18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trolowanie kotów

kaktus83 • 2015-11-07, 09:48
Gość troluje sierściuchy

Velture napisał/a:

Nasuwa się pytanie po ch*j mieć tyle kotów w domu :-P


mi...........80

2015-11-07, 10:08
O k***a jak można mieć tyle kotów w domu? Co za pojeb, chyba ma kota na punkcie kotów, a jego dzielnica to Mokotów.

werewolfer

2015-11-07, 10:19
Zeby wystraszyć kota wystarczy ubrac kominiarkę, albo długi kaptur. Ale koles jak widac leci w ekstrema.

weltmajster

2015-11-07, 11:34
Jak ja otwieram drzwi to mój sierść zawsze wlatuje na kwadrat bez pytania i prosto na łóżko. Kiedyś to przewidziałem i postawiłem na drodze do jego łoża duże lustro. Oczywiście otworzyłem drzwi i cieszyłem się głupi widząc reakcję biegnącego kota na swoje odbicie lustrzane. Swoją drogą to ma wyskok skubany.

asmodeus21

2015-11-07, 13:17
mitrus80 napisał/a:

O k***a jak można mieć tyle kotów w domu? Co za pojeb, chyba ma kota na punkcie kotów, a jego dzielnica to Mokotów.



chyba Makotów

~Velture

2018-01-03, 06:10
Nasuwa się pytanie po ch*j mieć tyle kotów w domu :-P


aaaaaaaaaaaaaa

2018-01-03, 06:56
Ja bez takich masek działam tak na koty. Po prostu sp***alają.

nowynick

2018-01-03, 08:42
Velture napisał/a:

Nasuwa się pytanie po ch*j mieć tyle kotów w domu :-P



bo jakby sp***alał tylko jeden było by mniej zabawnie?

janlew

2018-01-03, 09:07
Velture napisał/a:

Nasuwa się pytanie po ch*j mieć tyle kotów w domu


W Hiszpanii czy Szwajcarii, w tradycyjnych domach, kupuje się i tuczy, po czym zjada na święta. Może ma dużą rodzinę.
...no albo kolejny chory pojeb zoofil, co mieszka ze zwierzętami i traktuje jak rodzinę. Pełno takich w dzisiejszych nienormalnych czasach.

Wiewór

2018-01-03, 14:34
janlew napisał/a:


W Hiszpanii czy Szwajcarii, w tradycyjnych domach, kupuje się i tuczy, po czym zjada na święta. Może ma dużą rodzinę.
...no albo kolejny chory pojeb zoofil, co mieszka ze zwierzętami i traktuje jak rodzinę. Pełno takich w dzisiejszych nienormalnych czasach.


To i tak jest wciąż bardziej normalne od leżenia krzyżem pod starożytnym narzędziem tortur z przybitym Żydem i mamrotanie pod nosem magicznych zaklęć