18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Trzymanie" psa

darex99 • 2020-01-27, 22:31
Pewnego użytkownika tego portalu, co to zawsze pie**oli pod każdym filmie z psem, uprasza się o interwencję w Moskwie w sprawie nadmiernego okazania uczucia dla psa. Szybko zapie**alaj cyrkowcu :roll:

PS. Załóż twoje futro z psich skór, co to z dziada pradziada u ciebie się robi i nażryj się psiego smalcu, bo w Rosji zimno...



r061071

2020-01-27, 22:42
Ci od proroka to w kotach zakochani a o kozach nie wspomne

mygyry

2020-01-27, 22:59
Poligon za spowodowanie chronicznego i przewlekłego bólu dupy pet loversów ma u mnie obowiązkowo piwo za każdy post o psach

darex99

2020-01-27, 23:09
mygyry napisał/a:

Poligon za spowodowanie chronicznego i przewlekłego bólu dupy pet loversów ma u mnie obowiązkowo piwo za każdy post o psach



Nie mam "bólu dupy" o wszelkiego maści zwierzęta - jestem tylko uczulony na kretyńskie pie**olenie bzdur(dotyczy to każdego tematu). Za to podejrzewam, że Ty i Twój kolega, o którym wspomniałeś, możecie mieć ból dupy spowodowany bardziej mechanicznymi ingerencjami.

:mrgreen:

DariuszKalafior

2020-01-27, 23:11
mygyry napisał/a:

Poligon za spowodowanie chronicznego i przewlekłego bólu dupy pet loversów ma u mnie obowiązkowo piwo za każdy post o psach



A jeśli ten ,powiedzmy człowiek , nie pisze tylko z powodu prowokacji. Jeśli jest zdolny do takich rzeczy to też myślisz że zasługuje na te twoje piwko ?
Putin kozak jak zawsze

BanujNasNieMichalka

2020-01-27, 23:31
"A u nas [...] I wytapialo smalec" Poligon6.

Poligon6 - data urodzenia nie znana. polski pisarz, przedstawiciel nurtu grozy w polskiej literaturze. Klasyk noweli fantastycznej, twórca horroru sadolowego.

EksplozjaSmaku

2020-01-28, 00:06
darex99 napisał/a:

Nie mam "bólu dupy" o wszelkiego maści zwierzęta - jestem tylko uczulony na kretyńskie pie**olenie bzdur(dotyczy to każdego tematu). Za to podejrzewam, że Ty i Twój kolega, o którym wspomniałeś, możecie mieć ból dupy spowodowany bardziej mechanicznymi ingerencjami.



Oj boli cie

NataliaW

2020-01-28, 00:09
Widzieliście jak samice przenoszą młode??? Właśnie tak jak to zrobił ten od flagi turkmenistanu, więc skończcie ten ból dupy, że to psa/kota boli. Teraz Putin będzie sadolowym bohaterem A to sku*wiel i sadysta taki jak Hitler i Stalin. Suka Hitlera blondi jadła .tysiąc razy lepiej niż ci w Auschwitz, tak samo psy Stalina za czasów glodu na Ukrainie(6mln ofiar), wolyniu, syberii. Sam Hitler był wege.

mrfreak16

2020-01-28, 00:13
darex99 napisał/a:

Nie mam "bólu dupy" o wszelkiego maści zwierzęta - jestem tylko uczulony na kretyńskie pie**olenie bzdur(dotyczy to każdego tematu). Za to podejrzewam, że Ty i Twój kolega, o którym wspomniałeś, możecie mieć ból dupy spowodowany bardziej mechanicznymi ingerencjami.



Oj masz, masz. O ile większości Poligon przeszkadza, tak mi osobiście lata koło tyłka co gość wypisuje. Czasami nawet śmiechnę. To jest sadol, zapraszam serdecznie na kwejka, tam są normalni ludzie, nie tutaj

:mrgreen:

Egzekutorka

2020-01-28, 00:30
mrfreak16 napisał/a:

Oj masz, masz. O ile większości Poligon przeszkadza, tak mi osobiście lata koło tyłka co gość wypisuje. Czasami nawet śmiechnę. To jest sadol, zapraszam serdecznie na kwejka, tam są normalni ludzie, nie tutaj



Prawda, prawda i jeszcze raz prawda! Humor ma być sadystyczny a nie jak mazurska noc kabaretowa, gdzie stare dziady podśmiech*ją gdy Kryszak czy inny Daniec w spódnicy wyjdą..
Także tych delikatnych co mają ból dupy o kilka felietonów o pasożytach również zapraszam na kwejka, bo to właśnie przez wasze miauczenie sadol schodzi na psy :/

raistpol

2020-01-28, 00:43
NataliaW napisał/a:

Widzieliście jak samice przenoszą młode??? Właśnie tak jak to zrobił ten od flagi turkmenistanu, więc skończcie ten ból dupy, że to psa/kota boli. Teraz Putin będzie sadolowym bohaterem A to sku*wiel i sadysta taki jak Hitler i Stalin. Suka Hitlera blondi jadła .tysiąc razy lepiej niż ci w Auschwitz, tak samo psy Stalina za czasów glodu na Ukrainie(6mln ofiar), wolyniu, syberii. Sam Hitler był wege.



dokładnie. Dlatego psy mają taką rozciągliwą skórę na karku. Bo tak je matka/ojciec za gnoja przenosi z miejsca na miejsce. Ale to, że nie wygląda to dobrze to inna spraw
a;.]


Emilian89

2020-01-28, 01:22
Słaba prowokacja no ale ch*j tam :) ojciec zawsze mi mówił że jak chcesz podnieść psa to go tak trzeba chwytać bo ma najwięcej skóry i tłuszczu co nie sprawia mu to bólu, lecz jak.ktos jest ameba umysłową to się będzie pruć.

Rejti

2020-01-28, 01:33
Dzisiaj tego śmierdziela tutaj nie uświadczysz. Robi to co zawsze, gdy akurat nie czyni swego typowego tandetnego kopiuj-wklej; ssie sobie mikrokuśkę :roll: