18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trollowanie w wolną niedzielę

nowynick • 2018-03-15, 09:00


aż się prosi o zamontowanie ukrytej kamery gdzieś w okolicach drzwi :mrgreen:

~Velture

2018-03-15, 09:22
No tak. Bo każdy na ulicy zagląda w siatki z biedronki...
Co za głupota.

~DMT

2018-03-15, 09:32
Velture napisał/a:

No tak. Bo każdy na ulicy zagląda w siatki z biedronki...
Co za głupota.



Chyba się jeszcze nie obudziłeś do końca...

Halman

2018-03-15, 09:33
ja nie mam spiżarki...

nowynick

2018-03-15, 11:24
HAL9000/2 napisał/a:

ja nie mam spiżarki...



a ja reklamówki z Biedry, dogadujemy się na wspólny trolling cebulaków? :D

Tyreuspl

2018-03-15, 18:10
Velture napisał/a:

No tak. Bo każdy na ulicy zagląda w siatki z biedronki...
Co za głupota.



Kulturę i pewne przyzwyczajenia wynosi się z domu :kupa:

Kamil10923

2018-03-15, 18:14
Velture napisał/a:

No tak. Bo każdy na ulicy zagląda w siatki z biedronki...
Co za głupota.


gdybys sie przeszedl jak bedzie organizowany jakis marsz PO czy kodu na 100% nie opedzisz sie od pytan gdzie udalo Ci sie zrobic zakupy

Moby_Dick

2018-03-15, 18:23
Lepszy patent - Weź 50-cio calową plazmę pod pachę i idź przez miasto mówiąc ludziom, że promocja w nowo otwartym niedzielnym e-sklepie tam dwie ulice dalej i rozdają tv za pół darmo.

Budrys2000

2018-03-15, 18:45
Ja mam lepszy pomysł na trolling: wyjść z domu i iść na spacer.

PieronJasnySzlag

2018-03-15, 18:52
Niesamowite jest to że taka zwykła ustawa (oczywiście głupia bądź co bądź) wzbudza tyle emocji. Albo raczej odpowiednie służby (antypisowe) nie przepuszczą okazji aby zwykłym ludziom wmówic że zamknięte reale, auchany w niedziele to zagrożenie dla ich życia i wolności i demokracji. Ja pie**ole.

Safko666

2018-03-15, 19:09
Spiderowski napisał/a:

Niesamowite jest to że taka zwykła ustawa (oczywiście głupia bądź co bądź) wzbudza tyle emocji. Albo raczej odpowiednie służby (antypisowe) nie przepuszczą okazji aby zwykłym ludziom wmówic że zamknięte reale, auchany w niedziele to zagrożenie dla ich życia i wolności i demokracji. Ja pie**ole.



Niesamowite, to jest to, że jeszcze pół roku temu tvn potrafił puścić wypowiedzi takie jak:
"W Niemczech tak już dawno jest, dlaczego Polska jest ciągle taka zacofana"
"Ludzie potrzebują wolnej niedzieli, żeby spędzić czas z rodziną"
A teraz puszczają w kółko reportaże o tym jakie to złe, jak to Czechy tak miały i się z tego wycofały my też powinniśmy (mimo, że to dopiero pierwsza taka niedziela), a Polacy jak to Polacy i tak znajdą obejście tej ustawy.

edek.bajzel

2018-03-15, 19:33
tak trudno zaplanować zakupy, aby odpocząć jeden dzień bez,
cóż upodabniamy się do wyjątkowo ,, inteligentnego,, społeczeństwa amerykańskiego

mymys

2018-03-15, 22:07
HiHtitmamnan napisał/a:

wyjaśni ktoś?



Ludzie dostali pie**olca na punkcie zamkniętych sklepów w niedziele i wymyślają jakieś śmichy chichy, które są tak śmieszne jak sznurowanie butów. Nie ma za co :-)

nowynick

2018-03-16, 07:58
:roll:
Najlepsze to jest to ze przed ustawa ludzie robili zakupy w piatek i sobote a obrot niedzielny spadal do jednej trzeciej wartosci (kiedys odobiscie raportowalem te dane dla jednej z polskich sieci), a teraz ludzie wk***ieni o wolne niedziele :mrgreen: