18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trzylatek zgwałcony w ośrodku dla uchodźców.

Dziad_Inżynier • 2016-01-13, 23:07
Cytat:

Norweska policja szuka winnych seksualnej napaści na trzylatka. Chłopiec został zgwałcony w ośrodku dla uchodźców Forus Akuttinnkvartering w mieście Stavanger.

Do napaści doszło 6 stycznia w ośrodku przejściowym dla migrantów, w którym przebywa obecnie około 800 osób. Po ataku chłopiec trafił do uniwersyteckiego szpitala w Stavanger razem z matką.

„Nie mamy jeszcze podejrzanych”

Sprawą zajęła się policja. – Wszczęliśmy śledztwo w związku z podejrzeniem gwałtu na dziecku. Traktujemy sprawę bardzo poważnie. Na razie nie mamy jeszcze podejrzanych – oświadczył naczelnik lokalnej policji Bjorn Kare Dahl.

Przestępstwo w ośrodku miało miejsce już po wydaniu oświadczenia przez norweskie władze, że ubiegający się o azyl cudzoziemcy spoza Europy będą wysyłani na zajęcia z edukacji zachodnich norm seksualnych. Władze liczą, że szkolenia ograniczą skalę przemocy uchodźców wobec kobiet.



A teraz uwaga trzymajcie się stołków
Cytat:

– Nie można narzucać pojedynczego kodu kulturowego, który wskazywałby, jakie zachowania są dobre a jakie złe, ponieważ żyjemy w wolnym społeczeństwie – skrytykowała pomysł władz Linda Hagen z firmy Hero, która prowadzi 40 proc. norweskich ośrodków dla uchodźców. – Musi być tolerancja dla postaw, które mogą wydawać się niemoralne z punktu widzenia tradycyjnych norm – dodała.

Informacja o gwałcie na trzylatku zbiegła się w czasie z doniesieniami, że szwedzka policja ukrywała przypadki napaści seksualnych dokonywanych przez uchodźców podczas młodzieżowego festiwalu muzycznego.



Mózg rozj***ny :idzwch*j:

Źródło tutaj

Po...........h8

2016-01-13, 23:11
Życzę pani pindzie kutagen przekonania się na własnym odbycie czym jest kod kulturowy tych jej uchodźców.

Szekter

2016-01-13, 23:13
Proponuje, aby pani Linda Hagen, razem z całą swoja rodziną, wypięła dupsko przed imigrantami. Myślę, że taki przykład wzorowej tolerancyjnej postawy jest potrzebny naszemu społeczeństwu.

waldzioch

2016-01-13, 23:14
Ta baba ewidentnie czeka na swoją kolej skoro takie brednie tolerancyjne wygłasza.

Wojtalson

2016-01-13, 23:18
A na drzewach zamiast liści, będą wisieć islamiści... Europo obudź się!

buenos11

2016-01-13, 23:20
Codziennie czytam na sadolu o tych brudnych kozojebcach .
Że gwałcą,molestują i biją . I co? i ch*j wszystko git tu im dadzą komiksy k***a tu ich tlumaczą kodem kulturowym .
Kiedy to pie**olnie ja się pytam? Chce widzieć jak leje się krew tych sk***ysynów, a ta Linda ch*jhagen rozj***ła mnie na łopatki.

Swietny

2016-01-13, 23:25
Nic tylko prać po mordzie tych bezmózgich lewaczków. Albo lepiej wysyłać do obózów uchodźców, żeby przezyli tam kilka dni.