonka w radiach i telewizji jest zbyteczna i nie wierzę, że jeszcze ktoś się na nią nabiera. Teraz to platfusy pojadą do Anglii, ale na zmywak i tego im życzę ! Mi jakoś Pan Macierewicz nic nie zrobił a jak widać dlatego, że docieka prawdy to i stronniczym dziennikarzom i platfusom nie jest na rękę. Wojna jeżeli ma wybuchnąć to wybuchnie. Już dawno tzw ''głowy państwa '' powinny dociekać co się na prawdę stało, ale jak widać śmierć tylu ważnych polskich osobowości nikomu nie przeszkadzała i nie przeszkadza. Kolego Swietny jak to powiedział Pan Wojciech Cejrowski:
''Z głupkami się nie dyskutuje, przed głupkami trzeba się bronić...'' :roll:

Ri...........to

2015-11-10, 21:05
MyFuhrer napisał/a:

@Swietny: Prawda. Ta ciągła nagonka w radiach i telewizji jest zbyteczna i nie wierzę, że jeszcze ktoś się na nią nabiera. Teraz to platfusy pojadą do Anglii, ale na zmywak i tego im życzę ! Mi jakoś Pan Macierewicz nic nie zrobił a jak widać dlatego, że docieka prawdy to i stronniczym dziennikarzom i platfusom nie jest na rękę. Wojna jeżeli ma wybuchnąć to wybuchnie. Już dawno tzw ''głowy państwa '' powinny dociekać co się na prawdę stało, ale jak widać śmierć tylu ważnych polskich osobowości nikomu nie przeszkadzała i nie przeszkadza. Kolego Swietny jak to powiedział Pan Wojciech Cejrowski:
''Z głupkami się nie dyskutuje, przed głupkami trzeba się bronić...'' :roll:


wooooo ty na poważnie ?????

Recydywista

2015-11-10, 22:57
kydeM napisał/a:

(nie, nie głosowałem na nich ani na nikogo - mam wyj***ne nie chodzę na wybory) a



wiec na jaki ch*j sie k***a j***ny durniu wypowiadasz w temacie dotyczacym rządów czy wyborow...

premium122

2015-11-11, 01:57
Ricalito napisał/a:



hahahahaha ubawiles mnie ... hahahha k***a jaki debil, uważaj bo jeszcze cos zmieni się na lepsze...



Wez chlopie zamknij dupe bo sie nalykales z tvn ze tupolowe spadl sam z siebie i inna mozliwosci ci sie w tym pustym lbie nie miesci.

Nie dociera ze sledztwo w calosci prowadzili rosjanie ktorzy sa nadal pierwszoplanowym wrogiem nato.Wlasnie w rosjie wycelowane sa rakiety nato a my czlonkiem tego paktu jednak jestesmy.
Ale niech ci bedzie debilem sie urodziles i putinowi wierzysz bo cie do tamtej pory nigdy nie oklamal to nie miales innych powodow.
Ale za chwile byla akcja z ukraina i krymem gdzie putin mowil ze to nie jego zolnierze a potem sie okazalo ze jednak jego.
Tez nie dalo do myslaenia co?

W takich przypadkach to przyjmuje sie opcje 99% zamach a pozniej zzmudnie dokladnie ewentualnie wyjasnia czy mogly byc inne przyczyny.
Tutaj na dzien dobry wszystkie niemieckie poslkojyczne media obwiescily ze w sumie nic sie nie stalo a kazdy kto w tym grzebie jest oszolomem.
Tusk putina w mordfe a pewnie poza kadrem i w dupe wycalowal bo mu zniknal najwazniejszy i niewygodny konkurent.
Merkelowa tez sie ucieszyla a putin to sie pewnie do dzis z tego cieszy.

Motyw byl jak jasna cholera i co to za problem dla polityka kogos kazac odstrzelic?Prezydenci usa co jakis czas wysylaja swoich wojakow aby porozwalali troche swiata.Francja z anglia robia to samo.
Dlaczego tu niby mialoby byc inaczej?

Zreszta nich sobie ten pis porzadzi ta kadencje a nie jeszcze rzadu nie ma a juz psy na nich wieszacie,
Bo poki co nadal lykacie platformiana propagande ktora stwierdzala ze pis to zlo wcielone.

Ri...........to

2015-11-11, 07:00
premium122 napisał/a:



Wez chlopie zamknij dupe bo sie nalykales z tvn ze tupolowe spadl sam z siebie i inna mozliwosci ci sie w tym pustym lbie nie miesci.

Nie dociera ze sledztwo w calosci prowadzili rosjanie ktorzy sa nadal pierwszoplanowym wrogiem nato.Wlasnie w rosjie wycelowane sa rakiety nato a my czlonkiem tego paktu jednak jestesmy.
Ale niech ci bedzie debilem sie urodziles i putinowi wierzysz bo cie do tamtej pory nigdy nie oklamal to nie miales innych powodow.
Ale za chwile byla akcja z ukraina i krymem gdzie putin mowil ze to nie jego zolnierze a potem sie okazalo ze jednak jego.
Tez nie dalo do myslaenia co?

W takich przypadkach to przyjmuje sie opcje 99% zamach a pozniej zzmudnie dokladnie ewentualnie wyjasnia czy mogly byc inne przyczyny.
Tutaj na dzien dobry wszystkie niemieckie poslkojyczne media obwiescily ze w sumie nic sie nie stalo a kazdy kto w tym grzebie jest oszolomem.
Tusk putina w mordfe a pewnie poza kadrem i w dupe wycalowal bo mu zniknal najwazniejszy i niewygodny konkurent.
Merkelowa tez sie ucieszyla a putin to sie pewnie do dzis z tego cieszy.

Motyw byl jak jasna cholera i co to za problem dla polityka kogos kazac odstrzelic?Prezydenci usa co jakis czas wysylaja swoich wojakow aby porozwalali troche swiata.Francja z anglia robia to samo.
Dlaczego tu niby mialoby byc inaczej?

Zreszta nich sobie ten pis porzadzi ta kadencje a nie jeszcze rzadu nie ma a juz psy na nich wieszacie,
Bo poki co nadal lykacie platformiana propagande ktora stwierdzala ze pis to zlo wcielone.




następny specjalista od teleskopowej brzozy... niestety przeczytałem twój post i stwierdzam niedoj***nie mózgowe - typowa polska cebula,ty specjalisto od katastrof, stosunków międzynarodowych i geopolityki - bo tak wynika z twojego postu, a poważnie to nie oglądam TVN a ty jestes debilem :)