18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TVN znienia poranną ramówkę!

Verbatim369 • 2015-11-10, 17:29
Po otrzymaniu ostatnich wytycznych z Hameryki codziennie rano zamiast "Dzień dobry TVN" pojawi się nowy program " Dzień Ziobry TVN"...

Dodatkowo jako bonus:

Rok 2017. Władza PiS w rozkwicie.

Pani Genowefie udało się załatwić wizytę u internisty na maj 2017. Gdzie po odczekaniu 37 godzin stojąc w szpitalnej ciasnej poczekalni weszła w końcu na wizytę.

Internista zbadał ją pobieżnie i mówi:

- Ma Pani gruźlicę w zaawansowanym stanie. Chyba nie wiele możemy zrobić. Mięso czerwone Pani je?
- Nie....
- Ryby?
- Nie, no też nie.
- Jaja?
- Absolutnie!!!
- Aaaa, czyli weganka. No to wykończy się Pani na tej diecie. W szybkim tempie.
- Nie weganka Panie Doktorze! EMERYTKA!!!!

Miłego odbioru nowego rządu!

My...........er

2015-11-11, 11:14
Panowie nie warto szargać sobie nerwów niepotrzebnie. Jedynie co można poradzić to tylko przytaknąć dla idiotyzmu i patrzeć jak ktoś się dalej kompromituje. Osoba która nazywa rodowego Polaka "cebulą" musi być na wysokim poziomie inteligencji, dlatego lepiej z kimś takim nie dyskutować. :mikolaj:

4h...........ch

2015-11-11, 17:04
A mnie wk***ia tępota ludzi takich jak autor. PIS zostało wybrane niecały miesiąc temu, nie zrobiło jeszcze absolutnie nic a taki lament jest. Nie głosowałem na PiS, ale też nie głosowałem na PO.
PO się chwali jakie to zrobiło rzeczy dla Polski, a gówno zrobiło, miało okres kiedy Polska doiła z UE i tyle. Mógłby w tym czasie rządzić Zdzichu spod monopolowego a zrobiłby dokładnie tyle samo, a może więcej bo nigdy takiemu do piwa nie brakuje.
Ta cała propaganda to próba wykonania tego samego co kiedyś, czyli obalenia rządu przed końcem kadencji, bo przecież milionowe odprawy dla PO nie wystarczą, oni muszą mieć władze i dostęp do koryta.

PO przez te 8 lat zdążyło wsadzić swoich ludzi w każdą dziurę i każdą telewizję, a wy jak idioci słuchacie tego straszenia PiSem i się z tym zgadzacie.

k***a ludzie obudźcie się, patrzcie na fakty.

P.S. Straszą was że Kaczyński rządzi z drugiego planu, a myślicie że Tusk nie kierował PO po odejściu ?

Lyck

2015-11-11, 22:09
Powtarzam sie, ale 100 razy wole PiS który potrafi uczcic pamiec Bohaterow Polskii, nie wlazi w dupe organizacjom, ktore pozbawiaja nas suwerennosci, czci nasze krzenie i wiare( w perspektywie PO bylibysmy j***ni przez kebaby za pare lat)... wiec prosze PO dupodajne zjeby stfu...

premium122

2015-11-12, 03:39
Ricalito napisał/a:




następny specjalista od teleskopowej brzozy... niestety przeczytałem twój post i stwierdzam niedoj***nie mózgowe - typowa polska cebula,ty specjalisto od katastrof, stosunków międzynarodowych i geopolityki - bo tak wynika z twojego postu, a poważnie to nie oglądam TVN a ty jestes debilem :)



No dales czadu.Zero merytoryki ale w telewizorze pedzieli i brzoze wysmieli to bedziesz powtarzal za nimi bo na minimum zdrowego rozsadku cie nie stac.Na marytoryke takze.

Zatem w tonie ci znanym z domu rodzinnego odpowiem - japa koniu :)

Ri...........to

2015-11-12, 15:24
premium122 napisał/a:



No dales czadu.Zero merytoryki ale w telewizorze pedzieli i brzoze wysmieli to bedziesz powtarzal za nimi bo na minimum zdrowego rozsadku cie nie stac.Na marytoryke takze.

