18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Troszkę go poniesło

Barnellini • 2020-06-27, 01:50
Kto by pomyślał. Koleś wygląda raczej jak p*zda a tu takie ekscesy. ch*j wie o co poszło ale podejrzewam, że po prostu mu się nazbierało i musiał to z siebie wyrzucić ;)


swampman

2020-06-27, 02:06
jak zwykle bez kontekstu bez poczatki itd itp bla bla bla

chorym

2020-06-27, 02:43
swampman napisał/a:

jak zwykle bez kontekstu bez poczatki itd itp bla bla bla



Uzyj wyobrazni, np. Moim zdaniem pan w okularach byl w drodze na obiad rodzinny ze swoja luba gdy ta juz nie wytrzymala tego ciaglego napiecia i wyznala mu w koncu ze pie**oli sie z sasiadem na dodatek z ktorym pan w okularach jezdzi co weekend na ryby, Pech chcial ze drugi pan ktory kameruje wozil sie swoim brand new autem i byl krolem szosy przy tym jezdzac jak p*zda wiec pan w okularach dal upust swoim emocjom i skutek koncowy mozna zauwazyc na powyzszym materiale.

KaprysLosu

2020-06-27, 04:02
Barnellini napisał/a:

Kto by pomyślał. Koleś wygląda raczej jak p*zda a tu takie ekscesy. ch*j wie o co poszło ale podejrzewam, że po prostu mu się nazbierało i musiał to z siebie wyrzucić



samochody są zatrzymane na drodze, więc przyczyną jest sytuacja na drodze przed nagraniem. A czy idiota i furiat, czy furiat, ale z racją, tego się nie dowiemy, przynajmniej nie w tym odcinku...

Touch_Of_Madness

2020-06-27, 07:27
Don’t book cover by it’s judge .. czy jakoś tak :-D


botspam

2020-06-27, 08:00
Słysząc wymowę w 20 s stwierdzam że mu się należało

Arathnmor

2020-06-27, 08:54
Ilu z was jeździ z pałą w samochodzie? Ja tam ewentualnie mam co najwyżej szpadel, no może jak zapomnę zabrać do domu to Gerber Golok.

nano50

2020-06-27, 10:33
Arathnmor napisał/a:


Ilu z was jeździ z pałą w samochodzie? Ja tam ewentualnie mam co najwyżej szpadel, no może jak zapomnę zabrać do domu to



Ja mam piłę łańcuchową, a co?

nono12

2020-06-27, 11:56
Czemu jak p*zda? Bo nosi okulary? Myślałem że ocenianie p*zdowatości na podstawie bryli skończyło się w podstawówce.

Clistwood

2020-06-27, 13:21
nono12 napisał/a:

Czemu jak p*zda? Bo nosi okulary? Myślałem że ocenianie p*zdowatości na podstawie bryli skończyło się w podstawówce.



I ma wydziargane ręce. Pewnie jechał do rodziców swojej dziewuchy na niedzielny obiadek i chodził od rana wk***iony to w końcu pękł. Koleś po prostu był w złym miejscu o nieodpowiednim czasie.

sens_

2020-06-27, 20:36
nono12 napisał/a:

Czemu jak p*zda? Bo nosi okulary? Myślałem że ocenianie p*zdowatości na podstawie bryli skończyło się w podstawówce.



Morda tam p*zdowaty okularniku.

chico35

2020-06-27, 21:25
Clistwood napisał/a:

I ma wydziargane ręce. Pewnie jechał do rodziców swojej dziewuchy na niedzielny obiadek i chodził od rana wk***iony to w końcu pękł. Koleś po prostu był w złym miejscu o nieodpowiednim czasie.



włąśnie, wydziarana dłoń - zapewne jakaś włoska famila z new york

AdamBrown

2020-07-01, 17:53
Koleś kupił sobie nowy samochód i popie**alał , pewnie pranki sranki gość nie wytrzymał zajechał mu drogę i wybił szybę, żeby sie odwalił, a ten wszystko nagle nagrał.