18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Troszke o nowym porządku świata, kłamstwach itp.

Goldenberg • 2012-06-14, 19:47

Nie zrozumiałeś?
:lodowka:

lie

2012-06-14, 19:49
Nie ma cycków, nie ma atencji.

GGmaster

2012-06-14, 20:13
Hmm po obejrzeniu tego filmu uświadomiłem sobie że przeszedłem pranie mózgu.

Nefario

2012-06-14, 20:46
Oczywiście autor filmu zostanie uznany za debila i kolejnego świra szukającego sensacji. Pytanie brzmi czy na 7 miliardów ludzi nie znajdzie się jeden sk***ysyn który będzie chciał przejąć władzę nad światem? Nigdy wam się to nie marzyło, bo mi owszem, taka już ludzka natura. W średniowieczu by panować nad motłochem wystarczył dobry kaznodzieja i liczna armia. Teraz mamy media i banki :) Kto będzie w stanie w jaki kolwiek sposób podważyć argumenty które przytoczył autor filmu? Dlaczego mieli byśmy pokładać większą ufność w "oficjalne" media niż w to co on mówi? Chyba doszliśmy już do wniosku że media (przynajmniej w Polsce) są sterowane a atak na WTC to jeden wielki fejk (polecam filmy ukazujące ciekawe szczegóły tego zdarzenia, najlepsze są zdjęcia po uderzeniu samolotu w pentagon :) ). Szkoda że urodziłem się w czasach kiedy ludzki potencjał jest tak ograniczany, każdy z nas to nieposkromiona fabryka pomysłów. Niestety przerodziliśmy się w fabryki towarów które mają utrzymać nas przy życiu i zapewnić dobrobyt elitom.

takija

2012-06-14, 20:46
Mecz sie zaczyna....piwo w ręku...a ja tu jakieś coś słucham....

sz...........an

2012-06-14, 22:22
Błagam, na serio myslicie, że gdyby ktoś chciał potajemnie przejąć władzę i gdyby NWO na serio istniało to wiedzielibyście o tym? :ks_homer:

Leothyr

2012-06-14, 22:24
Uuuuu, Illuminaci, uuuuuuu, żydzi i sadomasoneria czy coś, uuuuuuuuuuu, posrałem się z tych teorii spiskowych :roll:

Ale jest jeden plus, pogram sobie w Deus Exa :->

mefe

2012-06-14, 22:26
szer.Lucjan napisał/a:

Błagam, na serio myslicie, że gdyby ktoś chciał potajemnie przejąć władzę i gdyby NWO na serio istniało to wiedzielibyście o tym? :ks_homer:



Wielkie umysły ich zdemaskowały i chcą nas, niczego nieświadomych wyjadaczy chleba, uratować.

Nie, ale serio, niektóre FAKTY, potrafią dać do myślenia o strukturze systemu w jakim żyjemy, ale większość to paranoja wyssana z palca.

Temat ten otworzył mnie na pozostawanie biernym i nieufnym w niektórych tematach, wiec do końca go nie będę krytykować.

lapps

2012-06-14, 22:29
jakby spisac wszystkie ich oszustwa z ostatnich 100 lat to by wyszla ksiazka dluzsza niz biblia

@szer.Lucjan
wystarczy jedna osoba, ktora z nimi wspolpracowala ale stwierdzila, ze to jest nie w porzadku. albo grupa ekonomistow czy ludzi cale zycie sledzacych polityke i zagadnienia zwiazane ze spoleczenstwem patrzaca na rzeczy typu pol swiata zadluzone na poejabene sumy, swinska/ptasia grypa, globalne ocieplenie, wojny na bliskim wschodzie, pomoc ofiarom huraganu na haiti, gdzie nikt na haiti nie chcial pomocy amerykanow(nawet skrajne teorie spiskowe mowia, ze to amerykanie wywolali ten huragan przy pomocy haarp, zeby moc tam wejsc), zakazywanie wzglednie zdrowych rzeczy mimo legalnego alkocholu/fajek/niektorych lekow.
no i bush mowiacy kilka/kilkanascie lat temu, ze "trzeba wprowadzic nowy porzadek swiata" czy inni politycy amerykanscy/brytyjscy potwierdzajacy "to wymaga nowego porzadku swiata"

Kornelsky

2012-06-14, 22:30
W filmie powiedziane jest ,że łykamy wszystko co media nam powiedzą .
A czemu mamy nagle uwierzyć ,że ten film też nie jest jednym wielkim fakekiem ?

Garulec

2012-06-14, 22:39
Polecam stronę http://www.poznajprawde.net/

Potępienie bez sprawdzenia jest najwyższą formą ignorancji

Nie narzucam wam tej strony, chcecie to wejdziecie, nie chcecie to nie wejdziecie.
Na stronie są zawarte materiały na temat satanizmu, masonerii, syjonizmowi itp.
Ja się zapoznałem tam z całym materiałem, nie wierzę we wszystko na 100% ale w razie czego, jestem doskonale poinformowany, lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

Shatter

2012-06-14, 22:40
Co to za spiseg bez reptilian i Nibiru...

Garulec

2012-06-14, 22:42
@Kornelsky

Podam prosty przykład. Oglądasz TV, jest reklama np Axe, koleś się psika Axem, wychodzi na ulice i laski na niego lecą. a teraz jak to odbiera przeciętny, zwykły zmanipulowany człowiek - Oooo, popsikał się i wszystkie laski są jego! Idę kupić sobie też tego Axe, popsikam się i wszystkie też będą moje.

Ogarniasz? Przestań oglądać TV, oglądaj tylko sadola, a poza tym czas poświęcaj zainteresowaniom i rodzinie