Zatem w tonie ci znanym z domu rodzinnego odpowiem - japa koniu :)


bu hahahahahah no twoje wypociny były merytoryczne (haha jak wypowiedz Kopacz) hahahah jesteś suchym debilem


Ps A "japa koniu" to ci tatuś na wigilij mówi, a ja mogę tylko dorzucić ssij kule sp***olino i k***a wierz dalej we mgłe i brzoze zamach wolnomularzy itp a w niedziele do kościoła całowac księdza w berło !!!!
k***a jakie tu są płaskie mózgi na tym forum.....
Ps 2 weż juz k***a się dalej nie błaźnij i nie odpisuj

Pan_Doktur

2015-11-12, 18:29
Nikt k***a nie głosował na PIS, a jakoś przeszli. To nie wstyd. Trzeba się przygotować na pie**olenie nt. pisu jaki ciemnogród, jak ch*jowo i źle bo za PO rudy robił dobrobyt przecież no k***a złote czasy były. Głosowałem na senatora z PiSu i nie mam problemu się do tego przyznać - wstydzić się swojej decyzji? Uważam, że nawet jak się nic nie zmieni to przynajmniej nie ma prezydenta prostaka co się na salonach nie umie zachować.

Do autora postu: Fenomenem jest jak udało się PO i mediom uj***ć klasie średniej w głowach jak to jest dobrze bo zarabia się po 3-6tys zł i jak to nie za dobrze jest, ale za pisu będzie gorzej

Cytat:

ja mogę tylko dorzucić ssij kule sp***olino


te 37 pod awatarem to IQ?

Ri...........to

2015-11-12, 18:49
Mr Zakapior napisał/a:

Nikt k***a nie głosował na PIS, a jakoś przeszli. To nie wstyd. Trzeba się przygotować na pie**olenie nt. pisu jaki ciemnogród, jak ch*jowo i źle bo za PO rudy robił dobrobyt przecież no k***a złote czasy były. Głosowałem na senatora z PiSu i nie mam problemu się do tego przyznać - wstydzić się swojej decyzji? Uważam, że nawet jak się nic nie zmieni to przynajmniej nie ma prezydenta prostaka co się na salonach nie umie zachować.

Do autora postu: Fenomenem jest jak udało się PO i mediom uj***ć klasie średniej w głowach jak to jest dobrze bo zarabia się po 3-6tys zł i jak to nie za dobrze jest, ale za pisu będzie gorzej


te 37 pod awatarem to IQ?



ty musisz mieć chyba w porywach ze 14 IQ skoro wymyśliłeś taki zabawny i oklepany suchy żart

Ps Trzeba ruszyć pryszczata dupę z domu i pojeździć po kraju ii po europie zeby zobaczyć ze Polska nie jest w ruinie, przez te 8 lat zasrane PO zrobiło najlepsze co mogło i nie wpie**alało się do gospodarki dzięki czemu ta mogła się spokojnie rozwijać. Widziałem te rozwinięte gospdarki - Hiszpania Portugalia o Grecji nie wspominając i tak k***a był kryzys. pełno pozamykanych sklepów itd. U nas to jest git, ale jak widzę zapowiedzi na 20 do 50 mld złotych a prezes ma bilion w szufladzie to mnie coś trafia !!! k***y kłamia w żywe oczy ludziom i ludzie to łykają, Juz pomogli frankowiczom zobaczymy co zrobia dalej.

Ps A ty luju miałes 18 lat jak rządził PIS i h*ja pamiętasz jak wicemarszałek z PIS niejaki Dorn (trzeci bliźniak) zapie**alał naj***ny z psem Sabą po sejmie !!! k***a wtedy to był wstyd.....

KasHer

2015-11-13, 03:17
Rzecz się dzieje w 2017 i udalo sie na maj 2017... Czyli nie wiecej niz 5 miesiecy trzeba jedynie będzie czekac? :)

@Ricalito - "nie wpie**alało się do gospodarki dzięki czemu ta mogła się spokojnie rozwijać." - LOL :)
Zauważ że oni jeszcze się chwalą że podniesli składki do ZUS o ponad 100% dla przedsiębiorcóe, umożyli nasze oszczędności zabezpieczone obligacjami (OFE) i wcale podczas wyborów nie propobnowali rozwiązań jeszcze bardziej socjalnych ;)
Różnica między PiS a PO jest taka że PO by to zrealizowało, a licze na to że PiS nie.

