18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba ćwiczyć przed kolejną edycją American Warrior

~Angel • 2020-06-09, 12:42
oj boli, boli...


dżonyłojlker

2020-06-10, 15:32
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

toż to twoja stara, stulejarzu



Gratulacje :facepalm: tekst godny zakwalifikowania cię do TOP 10 najbardziej żałosnych sadolowych palantów. Zawsze gdy widzę coś takiego, zastanawiam się czy osoba pisząca takie gówno nie czuje wstydu i zażenowania i nie zdaje sobie sprawy jakim jest idiotą, ale skoro ktoś jest idiotą, to raczej nie wie, że jest idiotą, bo jest idiotą :lol: Chyba nawet upośledzony gówniak ze szkoły specjalnej wstydziłby się napisać takiej ch*jni.

Siberian_Meat_Grinder

2020-06-12, 10:51
DuchCzempa napisał/a:

Gratulacje tekst godny zakwalifikowania cię do TOP 10 najbardziej żałosnych sadolowych palantów. Zawsze gdy widzę coś takiego, zastanawiam się czy osoba pisząca takie gówno nie czuje wstydu i zażenowania i nie zdaje sobie sprawy jakim jest idiotą, ale skoro ktoś jest idiotą, to raczej nie wie, że jest idiotą, bo jest idiotą Chyba nawet upośledzony gówniak ze szkoły specjalnej wstydziłby się napisać takiej ch*jni.



no k***a :D a co mam odpisać stulejarzowi, który z dupy nazywa mnie "lewakiem" - poziom odpowiedzi dobrałem do poziomu twojej obelgi, żebyś nie musiał się za dużo zastanawiać i palić styków mózgowych nad czytaniem mojego posta :ok: