18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tunel

~_Yarko_ • 2021-04-12, 12:40
Czechy.
Kierowca zasnął za kierownicą i zatrzymał się na wjeździe do tunelu.


spoiler

Wadolek

2021-04-12, 16:59
Nie ma opcji żeby miał tylko lekkie obrażenia. Samo zatrzymanie się w miejscu z takiej prędkości to już będzie duże kuku a mowa jeszcze uderzenie z przodu w beton a z tyłu pralkami

Bandzior020

2021-04-13, 11:26
Jeżeli rzeczywiście przeżył to mial farta w ch*j... Przez to ze ten slup jest pochylony to kabina oderwala sie od ramy i wpadła na niego... Cała sile uderzenia przejęła rama... Jeżeli moja teoria jest prawdziwa to niech koleś zapie**ala do kolektury lotto :roll: :roll:

Wiewór

2021-04-13, 15:30
trambulator napisał/a:

Nie zapomnę tej historii...
Wujek, będąc zawodowym kierowcą (doświadczenie za kierownicą 30 lat), przyjął się do firmy transportowej w UK - to on jest autorem opowieści z życia TIRowca.
Wolne wakaty w tej firmie były dwa, więc oprócz niego, przyjęli także młodego, gniewnego o śniadej cerze...
Obydwaj na pierwszą trasę dostali funkiel nówki sztuki ciągniki z naczepami i kurs z materiałem na południowe wybrzeże (około 300km).
Młody gniewny był na tyle nierozgarnięty, że zbyt przyszłościowo wybiegł z wyobrażeniem o możliwościach ciężarówki z mnóstwem elektronicznych systemów, że niestety rozkwasił auto z towarem po wjeździe na autostradę...
Uruchomił nawigację, ustawił na cel, włączył tempomat... i poszedł spać do szoferki, myśląc, że kombo "autopilota" dotrze za niego do celu.
Mocno się zdziwił po pierwszym zakręcie
Szerokości mobilki



Mój boże ta opowieść mnie ujęła. Jest tak głęboka jak mit o Dedalu i Ikarze.
Naprawdę niesamowita.

mama890

2021-04-13, 18:48
jak jest naczepa przejazdowa t osie pie**olę z nią prawie pół godziny żeby rozładować, to ciekawe ile im to zejdzie posprzątać :D

Gamonn1

2021-04-13, 20:18
W/g info wyszedł z tego z niewielkimi obrażeniami :nie_znaju:


Raczej wybiegł.
Tak ten koleś to właśnie kierowca tego zestawu.