18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy ofiary

TT4 • 2017-06-08, 04:18
Motocyklista oraz jego pasażer zginęli na miejscu. Kierowca Mercedesa Sprintera zmarł w szpitalu. Krasnodar, Rosja.


siwybis

2017-06-08, 19:53
Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.

Res0r

2017-06-08, 20:17
Tak samo jak przedmówcę mnie też intryguje śmierć pana z busa. Coś mu wpadło do kabiny czy jak?

level1989

2017-06-08, 20:54
@upy

a nie widzicie jak nim pie**olnęło na lewo? przypie**olcie tak skronią w futrynę

igorektgk

2017-06-08, 22:47
siwybis napisał/a:

Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.


Prawdopodobnie brak zapiętych pasów plus burdel w samochodzie

glenton

2017-06-08, 22:50
kierowca zmarł na zawał... bo się przestraszył.

radek225

2017-06-08, 23:01
Puszkarz j***ny! Wszystko jego wina. Nie zachował należytej ostrożności, nie patrzył w lusterka, bydlak jeden wymusił pierwszeństwo, zabił siebie i 2 niewinne osoby na motorze.

Żartuję. ch*j w dupę motop*zdom. Zapie**alają, ile fabryka dała, a potem płacz i lament, że przez bandytę kierowcę samochodu zginął ojciec 2 dzieci, jedyny żywiciel rodziny z perspektywami na przyszłość...

Nihilista

2017-06-09, 03:23
@up
Znam ludzi zapie**alających codziennie z prędkościami, które ci się nawet nie śniły - jednak te ancymony mają mniej wypadków na koncie od ciebie, choć jeździsz samochodem jak p*zda.
ch*j w dupę motop*zdom, ch*j w dupę frajerom jak ty. Tak sobie napisałem, żeby ciebie i innych zakompleksionych leszczy podk***ić. Poza tym lubię być szczery.

radek225

2017-06-09, 08:51
@up Do zapie**alania są autobany na zachodzie, tory albo opuszczone lotniska, a nie droga, gdzie masz innych użytkowników poruszających się dużo wolniej. Nie mam kompleksów, tylko instynkt samozachowawczy każący mi nie zapie**alać jak debil, nawet jak mam czym i mam ku temu warunki. Nie zapomnij zrobić zdjęć i wrzucić na harda, jak już twoi znajomi zamienią się w tatar albo tyrolską. Wtedy zgarniesz sporo wirtualnych piw.

rapidu

2017-06-09, 22:01
siwybis napisał/a:

Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.



Obstawiam dwie opcje - albo spłonął ze wstydu, lub w szpitalu odwiedziły go rodziny tych z moto :D

paczfiko

2017-06-09, 22:03
siwybis
Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.





Nie chciałbyć gorszy

buszujacy

2017-06-10, 00:40
jeszcze będą się z tego śmiali

taigatrommel

2017-06-10, 12:44
siwybis napisał/a:

Nie bardzo rozumiem czemu kierowca dostawczaka też zginął.


Motocykliści nieźle zapie**alali. Na bank któryś z elementów motocykla wbił się do kabiny i uderzył w kierowcę dostawczaka. Przy dużych prędkościach motor wchodzi w auto, jak nóż w roztopione masło, więc nie ma bata żeby ochronić kierowcę auta przed każdym elementem motoru :)