18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TT Racing

Gimelord • 2017-06-06, 21:45
Wyścig dla prawdziwych sadoli :orgazm:

homorek

2017-06-07, 07:55
Są motop*zdeczki i motocojones..... poza tym fajnie zobaczyć w zakręcie przy 170mph napis slow... :mrgreen: :mrgreen:

SaveTheTrees

2017-06-07, 11:29
@Gimelord
Mi nigdy nie wyj***li tematu za tagi z dupy (a miałem ich 4 razy więcej przed awarią). Może dlatego, że taguję tak, żeby się to potem dało znaleźć?

uzyszkodniknowy

2017-06-07, 11:40
Mi 3 konta zbanowali za tagi, no dobra nie za tagi ale za to ze ich wyzywałem jak mi post usunęli. Teraz nic nie wrzucam.

Gimelord

2017-06-07, 14:25
@savethetrees zgadzam się z tobą ale zobacz że to pierwszy filmik który wrzuciłem i nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego a poza tym zamiast wyrzucać filmik i pisać za powód tagi z dupy to mogliby mi troche pomóc albo napisać że mam dopisać pare tagów :evil:

arturkmak

2017-06-07, 14:42
Dla "z dupy moderatora" zawsze piwko!

~Angel

2017-06-07, 14:47
Gimelord napisał/a:

@savethetrees zgadzam się z tobą ale zobacz że to pierwszy filmik który wrzuciłem i nie ogarniam jeszcze tego wszystkiego a poza tym zamiast wyrzucać filmik i pisać za powód tagi z dupy to mogliby mi troche pomóc albo napisać że mam dopisać pare tagów :evil:



W dziale organizacyjnym jest temat poświęcony zarówno POPRAWNEMU TAGOWANIU TEMATÓW jak i ich POPRAWNEGO ZAKŁADANIA w samym regulaminie który zapewne czytałeś przed akceptacją masz punkt mówiącym o tagach:
Cytat:

4.8. Użytkownicy rozpoczynający nowy wątek powinni w odpowiednim polu wpisać co najmniej 2 tagi określające zawartość wątku. Jako tagi należy używać: rzeczowników (np. śmiech, pajac), czasowników (np. śmiać się, pajacować), przymiotników (śmieszny, śmieszna) lub nazw własnych, bezpośrednio związanych z tematem. Tagi powinny być pisane w języku polskim przy użyciu polskich liter (ź, ć, ń i in.).



Wszyscy są winni tylko nie wy a potem coś znaleźć to graniczy z cudem jak tagujecie tagami wyssanymi z dupy.
Tagi: tt racing :: iom :facepalm:

Wcale się nie dziwie że ktoś wywalił bo zanim zaczniesz coś wstawiać to wypada zapoznać się z zasadami panującymi na forum. Tagi i tak w miarę możliwości są poprawiane czy uzupełniane nawet sami użytkownicy zgłaszają tematy z tagami do poprawy http://www.sadistic.pl/bledne-tagi-vt166754.htm.

I na przyszłość chamstwem tu niczego nie załatwisz.

Gimelord

2017-06-07, 16:57
@up tak jak już pisałem jestem tu nowy i jak pisze że wystarczą 2 tagi które są związane z tematem to wystarczy więc jeśli się nie interesujesz tym wyścigiem to może te tagi są dla ciebie z dupy ale dla mnie nie, bo IOM nie pisze się z małej litery kolego :facepalm2: bo to skrut od Isle Of Man więc obydwa tagi są związane z tematem czyż nie?

Wystarczyło żebyś mi napisał że te tagi nie wystarczą i żebym je poprawił co oczywiście bym zrobił i byłoby po temacie ale jak widzę powód usunięcia tagi z dupy to chamstwem odpowiadam na chamstwo bo to przecież sadol :mrgreen:
Nie ma co drzeć mordy temat skończony.

hackme

2017-06-07, 19:01
Prędzej bym szukał po tagu OIOM niż po twoim IOM. Nie potrafisz tematu otagować i jeszcze szczekasz.

Usatysfakcjonowany

2017-06-07, 19:15
Jakie są nagrody z tych wyścigów, że ludzie tak ryzykują swoim życiem?

Mayrael

2017-06-07, 19:55
Ożeż w mordę!
1. Jak oni wyciągają 270 km/h mając jaja wielkości titanica? Pytam ekspertów.
2. Czy sranie ze strachu przy takiej jeździe będzie traktowane jako nieuczciwe zagranie?

A tak serio, olbrzymi szacunek. Sam nigdy bym się nie odważył na coś takiego. Podziwiam umiejętności a przede wszystkim, to że nie zapie**alają w ruchu ulicznym tylko jak cywilizowani ludzie po zabezpieczonej trasie - jak zabiją to najwyżej siebie (ewentualnie jakiegoś barana co nie wie gdzie sobie stanąć). Piękna sprawa!

Piuriel

2017-06-07, 20:41
Za Isle Of Man piwko chętnie. Żeby ogarnąć wyspę w miarę to ok 5 lat tam trzeba przyjeżdżać. Dostać się a zostać dopuszczonym do startu w rajdzie (bo to nie wyścig tylko czasówka) to dwie różne sprawy. Sędziowie obserwują wszystkich i pozwolą jechać lub nie.
Nagrody?
-teraz już pewnie coś jest grosza, ponieważ te zawody mają ogromny prestiż i największe marki się tam stawiają z zespołami.

johnyMiost

2017-06-07, 22:45
jedno mi się nasuwa- uzależnieni od adrenaliny, podobnie jak ci od base jumping

100Burned

2017-06-08, 10:28
Nadludzie. Onboardy z tych wyścigów wgniatają w kanapę.

Polecam dokument o takim gościu co się nazywa Guy Martin.

Każdy z nich jest pokryty bliznami praktycznie na całym ciele.

~Angel

2017-06-08, 11:43
Gimelord napisał/a:

bo IOM nie pisze się z małej litery kolego :facepalm2: bo to skrut od Isle Of Man więc obydwa tagi są związane z tematem czyż nie?



Po pierwsze "skrut" piszemy z ó
Po drugie IOM to skrót:



Aby wytłumaczyć tobie po co są tagi i czemu tak zwracamy na to uwagę to wpisz w wyszukiwarce po tagach

http://www.sadistic.pl/searchtags.htm

IOM (wielkość liter w tagach nie ma znaczenia) i Isle Of Man i porównaj wyniki wyszukiwania. To że wymagane jest minimum dwa tagi nie oznacza, że ograniczamy się tylko do 2 gdy jest możliwość wpisania kilku które pomogą innym w odnalezieniu tematu lub uniknięciu powielenia tematu.

Gdybyś czytał ze zrozumieniem poprzednią moją wypowiedź to zrozumiałbyś, że to nie ja skasowałem twój temat ale postąpiłbym tak samo.

Gimelord

2017-06-09, 22:50
@up Boże, i ty jesteś tu moderatorem? :shock: Wpisz w youtube IOM i zobacz co ci wyskoczy. Jeśli szukasz przez google to 4-ty temat od góry. Poza tym nie jedna rzecz może nazywać się tak samo i być bardziej znana niż mała wyspa. Myśl człowieku to nie boli.