18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzecie urodziny

CrazyEdek • 2020-10-20, 13:55
Ty suko jedna.


Driver19cm

2020-10-20, 13:59
Bedzie z niej niezły k***iszon . . . :shock: :shock: :shock:

Macx83wwww

2020-10-20, 14:04
Driver19cm napisał/a:

Bedzie z niej niezły k***iszon . . .



Wygląda na Brazylię, mają szanse na zrobienie ,,kariery" w gangach, obym się mylił...

adrianthc

2020-10-20, 14:41
Taka mała a już taka wredna. Jednak baby rodzą się z tym genem. I chodzi mi tu o tą która specjalnie zdmuchnęła świeczkę bo od początku filmu była smutna a jak udało jej się popsuć zabawę koleżance/siostrze to od razu dumna z siebie i uśmiechnięta.

PS6

2020-10-20, 14:46
Ja pie**ole.... Te małe k***y wysysają nieniawisc z mlekiem matki czy jaki ch*j? Po zachowaniu tej małej p*zdy tęczowej można stwierdzić że to chyba geny....

RYHOO

2020-10-20, 15:07
Dawać im noże niech sie uczo

marinis

2020-10-20, 15:38
Driver19cm napisał/a:

Bedzie z niej niezły k***iszom



Ty wiesz w ogóle co to słowo oznacza?
Kto ciebie wychowywał, że jesteś takim prymitywem?

Jakbyś widział scenę gdy dziewczynka w przedszkolu bije inną dziewczynkę, lub ciągnie ją za włosy, to też pieprzyłbyś teksty z rodzaju "będzie z niej niezły k***iszon"?

PS6 napisał/a:

Te małe k***y



Nazywasz małe dziewczynki w taki sposób jak jakiś totalny psychol. Jakbyś miał kilkuletnią siostrę i ktoś obcy z powodu małej sprzeczki, by ją nazwał "małą k***ą", to byś go poklepał po plecach i powiedział "dobrze mówisz koleś"?

seemija

2020-10-20, 15:39
i to wzruszenie ramion, co mi zrobisz
jakie to male biczysko wyrobione juz

daniel1040

2020-10-20, 15:41
Też takiego miałem, nawet nie pamiętam jak się nazywał ale jakiś syn kuzyna czy ciotki cholera wie, zdmuchną świeczki na moich pierwszych większych urodzinach (7 lat chyba miałem) - nasrałem mu do klocków lego gdy on miał urodziny.
Jak tak sobie wspominam to myślę że moje problemy psychiczne pojawiły się dość wcześnie, no cóż.

PS6

2020-10-20, 15:51
marinis napisał/a:

Nazywasz małe dziewczynki w taki sposób jak jakiś totalny psychol. Jakbyś miał kilkuletnią siostrę i ktoś obcy z powodu małej sprzeczki, by ją nazwał "małą k***ą", to byś go poklepał po plecach i powiedział "dobrze mówisz koleś"?



Tak bym powiedział :mrgreen:

bob123

2020-10-20, 16:12
brawa dla rodziców za takie wychowanie

castagir

2020-10-20, 16:29
marinis napisał/a:

Ty wiesz w ogóle co to słowo oznacza?
Kto ciebie wychowywał, że jesteś takim prymitywem?
Jakbyś widział scenę gdy dziewczynka w przedszkolu bije inną dziewczynkę, lub ciągnie ją za włosy, to też pieprzyłbyś teksty z rodzaju "będzie z niej niezły k***iszon"?
Nazywasz małe dziewczynki w taki sposób jak jakiś totalny psychol. Jakbyś miał kilkuletnią siostrę i ktoś obcy z powodu małej sprzeczki, by ją nazwał "małą k***ą", to byś go poklepał po plecach i powiedział "dobrze mówisz koleś"?



Ty ślepy jesteś czy pie**olnięty?
Widać, że ten mały gnój ma wredny charakter już w genach i z tej gnidy już nic nie będzie w życiu.
Przypomina mi dokładnie moją siostrę, która też potrafiła takie chamskie niesprowokowane zagrywki odwalać, gdy była mała. Dzisiaj gdy jest już po trzydziestce to jest taka wredna zołza i k***a, której nikt w rodzinie poza matką nie toleruje i nie potrafi znieść.

marinis

2020-10-20, 16:39
castagir napisał/a:

Widać, że ten mały gnój ma wredny charakter już w genach i z tej gnidy już nic nie będzie w życiu.



Współczuję tobie ogromnej głupoty, z której prędko się nie wyleczysz.
Oceniać charakter to można dorosłej osoby, a nie kilkuletniego dziecka, które swój charakter kształtuje i ulegnie on jeszcze wielu zmianom.

ti...........ax

2020-10-20, 16:46
adrianthc napisał/a:

Jednak baby rodzą się z tym genem



Nie tylko baby


Karboksylator

2020-10-20, 17:08
PS6 napisał/a:

Ja pie**ole.... Te małe k***y wysysają nieniawisc z mlekiem matki czy jaki ch*j? Po zachowaniu tej małej p*zdy tęczowej można stwierdzić że to chyba geny....



z mlekiem ojca