18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Trzapeczka spadła, temu dzieciu"

Halman • 2020-08-07, 10:38

tatuś nie upilnował ale randomowy wujek pod naporem emocji zrobi już porządek...

Salieri16000

2020-08-07, 10:47
Parking to nie plac zabaw- wpie**ol należy się ojcu/matce tego dziecka.

zbynekmaslanka

2020-08-07, 10:52
Salieri16000 napisał/a:

Parking to nie plac zabaw- wpie**ol należy się ojcu/matce tego dziecka.



JEstem ciekawy jak to prawnie wygląda. Jeszcze ojciec i matka karę dostaną za nieupilnowanie

Jokerd

2020-08-07, 10:52
A potem dziecku. A nie, juz dostalo..

Wiewór

2020-08-07, 11:00
A o co oni mają pretensje do kierowcy? Co on k***a rtg ma w oczach?

zbynekmaslanka napisał/a:

JEstem ciekawy jak to prawnie wygląda. Jeszcze ojciec i matka karę dostaną za nieupilnowanie



W Polsce wina kierowcy. Żyjemy w poj***nym kraju.

Payan

2020-08-07, 11:17
Oho, terapia deskowa szykuje się.

Friko

2020-08-07, 11:19
Wiewór napisał/a:

A o co oni mają pretensje do kierowcy? Co on k***a rtg ma w oczach?




Wystarczy jakby się oglądnął do tyłu/popatrzył w lusterka (głowę by na pewno zobaczył) co wydaje mi się jest obowiązkiem przed ruszeniem pojazdem. Zresztą nie ma bata, że nie poczuł przeszkody przy cofaniu. A pewnie jakby nie podszedł do niego "wujek" to by przejechał po dziecku nie tylko przednim kołem ale i tylnym i by odjechał, wmawiając sobie że to kamyczek.
Oczywiście baty należą się też opiekunowi.

Pralpunkt

2020-08-07, 11:39
Wina rodziców lub opiekunów, kierowca akurat tam gdzie bylo dziecko miał martwe pole

Szkoda dzieciaka

dżonyłojlker

2020-08-07, 11:58
Ambrozja k***a. Wczoraj bąbel zaj***ny motyką (czy co to było), a dziś smród pod kołami. Nie ma nic lepszego niż cierpiące lub zdechłe bachory.

wojtas09999

2020-08-07, 12:00
W zle miejsce sie teleportowala :lol:

TRQPL

2020-08-07, 12:02
zbynekmaslanka napisał/a:

JEstem ciekawy jak to prawnie wygląda. Jeszcze ojciec i matka karę dostaną za nieupilnowanie


Prawnie wyglada tak ze jak cofasz i w coś przyjebiesz to generalnie zawsze jest twoja wina

pitteroo

2020-08-07, 12:53
Kierownik Wolksmobila debil, pirmo nie rozejrzał się należycie, duo widać ze równiutki parking, auto na dzieciaku podbija a ten ch*j jak typowa tępa skośnooka typiara dalej popie**ala jak gdyby nic zamiast sprawdzić czy nie wpie**olił się na coś. Zaj***ł bym takiego beztroskiego typa, bo to wieksze zagrożenie niż ten bachor

Eknen

2020-08-07, 13:13
TRQPL napisał/a:

Prawnie wyglada tak ze jak cofasz i w coś przyjebiesz to generalnie zawsze jest twoja wina



nie wiem jak w polskim prawie, ale w anglosaskim, żaden kierowca, który rozjechał gówniaka na parkingu nie został skazany ani nawet oskarżony, zawsze opiekun ponosił odpowiedzialność. Jedynie w przypadku kiedy rodzic rozjeżdża własne dziecko są konsekwencje prawne.

Godlesl

2020-08-07, 13:26
pitteroo napisał/a:

Kierownik Wolksmobila debil, pirmo nie rozejrzał się należycie, duo widać ze równiutki parking, auto na dzieciaku podbija a ten ch*j jak typowa tępa skośnooka typiara dalej popie**ala jak gdyby nic zamiast sprawdzić czy nie wpie**olił się na coś. Zaj***ł bym takiego beztroskiego typa, bo to wieksze zagrożenie niż ten bachor



japa tam, koniobijco