18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy pierwsze feministki w wiosce...

Halman • 2022-01-03, 06:27

i raczej ostatnie choć miejscowi nazwali je po swojemu trzema wiedźmami... :amused:

Macx83wwww

2022-01-03, 06:43
To jest z Papui Nowej Gwinei, posądzone o czary.

janlew

2022-01-03, 07:19
Halman napisał/a:

Trzy pierwsze feministki w wiosce


Macx83wwww napisał/a:

To jest z Papui Nowej Gwinei, posądzone o czary.


Przecież to, to samo.
Walka z religią, plucie na tradycje, obleśne orgie, zadawanie się ze zwierzętami, spędzanie płodów...
Na stosach średniowiecza płonęli głównie antychrześcijanie, sodomici, komuniści i faministki. Piękne czasy.

Fx12

2022-01-03, 08:55
janlew napisał/a:

Piękne czasy.



ja wiem czy takie piękne ?
dziesięciny, pańszczyzny, klechy podniesione do rangi bogów, a na tortury i stos trafić można było za urodzenie martwego dziecka o co w tamtych wiekach nie trudno, za to że jakiś czarny kot przysiadł sobie na progu twojej chałupy albo sowa na dachu usiadła lub choćby za to że się umiało pływać.

Halman

2022-01-03, 09:21
Fx12, nie można tak patrzeć zerojedynkowo; parad równości nie było...

CrookerS

2022-01-03, 10:28
Pisalem kiedys to i powtorze ponownie,
Afryka dzika, kto jest madrzejszy od pozostalych zara nazywany jest wiedzma itp i elimiowany :krejzi:

Mam w afryke wyj***ne, powinni zaorac to w p*zdu i posiac kukurydze. Byloby lepiej :kawa:

martils

2022-01-03, 11:47
Fx12 napisał/a:

ja wiem czy takie piękne ?
dziesięciny, pańszczyzny, klechy podniesione do rangi bogów, a na tortury i stos trafić można było za urodzenie martwego dziecka o co w tamtych wiekach nie trudno, za to że jakiś czarny kot przysiadł sobie na progu twojej chałupy albo sowa na dachu usiadła lub choćby za to że się umiało pływać.



Dziesięcina to wielokrotnie niższy podatek niż obecnie, dziś do pierdla można iść za "niezałożenie" maseczki albo wyjście z domu bez zgody Pani z sanepidu. Także tego...

Adrian649

2022-01-03, 12:06
Afrykańskie wiedźmy z krzywuchowych moczarów dopadli. Expa tyle że cała wioska wejdzie na wyższy Lvl :lol:

nowynick

2022-01-03, 13:38
martils napisał/a:

Dziesięcina to wielokrotnie niższy podatek niż obecnie, dziś do pierdla można iść za "niezałożenie" maseczki albo wyjście z domu bez zgody Pani z sanepidu. Także tego...



za złamanie kwarantanny i wejście do miasta w czasie zarazy wyrok był zazwyczaj tylko jeden... i nie był to loch ;-)

fukoszima

2022-01-03, 14:16
Afryka dzika dawno odkryta chałupy łelkam tu

KFCnigget

2022-01-03, 14:26
i kolejna dżungla z telefonami albo kamerami XD po ch*j oni inwestują w ten k***idołek? XD

hfbnmiuytp

2022-01-03, 14:35
nowynick napisał/a:

za złamanie kwarantanny i wejście do miasta w czasie zarazy wyrok był zazwyczaj tylko jeden... i nie był to loch



zaraza jak z mojej piwnicy na jowisza

wilkoala

2022-01-03, 14:42
janlew napisał/a:

Przecież to, to samo.
Walka z religią, plucie na tradycje, obleśne orgie, zadawanie się ze zwierzętami, spędzanie płodów...
Na stosach średniowiecza płonęli głównie antychrześcijanie, sodomici, komuniści i faministki. Piękne czasy.



No piękne, k***a piękne.
Na stosach średniowiecza płonęli komuniści i femnistki...
Zapomniałeś o astronautach i psychoterapeutach.