18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trzy o Jasiu

wowku • 2014-06-26, 13:50
Jest zakończenie roku szkolnego. Każdy bachor przyniósł prezent dla nauczycielki. Pani wiedząc, gdzie pracują rodzice dzieci próbuje zgadnąć, co dostała bez otwierania pudełka. Najpierw prezent daje Ania. Pani wiedząc, że jej rodzice pracują w kwiaciarni, potrząsa pudełkiem i mówi:
- Aniu, czy to są kwiaty?
- Skąd pani wiedziała?
Później prezent daje Waldek. Pani wie, że jego rodzice pracują w sklepie ze słodyczami. Potrząsa pudełkiem i mówi:
- Waldku, czy to są czekoladki?
- Skąd pani wiedziała?
Sytuacja powtarza się kilkanaście razy. Pani zawsze bez problemu zgaduje co dostała. Jako ostatni daje prezent Jasio. Pani wie, że jego rodzice pracują w branży monopolowej. Nim potrząsnęła pudełkiem zauważyła, że z pudełka coś wycieka. Postanowiła to polizać.
- Jasiu, czy to jest szampan?
- Nie...
Pani postanowiła jeszcze raz "skosztować":
- No to może ajerkoniak?
- Nie...
- Poddaję się, Jasiu. Co to jest?
- Świnka morska!


Jasio poszedł z ojcem do cyrku. Podczas przedstawienia z uwagą obserwuje, jak mężczyzna przebrany za kowboja jeździ wokół areny na koniu i rzuca nożami w ścianę, do której jest przywiązana kobieta. Widzowie entuzjastycznie klaszczą.
- Tato, Tato! Z czego się oni tak cieszą? - dziwi się Jasio. - Przecież ani razu nie trafił!


Lekcja biologii - nauczycielka wyjaśnia bachorom fenomen jąkania. Opowiada że jąkanie występuje jedynie u ludzi i żadna inna żyjąca istota nigdy nie została dotknięta wadą jąkania.
Na to Jasio podnosi rękę i mówi:
- To nie prawda pani profesor.
- Jak to Jasiu?
- No. wczoraj, gdy bawiłem się z kotem w ogródku, wskoczył przez płot wielki Rottweiler sąsiadów. Na to mój kot: "ssss .... ssss .... ssss .... " i zanim zdążył powiedzieć "sp***alaj" ten okropny pies go zjadł.

syjam55

2014-06-26, 22:07
ostatni dobry, masz miske ryżu

Skyperian

2014-06-26, 23:38
Drugi mnie rozśmieszył = piwo

Magnic

2014-06-26, 23:49
Ja tam dałem piwo już za pierwszy. Czemu? To nie była krew ;-)

majkel_admwz

2014-06-26, 23:53
"- Tato, Tato! Z czego się oni tak cieszą? - dziwi się Jasio. - Przecież ani razu nie trafił!" true sadol

Fuzionek

2014-06-27, 00:28
@magnic

no nie! tylko nie mów, że to były siki!!

Ba...........co

2014-06-27, 00:48
@up to była świnka morska...

BorgBorg

2014-06-27, 01:09
Jest gdzieś opcja "cofnij piwo" ? Kliknąłem przed przeczytaniem tych kawałów i teraz żałuję..

Fuzionek

2014-06-27, 01:49
@basco

czyli, że to świnka morska się zejszczała? no nieee!!! ale jaja!







wy tak serio?...

Genedan

2014-06-27, 03:26
Rozumiem że w kolejnosci od najslabszego do najlepszego?

qba89

2014-06-27, 09:37
ale że kwiaty w pudełku?

Su...........an

2014-06-27, 13:06
Kto normalny daje kwiaty w pudełku :idzwch*j: