18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trzeba było nie wyprzedzać

an...........se • 2015-07-16, 14:28
Cześć i czołem,

to chyba mój drugi temat, taką oto perełkę znalazłem. Mało widowiskowe ale bardzo pouczające...

mj0402

2015-07-16, 22:29
PhantomMask.. weź się nie kompromituj. Ile robisz km na rok? Znam zawodowych kierowców ciężarówek/busów co robią nawet po 30tys km miesięcznie, potrafią dynamicznie jeździć i bez przypałów. Kolega qsimo1 napisał wyraźnie 100kmh a ty pie**olisz o jakiś 150... nawet jak będziesz jechał w swoim p*zdowatym stylu 70kmh też nie masz szans gdy ci sarna przed maske wskoczy. Gdybyś jechał te 30kmh więcej może wyskoczyła by za tobą i byś jej nie uderzył??, to takie pie**olenie własnie... a przekroczyć prędkość o te 30kmh w niezabudowanym to żadna zbrodnia. Jak masz pecha i masz jebnąć sarnę to i tak jebniesz. Sam sprzątnąłem kiedys sarnę autem ale AC miałem to pół biedy.

Mortus666

2015-07-16, 23:12
Death metal k***a! Piwko za dobrą muze i przepiękny wierszyk.

en...........ea

2015-07-16, 23:17
rzklanu napisał/a:

@up, bardzo ładnie. Kodeks drogowy to zestaw luźnych wskazówek.



Ile już lat w służbie :) ?

Gambi

2015-07-17, 02:46
No ale w sumie ubił żywą... auto "całe". Sarna nie żyje. Ja tam bym ją zabrał do domu, podzielił i zamroził.

defcon1

2015-07-17, 12:22
bez dźwięku bym zgadł jakie tam słowo padło :D

Ka...........no

2015-07-17, 15:48
Komentarz piękny, staro Polski :D

Trimeresurus

2015-07-17, 22:51
Jak ktoś jedzie w taką pogodę jak na filmiku poza zabudowanym 70 km/h to tak, jest j***nym wrzodem na dupsku i niedojdą, co boi się prowadzić i za ch*j się pewnie nie czuje w samochodzie za kierownicą.

Nie trzeba jeździć 30 lat jako rajdowiec, żeby ogarniać jazdę po zwyczajnej drodze w dobre warunki pogodowe. Ja pie**olę, ilu jeszcze debili będzie wieszać psy na kierowcy? Weźcie dupsko w troki, zapiszcie się na prawko, zdajcie to nawet za tym 7 razem i ogarnijcie się.

k***a, będą się dopie**alać do człowieka jak mu poza zabudowanym przy prędkości ~100 km/h sarna wyskoczyła. Sadol to faktycznie wylęgarnia dzieci powoli się robi.

an...........se

2015-07-17, 23:00
@Mortus666


Cytat:

Death metal k***a! Piwko za dobrą muze i przepiękny wierszyk.




To Grindcore :) (Berzerker - Last Mistake)

qismo1

2015-07-18, 01:27
Nie będę odpisywał każdemu z osobna, ale przepraszam jeżeli kodeks drogowy przewiduje prędkość 90kmh na drodze poza obszarem zabudowanym, a warunki atmosferyczne na to pozwalają to dlaczego nie jechać te 90-100kmh?

Tak, jeżdżę golfem 2, bo na 3 mnie nie stać, ruszam z 3 bo dwa pierwsze biegi mi nie wchodzą i mój golf jest po wiejskim "tjuningu"...
Dajcie już dupie siana z tymi golfami 3 bo już bokiem to wychodzi...
A za wyj***nie kluczyków w pole dostałbym od któregoś sadola po mordzie tak, że bym pewnie z butów wyskoczył i w powietrzu z głodu umarł, czyż nie?


A sarny to szkodniki, niszczą uprawy i drzewa owocowe szczególnie w okresie zimowym więc to szkodnik.

michauuuuu

2015-07-18, 01:38
Piwo dla autora za nazwę użytkownika. Horse Rotorvator - jeden z najlepszych albumów industrialnych jakie powstały.

Maek

2015-07-20, 13:18
qismo1 napisał/a:

@up
A co jest złego w zapie**alaniu 100kmh poza obszarem zabudowanym, kiedy nie pada deszcz?
Boisz się jeździć, to przesiądź się na komunikację miejską. Później jeżdżą takie p*zdy 70kmh poza zabudowanym bo "biedna sarenka wbiegnie na drogę". Fakt, szkoda auta. Te szkodniki trzeba tępić i nie będzie w/w problemów.



Ludzie Twojego pokroju są szkodnikami, które należy tępić.
Co za bieda umysłowa :homer:

qismo1

2015-07-21, 20:33
@up

Bieda umysłowa... Gdybyś wiedział cokolwiek o sarnach/jeleniach, czym się żywią szczególnie w okresie zimowym to byś wiedział, kto tu jest szkodnikiem. Ale nie, przecież jesteś twardym sadolem. :lodowka:


Także najpierw się dokształć, przeczytaj chociaż elementarz i przestań pie**olić bzdury. Bo mieszkasz w bloku ze starymi, nie masz pewnie prawa jazdy, nie mówiąc o własnym samochodzie.