18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Turbo?

~Beny • 2020-01-12, 23:24
No to turbo :amused:


Tr...........ty

2020-01-12, 23:33
Ale różaniec powiesili. Jak będą sprzedawać do Polski, to uwiarygodni, że dziadek Niemiec do kościoła tylko jeździł.

URAGE

2020-01-13, 00:14
I bardzo, k***a, dobrze. ch*j blokuje pas do ruchu 100km/h żeby sobie katować silnik. Debil j***ny, najgorsze że ma jeszcze aprobatę kolegów. Potem takich strażacy z drzew ściągają, kruluf rzycia, co to pół biedy jak sami się tylko rozbiją nie ciągnąc za sobą niewinnych. Kartę dawcy by chociaż założyli i przydali na coś.

Ja...........ro

2020-01-13, 00:36
URAGE napisał/a:

I bardzo, k***a, dobrze. ch*j blokuje pas do ruchu 100km/h żeby sobie katować silnik. Debil j***ny, najgorsze że ma jeszcze aprobatę kolegów. Potem takich strażacy z drzew ściągają, kruluf rzycia, co to pół biedy jak sami się tylko rozbiją nie ciągnąc za sobą niewinnych. Kartę dawcy by chociaż założyli i przydali na coś.



Ale gdzie dobrze? Jakby zawineli sie na wspomnianym drzewie to by faktycznie bylo dobrze, zajebiscie wrecz. A tak? Dalej stoja i blokuja pas...

~Velture

2020-01-13, 02:12
URAGE napisał/a:

I bardzo, k***a, dobrze. ch*j blokuje pas do ruchu 100km/h żeby sobie katować silnik. Debil j***ny, najgorsze że ma jeszcze aprobatę kolegów. Potem takich strażacy z drzew ściągają, kruluf rzycia, co to pół biedy jak sami się tylko rozbiją nie ciągnąc za sobą niewinnych. Kartę dawcy by chociaż założyli i przydali na coś.



Widać, że to da silva jacyś więc daj im się nacieszyć na stare lata.

ws...........dy

2020-01-13, 08:46
URAGE napisał/a:

I bardzo, k***a, dobrze. ch*j blokuje pas do ruchu 100km/h żeby sobie katować silnik. Debil j***ny, najgorsze że ma jeszcze aprobatę kolegów. Potem takich strażacy z drzew ściągają, kruluf rzycia, co to pół biedy jak sami się tylko rozbiją nie ciągnąc za sobą niewinnych. Kartę dawcy by chociaż założyli i przydali na coś.



Pedały w rurkach

darayavahus

2020-01-13, 08:51
Ło kurrwa, korby górą wystrzeliły? Silnik z gumy, czy co??

BigCohones

2020-01-13, 09:49
@up Raczej turbinę rozerwało.

Avio84

2020-01-13, 10:44
Łutututu błąd wyj***ł na wyświetlaczu i było łutututu bum.

Optimex

2020-01-13, 13:00
W odpowiednich warunkach pracý koło kompresji jak i turbina rozpędzają się do prawie 200.000 obr/min. Wystarczy że któryś z elementów wirujących rozpadł się w wyniku występujacych naprężeń przekraczających wytrzymałość (w tym wypadku na rozciąganie) + ciśnienie wytworzone w układzie przez turbosprężarkę i mamy mały granat :-)

Mi przy doładowaniu 1.3 bara spadł przewód powietrzny zaciskany śrubą 13-stką, myślałem że rozj***ło silnik :-P

URAGE

2020-01-13, 13:36
Jaczuro napisał/a:

Ale gdzie dobrze? Jakby zawineli sie na wspomnianym drzewie to by faktycznie bylo dobrze, zajebiscie wrecz. A tak? Dalej stoja i blokuja pas...



Śmierć tych typów nic by nie zmieniła, jedynie dotknęłaby najbliższych i dorzuciła pracy służbom, a tak dostali nauczkę na przyszłość i być może takie doświadczenie popchnie ich do refleksji i zmiany na lepsze. Miała być zabawa, a są koszta i stracony czas. Ktoś na nich zarobi, a ktoś pośmieje z głupoty. Gdyby wszyscy idioci mieli umrzeć to świat byłby opustoszały. Każdemu zdarzy się w życiu z czymś przesadzić. Mówi się w końcu "mądry Polak po szkodzie". Śmierci życzę tylko j***nym pedofilom, gwałcicielom, mordercom niewinnych itd. Co prawda Ci tutaj powodowali zagrożenie zdrowia/życia dla innych, ale nadal nie działali wprost ku krzywdzie innych. Nie można generalizować i myśleć zero jedynkowo , wrzucać osła co wyjebie się na prostej drodze do jednego worka z Sebikiem puszczającym petarde z dupy. O obu pomyślisz "k***a, jaki debil!" jednak jak się zastanowić to wyczyn pierwszego niknie przy drugim. Także dobrze się stało, że jebło im to na czym najbardziej im zależało, samochód.

Swoją drogą jak cieszy cię tak każda śmierć, nieważne czyja i tak zapalczywie chciałbyś widzieć wszystkich głupców martwych to informuję, że takie zapędy są niezdrowe i radzę z kimś o tym porozmawiać.

Swinkwizytor

2020-01-13, 16:22
Optimex na ch*j wstawiales kropke?!

Ja...........ro

2020-01-13, 22:37
URAGE napisał/a:

Śmierć tych typów nic by nie zmieniła, jedynie dotknęłaby najbliższych i dorzuciła pracy służbom, a tak dostali nauczkę na przyszłość i być może takie doświadczenie popchnie ich do refleksji i zmiany na lepsze. Miała być zabawa, a są koszta i stracony czas. Ktoś na nich zarobi, a ktoś pośmieje z głupoty. Gdyby wszyscy idioci mieli umrzeć to świat byłby opustoszały. Każdemu zdarzy się w życiu z czymś przesadzić. Mówi się w końcu "mądry Polak po szkodzie". Śmierci życzę tylko j***nym pedofilom, gwałcicielom, mordercom niewinnych itd. Co prawda Ci tutaj powodowali zagrożenie zdrowia/życia dla innych, ale nadal nie działali wprost ku krzywdzie innych. Nie można generalizować i myśleć zero jedynkowo , wrzucać osła co wyjebie się na prostej drodze do jednego worka z Sebikiem puszczającym petarde z dupy. O obu pomyślisz "k***a, jaki debil!" jednak jak się zastanowić to wyczyn pierwszego niknie przy drugim. Także dobrze się stało, że jebło im to na czym najbardziej im zależało, samochód.
Swoją drogą jak cieszy cię tak każda śmierć, nieważne czyja i tak zapalczywie chciałbyś widzieć wszystkich głupców martwych to informuję, że takie zapędy są niezdrowe i radzę z kimś o tym porozmawiać.



Dziekuje za troske, a widzisz może tylde przed moim nickiem oraz przede wszystkim nazwe portalu? Czy ja zycze śmierci kazdemu... Ja sie nia jeszcze napawam i z uwielbieniem przegladam materialy na którychś ktos umiera. Dorobiona do tego ideologia czy powrot karmy dodaje tylko smaczku. Skoro tez juz wymieniamy sie radami (o ktora nie pytalem) to rowniez radze zaprzestania wmawiania ludziom co można a czego nie mozna bo jako wolny czlowiek moge sobie myslec zero-jedynkowo jak mi sie tak podoba i do jednego metaforycznego wora wrzucic debila, wspomnianego sebika i Ciebie razem z nimi po czym zawiazac i wyjebac do jeziora życząc bolesnej, dlugiej agonii, elo.

wini30

2020-01-13, 23:41
ch*ja sie znam ale jak dla mnie to on ruszał z trójki. Jak fura była zdrowsza to dawała radę i dzieciak palił gumę i rozpędzał się przy tym do znacznych prekości, były tu już kiedyś podobne filmiki jak ludzie robili coś takiego

grauper

2020-01-14, 01:03
wini30 napisał/a:

ch*ja sie znam ale jak dla mnie to on ruszał z trójki. Jak fura była zdrowsza to dawała radę i dzieciak palił gumę i rozpędzał się przy tym do znacznych prekości, były tu już kiedyś podobne filmiki jak ludzie robili coś takiego



Z czego startował to nie wiem ale obstawiam że wyj***ło mu głowice przez rozj***ne tłoki :)

Ogólnie szrot.