18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzech kumpli na urlopie

BongMan • 2015-07-04, 22:37
Trzech kolesi - Cyryl, Metody i Czesław - pojechało na urlop do Hurgady. Miało być tanio i było - dostali pokój na 45 piętrze.
- Panowie, winda nie działa od północy, więc wiecie… - ostrzegł recepcjonista.
Wiedzieli, ale postąpili jak zwykle - naj***li się, jak wory i o drugiej wracają do pokoju. Pieszo!
- Żeby było raźniej się wspinać: Cyryl przez 15 pięter mówi dowc**y, Metody - przez kolejne 15 pięter śpiewa sprośne kuplety, a ja przez ostanie 15 pięter opowiadam horrory - mówi Czesław.
I poszli…
Przez 15 pięter Cyryl skrzył dowc**ami, przez następnych 15 kondygnacji Metody wyśpiewał wszystkie przyśpiewki weselne. Gdy doszli do 30 piętra, przyszyła pora na Czesława.
- Panowie, opowiem zajebistą, aczkolwiek krótką historię-horror!
- OK, mów Czesiu!
- Zapomniałem klucza z recepcji...

KuraDomowa

2015-07-04, 23:14
Trzech kolesi - BongMan <3, Cyryl i Metody - pojechało na urlop do Bangkoku*. Miało być tanio i było - dostali pokój na 45 piętrze.
- Panowie, winda nie działa od północy, więc wiecie… - ostrzegł recepcjonista.
Wiedzieli, ale postąpili jak zwykle - naj***li się, jak wory i o drugiej wracają do pokoju. Pieszo!
- Żeby było raźniej się wspinać: BongMan <3 przez 15 pięter mówi dowc**y, Cyryl - przez kolejne 15 pięter śpiewa sprośne kuplety, a ja przez ostanie 15 pięter opowiadam horrory - mówi Metody.
I poszli…
Przez 15 pięter BongMan <3 skrzył dowc**ami, przez następnych 15 kondygnacji Cyryl wyśpiewał wszystkie przyśpiewki weselne. Gdy doszli do 30 piętra, przyszyła pora na Metodego.
- Panowie, opowiem zajebistą, aczkolwiek krótką historię-horror!
- OK, mów Metody!
- Zapomniałem klucza z recepcji...

*nie sądzę, żeby w Hurgadzie były aż tak wysokie budynki...

qwased

2015-07-04, 23:31
@up myślisz, że jak użyjesz " BongMan" w komentarzu to będziesz zajebiście śmieszna?

maksmspy

2015-07-05, 02:35
Jestem w szoku. No masz bonguś piwo, bo mnie szczerze dowcip rozbawił. :D

Novik

2017-07-13, 21:48
@qwased łe zostaw ona ma cycki