18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

VanDunio

2017-06-28, 08:42
Zamiast całować te warzywo powinna je zjeść :!: :!: :!: :!:

support3

2017-06-28, 08:55
DiKarpio napisał/a:

Dziewczyna dowiedziała się, że urodzi niepełnosprawnego dzieciaka bez szans na przeżycie jednego miesiąca i nie dopuściła do siebie myśli o przerwaniu ciąży, dlatego należy potraktować ją sarkastycznym memem. No cóż, są kobiety empatyczne, potencjalnie zajebiste matki oraz takie, którym decyzja o aborcji przychodzi nader łatwo i nie mają potrzeby pożegnać się z pociechą...



czy ty jesteś poj***ny? Głupia sucz w imię własnych przekonań i sp***olenia umysłowego urodziła uszkodzony płód, który cierpiał przez resztę swojego krótkiego życia. Takimi samymi ideologiami kierują się zj***ne muslimy.

Reliligia jest nam potrzebna, ale jej nadmiar doprowadza do ostrego sp***olenia, więc zamiast biblii przeczytaj raz jakąś książkę naukową w której zawarte informacje są poparte badaniami naukowymi.
Cytat:

...pożegnać się z pociechą...

k***a nawet nie wiem jak to skomentować :kawa:

@Hvsarz - tak z doświadczenia, chorowałem na to w latach ok 2004 -2007 :)

parolpl

2017-06-28, 10:01
A może zachowa się jak kiedyś z rybami; pocałuje i wyrzuci do morza.

Niratic

2017-06-28, 12:32
Niechcący dałam piwo DiKarpio. Wiedziała, że dziexko szybko umrze w coerpieniu, to wolała ke na to skazać? No miazga...

~Velture

2017-06-28, 14:32
@up
Wątpię aby w cierpieniu to umierało.
I tak, mówię TO.
W tej chorobie/defekcie TO ma tylko móżdżek i nie posiada reszty mózgu.
TO jest warzywem, nie posiadało, nie posiada i nie będzie nigdy posiadać tożsamości (czy jak ktoś religijny woli to duszy). Nigdy nie będzie świadome a co za tym idzie ewentualny ból i 'cierpienie' nie jest skierowane w człowieka.
Wszelkie reakcje i odruchy tego są zwyczajnie automatyczną reakcją. Dosłownie odruchem bezwarunkowym.

Wiem, że brutalnie to przedstawiłem ale taka jest prawda.

Ogólnie nie jestem zwolennikiem aborcji, i zawsze to mówię, ale w takim przypadku gdzie wiadomo, że to nie będzie miało 90% mózgu i zerowe szanse nawet na wegetację uznałbym, że aborcja jest wysoce wskazana.