18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Trzymanie" psa

darex99 • 2020-01-27, 22:31
Pewnego użytkownika tego portalu, co to zawsze pie**oli pod każdym filmie z psem, uprasza się o interwencję w Moskwie w sprawie nadmiernego okazania uczucia dla psa. Szybko zapie**alaj cyrkowcu :roll:

PS. Załóż twoje futro z psich skór, co to z dziada pradziada u ciebie się robi i nażryj się psiego smalcu, bo w Rosji zimno...



Rozjebie

2020-01-28, 01:51
NataliaW napisał/a:

więc skończcie ten ból dupy, że to psa/kota boli..



Wskaz mi komentarz, gdzie ktoś bóldupi o bólu psa/ kota.
Nie ma, prawda? To na ch*j wymyślasz

SpeedyG

2020-01-28, 07:53
Putin też ma chyba naj***ne równo pod deklem. Pchlarza, obszczymurka i ewentualnego nosiciela pasożytów i bakterii całuje. To zupełnie jak głupie laski, które wrzucają zdjęcia jak całują w usta swoje psy, które przed chwilą lizały się po jajkach lub jadły swoje gówno.

arekkomp

2020-01-28, 07:54
To poligon miał tu zrobić gównoburzę a widać że zrobiła się sama i bez jego pomocy! :D

poligon6

2020-01-28, 08:33
Nieładnie zaczynacie zabawę sami?!



Ca...........on

2020-01-28, 10:58
To ja będę złośliwy i uciszę gównoburzę.

Pies nie jest tu w żaden sposób źle traktowany. Mało tego, bierze czworonoga na ręce i głaszcze.

St...........on

2020-01-28, 11:50
mygyry napisał/a:

Poligon za spowodowanie chronicznego i przewlekłego bólu dupy pet loversów ma u mnie obowiązkowo piwo za każdy post o psach



Nie zapomnij mu jeszcze opie**olic gałę :amused:
Mygyry + poligon6 = WNM



mygyry

2020-01-28, 14:08
alexandrus napisał/a:

Nie zapomnij mu jeszcze opie**olic gałę
Mygyry + poligon6 = WNM



Rozumiem że w relacjach z twoim pupilem to normalne ;-)

Je...........ik

2020-01-28, 15:44
DariuszKalafior napisał/a:

A jeśli ten ,powiedzmy człowiek , nie pisze tylko z powodu prowokacji. Jeśli jest zdolny do takich rzeczy to też myślisz że zasługuje na te twoje piwko ?
Putin kozak jak zawsze



Mięso to mięso, zdolny to napewno jest i piwo mi sie należy