18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tryb slow włączony...

Halman • 2020-07-08, 08:13

by docenić ten piękny trick... :-D

nwonigers

2020-07-08, 09:37
polece klasykiem. co jest najtrudniejszego w byciu skatem? przyznac sie rodzicom ze jest sie pedalem.

garota

2020-07-08, 09:58
nwonigers napisał/a:

polece klasykiem. co jest najtrudniejszego w byciu skatem? przyznac sie rodzicom ze jest sie pedalem.



No nie mów że i ty jesteś patologią która wk***ia się na skejtów bo ci mają swój świat i wyj***ne na nich? Jak byłem dzieciakiem i deski były nowością to jeździli na nich tylko ludzie z kasą a psioczyli biedaki z patologicznych rodzin których rodzice całą wypłatą nie opłacili by jednej deskorolki. I tak się utrwaliła ta polska nienawiść przekazywana z pokolenia na pokolenie biedaków, idiotów i skończonych debili.

Te same biedaki i debile uważali że pedałem jest ktoś kto gra na gitarze, czyta książki albo chodzi w....japonkach. Tak k***a, jesteście na tym samym poziomie zdebilenia co wyborcy Dudy z Pcimia Dolnego, idioci chlający browary na ławkach przed blokiem w którym mieszkają całe pokolenia ich sk***iałych patologicznych rodzin. Zera jednym słowem.

Ci chłopaczkowie dla zabawy odpie**alają akcje które przy każdej próbie mogą skończyć się poważną kontuzją, ale p*zdusie i tak będą twierdzić że to są pedały. Widzieliście jakie laski przewijają się w ekipach skejtów? To też was wk***ia bo na was nawet nie spojrzą...



Polnischefuhrer

2020-07-08, 10:13
jeżdżą bez kasku i ochraniaczy idioci to później mają złamania, wstrząsy mózgu i luki w uzębieniu.

wihrura

2020-07-08, 10:34
Nie wiem jak dla was ale jak jest slow mo to tak jakby mniej mnie to boli hehe

Halman

2020-07-08, 10:37
garota,

k***a, nie zesraj się... trend to trend jak głupawy tik tok

~Sunday

2020-07-08, 11:19
garota, w końcu ktoś to głośno powiedział.
Typowy sadol ze zwykłej zazdrości nienawidzi każdego sportowca, a hejtowanie piłki nożnej to tylko wierzchołek góry lodowej i płacz fizycznie wątłych, mało ambitnych użytkowników.
To samo jest z każdym kto ma jakiekolwiek hobby np. motocyklistami których maszyny i styl życia to dosłownie lep na c*pki, ale dla sadoincela to on jest ten gorszy. Śmieszne.
Z reszta dużo by wymieniać, bo tutaj teraz hejtuje się dosłownie wszystko.
Sadolowi specjaliści i ludzie mający coś ciekawego do powiedzenia, albo pokazania już dawno uciekli przez ułomków postujących od lat te same prostackie hasła i obrazki...

Halman

2020-07-08, 11:28
Sunday,
toś sobie nagrabił w świętym, sadolowym mainstreamie...

garota

2020-07-08, 16:15
Halman napisał/a:

,
k***a, nie zesraj się... trend to trend jak głupawy tik tok



Sram codziennie, pierwsza rzecz z rana. Nie wiem czemu źle mi życzysz.

Sunday napisał/a:

, w końcu ktoś to głośno powiedział.
Typowy sadol ze zwykłej zazdrości nienawidzi każdego sportowca, a hejtowanie piłki nożnej to tylko wierzchołek góry lodowej i płacz fizycznie wątłych, mało ambitnych użytkowników.
To samo jest z każdym kto ma jakiekolwiek hobby np. motocyklistami których maszyny i styl życia to dosłownie lep na c*pki, ale dla sadoincela to on jest ten gorszy. Śmieszne.
Z reszta dużo by wymieniać, bo tutaj teraz hejtuje się dosłownie wszystko.
Sadolowi specjaliści i ludzie mający coś ciekawego do powiedzenia, albo pokazania już dawno uciekli przez ułomków postujących od lat te same prostackie hasła i obrazki...



Ja to się wychowywałem wśród takich debili i sp***oliłem z tego środowiska jak miałem 19 lat. Normalnie się urwałem i zostawiłem w znajomych tylko ludzi którzy mają otwarte spojrzenie na świat. Od razu mi lepiej się zrobiło i zacząłem osiągać jakieś tam sukcesy. A tak to 19 lat wśród debili marnowałem czas i zdrowie, ćpałem jakieś świństwa i tłukłem się na każdej imprezie...bo tak, z nudów i bez powodów. Stwierdzam już 17 lat po tym, że naprawdę też byłem j***nym debilem. Jakby większość z nas potrafiła krytycznie spojrzeć na siebie i swoich ziomków to na świecie byłoby naprawdę pięknie.

AdamBrown

2020-07-08, 21:00
Też jeździliśmy na deskach ale to były inne zawody głównie jeździło sie z górki na asfaltach, rzeczywiscie najczęstrze urazy to łokcie, kolana i potylica.
Nasze Matki nazywały deskorolkę zabijaczka. :D
Ale niczego nie załuję, i nie nie jestem Gejem. :D