18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lingula

2017-05-24, 01:06
Dla mnie Trump jest genialny. W Stanach jest najwieksza debata na temat wladzy i definicji panstwa w dziejach tego kraju. I skubany ma swoja prosta taktyke, jak 5 letnie dziecko - biznes. Dla wszystkich.

To ze kompletnie nie nadaje sie na prezydenta to inna sprawa.

maksymilian45

2017-05-24, 02:53
Jeżeli myślicie że tak skorumpowany system pozwolił wybrać wybawcę i osobę która może wszystko to musicie być kretynami. Wystawili kandydata który miał być wybawcą, ale ten wybawca niesie ze sobą jakiś plan o którym pewnie się kiedyś przekonamy. Już dał popis zrzucając MOAB.

BrainSeeker

2017-05-24, 04:49
maksymilian45 napisał/a:

Jeżeli myślicie że tak skorumpowany system pozwolił wybrać wybawcę i osobę która może wszystko to musicie być kretynami. Wystawili kandydata który miał być wybawcą, ale ten wybawca niesie ze sobą jakiś plan o którym pewnie się kiedyś przekonamy. Już dał popis zrzucając MOAB.O zrzuceniu MOBA dowiedział się po fakcie. Swoją drogą i tak za rok nie będzie można ich użyć, a po CIA trzeba było posprzątać czymś mocnym.

koxu42

2017-05-24, 07:32
Złożył wizyte w swojej ojczyznie.

żmij

2017-05-24, 07:59
Rebe Trumpschild?

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-24, 08:06
maksymilian45 napisał/a:

Jeżeli myślicie że tak skorumpowany system pozwolił wybrać wybawcę i osobę która może wszystko to musicie być kretynami.


Wybawcę... a kogóż miałby wybawiać? Ludzie (nie tylko w U.S) mają dość rasowych polityków:

U nas było podobnie z tą różnicą , że większość ludzi boi się postawić na kogoś nowego. A taki Trump to jak nasz elektryk (tylko bogatszy).
Choć mam takie przeczucie, że Trump nie dożyje końca kadencji.

Teuwil

2017-05-24, 09:43
Po co wszyscy zakładają te żydowskie "berety" jak jadą do Żydów? przecież Żydzi jak jadą do katolickiego, lub innego kraju to nie noszą żadnych symboli religijnych z danego kraju.

Suchmistrz

2017-05-24, 10:50
Teuwil napisał/a:

Po co wszyscy zakładają te żydowskie "berety" jak jadą do Żydów? przecież Żydzi jak jadą do katolickiego, lub innego kraju to nie noszą żadnych symboli religijnych z danego kraju.


Pod tą czapką jest warstwa folii aluminiowej, chroniąca przed falami radiowymi reptilian. Wiem, bo sam takiej używam.

He...........73

2017-05-24, 11:00
Mogłeś napisać kolejny wyznawca osła!

Na początku V księgi Dziejów Tacyt, opisując zdobycie Jerozolimy przez Tytusa, przytacza opowieść o Mojżeszu i wyjściu Żydów z Egiptu. Rzymski historyk legendę o stadzie osłów pomagających Żydom na pustyni, przez co czczą oni w Świątyni Jerozolimskiej podobiznę tego zwierzęcia:

,,Przeważna część pisarzy zgodnie utrzymuje, że w Egipcie wybuchła zaraza, która ciała szpeciła; wtedy król Bokchoris zwrócił się do wyroczni Hammona i prosił go o środek zaradczy; otrzymał od niego rozkaz, aby swoje królestwo oczyścił i tę rasę ludzi, jako przez bogów znienawidzoną, do innych krajów wysiedlił. Poczęto ich zatem wyszukiwać i zebraną rzeszę na pustyni porzucono. Podczas gdy inni w swych łzach zakrzepli, jeden z wygnańców, Mojżesz, upomniał ich, aby ze strony bogów ani ludzi żadnej pomocy nie oczekiwali, gdyż jedni i drudzy ich opuścili, lecz sobie samym zaufali pod wodzem niebiańskim, który pierwszy obecną złą dolę przezwyciężyć im dopomoże. Przyklasnęli mu i nie znając zupełnie kraju marsz na oślep rozpoczęli. Lecz nic ich tak nie dręczyło jak brak wody: już bliscy zagłady na całej legli równinie, kiedy stado dzikich osłów, z pastwiska wracając, w stronę skały ocienionej gajem pobiegło. Mojżesz poszedł za nimi i tak jak po zarosłym trawą gruncie wnioskował, obfite żyły wodne odkrył. To było dla nich ulgą; po sześciu dniach nieprzerwanego marszu w siódmym wzięli w posiadanie ziemię, której mieszkańców wypędzili, i tamże miasto założyli oraz dom boży poświęcili. Mojżesz, chcąc się na przyszłość co do tego ludu upewnić, nowe mu nadał obrządki, sprzeczne z obrządkami innych ludzi. Bezbożne tam jest wszystko, co u nas jest święte, a na odwrót, dozwolone jest u nich to, co u nas za zakałę uchodzi. Obraz zwierzęcia, za którego wskazówką wyzbyli się tułaczki i pragnienia, w przybytku bożym poświęcili, zabili na ofiarę barana, niby na wzgardę Hammonowi; tak samo wołu ofiarują, ponieważ Egipcjanie Apisowi cześć oddają.,, Dzieje, ks. V, rozdz. 3-4.

pi...........ja

2017-05-24, 11:12
W pierwszą zagraniczną podróż pojechał do Arabii Żydowskiej i Izraela. Czyli to jednak on był właściwym kandydatem a przynajmniej zdrowym na umyśle odpowiednim kandydatem.

htp

2017-05-24, 11:33
Teuwil napisał/a:

Po co wszyscy zakładają te żydowskie "berety" jak jadą do Żydów? przecież Żydzi jak jadą do katolickiego, lub innego kraju to nie noszą żadnych symboli religijnych z danego kraju.


To nie jest symbol religijny. Ale dla niektórych to za trudne.

Teuwil

2017-05-24, 13:27
htp napisał/a:

To nie jest symbol religijny. Ale dla niektórych to za trudne.


Ale to jest żydowskie nakrycie głowy, więc jeżeli ktoś nie jest Żydem no to poco zakłada jarmułkę?