Jestem za maksymalnie wolnorynkową gospodarką oraz maksymalnie wolnym społeczńestem pod względem światopoglądowym - PO nie jest ani takie ani takie. PiS przynajmniej nie ukrywa i zadziwiająco robi zupełnie co innego niż obiecuje, walcząc jednak przy tym z korupcją, która za PO była dość ciekawa...

P.S. Dorn jest teraz w PO oraz z ich list starował...

Ri...........to

2015-11-13, 07:02
KasHer napisał/a:

Rzecz się dzieje w 2017 i udalo sie na maj 2017... Czyli nie wiecej niz 5 miesiecy trzeba jedynie będzie czekac? :)

@Ricalito - "nie wpie**alało się do gospodarki dzięki czemu ta mogła się spokojnie rozwijać." - LOL :)
Zauważ że oni jeszcze się chwalą że podniesli składki do ZUS o ponad 100% dla przedsiębiorcóe, umożyli nasze oszczędności zabezpieczone obligacjami (OFE) i wcale podczas wyborów nie propobnowali rozwiązań jeszcze bardziej socjalnych ;)
Różnica między PiS a PO jest taka że PO by to zrealizowało, a licze na to że PiS nie.

Jestem za maksymalnie wolnorynkową gospodarką oraz maksymalnie wolnym społeczńestem pod względem światopoglądowym - PO nie jest ani takie ani takie. PiS przynajmniej nie ukrywa i zadziwiająco robi zupełnie co innego niż obiecuje, walcząc jednak przy tym z korupcją, która za PO była dość ciekawa...

P.S. Dorn jest teraz w PO oraz z ich list starował...



Wiem że Dorn startował z PO, bo to taki polityk jak wszyscy, nieważne z jakiej partii ważne żeby przy korycie...

Jack Daniel's

2015-11-13, 08:03
To nie na prezydenta był zamach w Smoleńsku. Czytajcie więcej, książek, publikacji... to zamach był na ówczesnego szefa IPN - Janusza Kurtykę. A że przy okazji nasze służby zaj***ły kilkadziesiąt osób? Mają rozmach...
A dlaczego Kurtyka? Ano dlatego, że IPN powoli zaczął odkopywać niejasne powiązanie śmierci sprzed lat (m.in. Piotra Jaroszewicza), a sprawę zarówno hitlerowskich akt, jak i klubów gejowskich, do których za PRL uczęszczali agenci bezpieki, Stasi, czy KGB. Ten "zamach" i gen. Petelicki, to sprawa naszych służb specjalnych. Póki naturalnie nie wymrą komunistyczni agenci, póty nadal historia będzie tuszowana.

Pan_Doktur

2015-11-14, 22:00
Ricalito napisał/a:



ty musisz mieć chyba w porywach ze 14 IQ skoro wymyśliłeś taki zabawny i oklepany suchy żart

Ps Trzeba ruszyć pryszczata dupę z domu i pojeździć po kraju ii po europie zeby zobaczyć ze Polska nie jest w ruinie, przez te 8 lat zasrane PO zrobiło najlepsze co mogło i nie wpie**alało się do gospodarki dzięki czemu ta mogła się spokojnie rozwijać. Widziałem te rozwinięte gospdarki - Hiszpania Portugalia o Grecji nie wspominając i tak k***a był kryzys. pełno pozamykanych sklepów itd. U nas to jest git, ale jak widzę zapowiedzi na 20 do 50 mld złotych a prezes ma bilion w szufladzie to mnie coś trafia !!! k***y kłamia w żywe oczy ludziom i ludzie to łykają, Juz pomogli frankowiczom zobaczymy co zrobia dalej.

Ps A ty luju miałes 18 lat jak rządził PIS i h*ja pamiętasz jak wicemarszałek z PIS niejaki Dorn (trzeci bliźniak) zapie**alał naj***ny z psem Sabą po sejmie !!! k***a wtedy to był wstyd.....



Jak trzeba być sp***olonym by unijne dotacje i kase która nam się należy przypisywać PO?! Obudź się sp***oleńcu zobacz co się dzieje. Uważasz że jak się umiera na raka to gorzej niż z głodu bo to się dzieje porównując nas do grecji.

W sumie mniejszy wstyd był jak bul hasał po krzesłach niedojeb jeden aniżeli dorn z psem co go już dawno nie ma w polityce

Wiek emerytalny
Chęć wprowadzenia podatku katastralnego
afery taśmowe - i ch*j z nimi zrobione bo plebs nie zareagował
i wiele innych

Proszę pisz grzechy