18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trudne początki

rolinka • 2013-09-08, 21:41
Próba wprowadzenia patroli motocyklowych w oddziałach Straży Miejskiej - lekcja pierwsza...


Szron

2013-09-08, 23:00
A z jakiej akcji te zdjęcia?

Sprawdzanie, stan zabawek na placach zabaw, ok rozumiem!

Ale dlaczego k***a nie przed rozpoczęciem sezonu [wiosną] na jesień przegląd techniczny?!

Aaaa no chyba że to zamknięcie sezonu i podliczenie rodziców mandatami, za wyrządzone szkody przez ich pociechy!

No k***a teraz to ja rozumiem!

Jest przykaz na wykaz!

j***ne cioty z SW.

sumonem

2013-09-08, 23:35
zbytnio to komplikujesz, po prostu są to k***y i tyle

3m

2013-09-09, 10:54
Szykują się do wstawiania mandatów. Myśleli, że to prawdziwe i szukali tablic, żeby mieć co wpisać na mandat za złe parkowanie motocykla...

oziid

2013-09-09, 11:03
Oby tylko jakiegoś biednego dzieciaka nie dogonili na tych potworach.
SW jak widać zawsze gotowa by stanowić ład i porządek na czas oczywiście...

(W sumie to by można im dać takie pojazdy jak na zdjęciu. wyszło by taniej niż samochód. To przynajmniej jest przystosowane do poziomu przedszkolaków, to i te zjeby się szybciej odnajdą.)

ekspert

2013-09-09, 11:03
Śmiejecie się ze straży miejskiej, a gdyby nie oni, to balibyście się w ogóle wyjść na ulicę, bo to właśnie oni, a nie policja bronią prawa w naszym kraju. Tiry na Tory!

Dalione

2013-09-09, 11:18
ekspert napisał/a:

Śmiejecie się ze straży miejskiej, a gdyby nie oni, to balibyście się w ogóle wyjść na ulicę, bo to właśnie oni, a nie policja bronią prawa w naszym kraju. Tiry na Tory!



Skoro Straż Wiejska broni porządków to pszczoły jedzo guwno [nie mam lepszego porównania].

Kine

2013-09-09, 11:18
Ale żeby tak od razu na głęboką wodę ich rzucać? Toż to sumienia trzeba nie mieć. :-/

Saute

2013-09-09, 11:29
Szukają marichuanen.

AlexStrife18

2013-09-09, 11:49
@ze co proszę,straz miejska porządku pilnuje?
Ha ha ha. Oni nawet gimnazialisty nie potrafią złapać w tych swoich rydwanach. Raz widziałem gonna jak im spieprzał. Zanim ruszyli to zgubił ich już na zakręcie. Oczywiście uciekał pieszo.
Jedyne do czego się nadają to sprzątanie kup po naszych zwierzakach, grozenia paluszkiem jak znajdą uczciwego obywatela w parku z piwem.
U mnie w mieście jak wjeżdżają na jakaś zakazaną dzielnice to boją się wyjść do większej grupy blokersów.

Syn

2013-09-09, 12:56
O! Gocław.

qwachu

2013-09-09, 13:53
Szron napisał/a:

A z jakiej akcji te zdjęcia?

Sprawdzanie, stan zabawek na placach zabaw, ok rozumiem!

Ale dlaczego k***a nie przed rozpoczęciem sezonu [wiosną] na jesień przegląd techniczny?!

Aaaa no chyba że to zamknięcie sezonu i podliczenie rodziców mandatami, za wyrządzone szkody przez ich pociechy!

No k***a teraz to ja rozumiem!

Jest przykaz na wykaz!

j***ne cioty z SW.

A może kontrolują stan na początek i koniec sezonu i może w trakcie wyrywkowo, czy zabawki są bezpieczne?
Akurat tu robią coś co jest potrzebne i do czego się nadają, a nie czatują pod biurowcami na zakazach parkowania z dupy, w asyście lawety...

thez

2013-09-09, 17:17
@up

ta, ehe. Jak nic patrzą jak to zaj***ć.