18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba gasić ogień

~Velture • 2019-10-17, 00:06
Profesjonalna akcja gaśnicza wykonana przez helikopter straży pożarnej :krejzi:


hellbwoi

2019-10-17, 00:13
może mu płaca od godziny... nie można tak od razu zgasić, nikt by później nie docenil...

głest

2019-10-17, 00:36
Gasić nie potrafią... ale rozpalać - to już tak... :roll:


syga92

2019-10-17, 05:25
Tak trochę laga złapał :roll:

zaqaz

2019-10-17, 07:32
Cóż, on schładza teren który się jeszcze nie pali - bo takich zbiorników się nie gasi (zwłaszcza w tym stadium pożaru) - to się musi wypalić i sztuka polega na tym - by tylko to a nie wszystko w około.

Wonsaty_Wonsacz

2019-10-17, 07:39
Przecież takiego pożaru nikt nie będzie nawet próbować gasić. Jedyne co można robić to odciąć go i uniemożliwić rozprzestrzenienie. Tutaj właśnie chodzi o to żeby wzgórza się nie zajęły ogniem.

d.rahowa

2019-10-17, 08:12
Przecież on wcale nie chce gasić. Ogródek podlewa tylko!

firer

2019-10-17, 08:28
Przypomniała mi się gra na Amigę DESERT STRIKE, tylko że tam to takie zbiorniki się rozwalało.

mianas

2019-10-17, 09:08
zaqaz napisał/a:

Cóż, on schładza teren który się jeszcze nie pali - bo takich zbiorników się nie gasi (zwłaszcza w tym stadium pożaru) - to się musi wypalić i sztuka polega na tym - by tylko to a nie wszystko w około.



Tak ale ci od Nojmana tego nie zatrybią .to takie prostaki po fakultetach ML

Respektuj

2019-10-17, 09:32
Ważne że próbowali... też się liczy

radek225

2019-10-17, 10:16
firer napisał/a:

Przypomniała mi się gra na Amigę DESERT STRIKE, tylko że tam to takie zbiorniki się rozwalało.



Dokładnie o tym samym pomyślałem. ZAJEBISTA gra. Grywalność świetna, grafika w tamtym czasie naprawdę była dobra, ale to, co w Amidze najlepsze - DŹWIĘK rozkładał na łopatki wszystko w tamtym czasie z PCtem włącznie. Widziałem wersję na SNESa - grafika niby podobna, grywalność też, ale dźwięk nie dorastał wersji amigowej nawet do podeszwy. Zajebista gra, w którą chętnie bym do tej pory poypykał pod UAE, ale nie mam dobrego dżojstika, a na nim grało się w Desert Strike najlepiej.

robeks4

2019-10-17, 10:56
Omckło mu się trochę.

Policeman

2019-10-17, 11:16
Tak, gasić ogień ze zbiornika paliwa... wodą -.- Weźcie się w łeb puknijcie. Szkoda, że tej tajemnej wiedzy nie pozyskano wcześniej, te wszystkie ogromne pożary w tym np. szybów gazowych, a tu cyk woda i po sprawie. Nie wiem o co chodzi w tym filmiku, może o schłodzenie innych zbiorników albo coś w tym stylu, na pewno nie o gaszenie ognia.

JednorękiBandyta

2019-10-17, 15:07
zaqaz napisał/a:

Cóż, on schładza teren który się jeszcze nie pali - bo takich zbiorników się nie gasi (zwłaszcza w tym stadium pożaru) - to się musi wypalić i sztuka polega na tym - by tylko to a nie wszystko w około.



Co nie zmienia faktu że i to mu raczej słabo wyszło :P