18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzaskający mróz.

~_Yarko_ • 2020-01-31, 12:28

Niejeden za młodego tak zrobił, to co się zwierzęciu dziwić.

pve11

2020-01-31, 16:41
poligon6 napisał/a:

I co teraz? Ozor trzeba bedzie upie**olić .
Albo od razu przez łeb łopata bo tylko będzie skomlec całe dnie.
Ruskie sie nie pie**ola w takich sprawach, u nas od razu by jakies animalsy pie**oliły ze buda nieocieplona, że blachy nie daje sie na dach bo latem grzeje a zima ziebi, do tego brak ISO i CE. I wogóle skazać taka osobę na dożywocie.



Jest i słynny sadolski zoofil, który próbuje maskować swoje skłonności przez udawanie twardziela. :D

ch...........li

2020-01-31, 17:34
Poligon ma uraz do psów, bo w dzieciństwie dzieci nie chciały sie z nim bawić, to mu matka kość przywiązywała do szyi, zeby sie psy z nim bawiły, a te zamiast sie z nim bawić to go r*chały.

niemamskarpet.

2020-01-31, 19:14
no i to jest zima a u nas ten weekend koniec stycznia się zapowiada tak:



Tratarara

2020-01-31, 20:13
Boston86 napisał/a:

Jak to co, pies sąsiada go pogryzł a jego własny go wyr*chał.





~chili-chili napisał/a:

Poligon ma uraz do psów, bo w dzieciństwie dzieci nie chciały sie z nim bawić, to mu matka kość przywiązywała do szyi, zeby sie psy z nim bawiły, a te zamiast sie z nim bawić to go r*chały.



O i mamy pierwszy zboczeńców, którzy fantazjują o seksie ze zwierzęciem. Takich jak wy powinno się izolować.

panar3

2020-02-02, 11:21
poligon6 napisał/a:

I co teraz? Ozor trzeba bedzie upie**olić .
Albo od razu przez łeb łopata bo tylko będzie skomlec całe dnie.
Ruskie sie nie pie**ola w takich sprawach, u nas od razu by jakies animalsy pie**oliły ze buda nieocieplona, że blachy nie daje sie na dach bo latem grzeje a zima ziebi, do tego brak ISO i CE. I wogóle skazać taka osobę na dożywocie.



poligon6, ja czekam cierpliwie na film jak jakiś kundel w zemście upie**ala ci jaja, oczywiście z automatu będzie hard... no co za zjeb! :-/

poligon6

2020-02-02, 11:37
panar3 napisał/a:

poligon6, ja czekam cierpliwie na film jak jakiś kundel w zemście upie**ala ci jaja, oczywiście z automatu będzie hard... no co za zjeb!



Cieszy mnie twój bul p*zdy.

sadomen

2020-02-03, 22:06
nowynick napisał/a:

można też polać ciepłą wodą....



nie można! nie wiesz jak działa wrzątek na dużym mrozie?
trzeba polać ALKOHOLEM tak samo jak działa w zimowych spryskiwaczach na szybę!!!

Usztafik

2020-02-05, 15:33
poligon6 napisał/a:

Cieszy mnie twój bul p*zdy.



Naucz się pisać w końcu debilu,

piotrekt1976

2020-02-05, 22:53
apiat oznacza ze po raz kolejny pieso mu odwalil taki numer :D