18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie Mruczka

~Sunday • 2023-02-22, 19:01

Opóźniony zapłon :ubawdolez:

yigebek291

2023-02-22, 19:14
Dokładnie tak samo zareagowałem, kiedy przyszła do mnie typiara i przedstawiła się, że jest z Urzędu Skarbowego

kryptonowa_laska

2023-02-22, 19:56
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



Dziękuję. Zapasowy chromosom jak znalazł na raka. Wyj***ć wadliwe geny, wstawić zapasowe i można żyć dalej. :D

sothis

2023-02-22, 21:42
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



Jak mam kota to na ch*j mi jeszcze Ty...?

ruchamdziwki

2023-02-22, 21:51
sothis napisał/a:

Jak mam kota to na ch*j mi jeszcze Ty...?



to kot ma ciebie nie ty jego

BlueHat

2023-02-22, 22:14
Lubię koty, ale czegoś nie rozumiem :-? Jestem na sadisticu czy YouTube?

radek225

2023-02-22, 22:47
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



Sam masz downa, dwóch ojców i nie masz kota. A teraz idź dać buzi swojemu pieskowi który chwilę wcześniej lizał się po dupie, a dwie chwile wcześniej wpie**olił martwą kurę. Te szczekające sk***ysyny, które tylko zagryzać ludzi potrafią są tak poj***ne, że możesz go nakarmić najlepszą jagnięciną, a on za chwilę i tak pójdzie wygrzebywać resztki ze śmietnika.

AttraVersare

2023-02-22, 23:06
radek225 napisał/a:

Sam masz downa, dwóch ojców i nie masz kota. A teraz idź dać buzi swojemu pieskowi który chwilę wcześniej lizał się po dupie, a dwie chwile wcześniej wpie**olił martwą kurę. Te szczekające sk***ysyny, które tylko zagryzać ludzi potrafią są tak poj***ne, że możesz go nakarmić najlepszą jagnięciną, a on za chwilę i tak pójdzie wygrzebywać resztki ze śmietnika.



Ja lubię psy i koty, więc ch*j ci w dup (ale taki połowiczny).
PS. koty też liżą się po dupskach, a nawet opie**olą kurę.

Pepol

2023-02-22, 23:09
Kocie ruchy.

wojtW

2023-02-22, 23:16
No ale jak ktoś nie lubi kotów to przecież nie musi ich jeść

UnderCloud

2023-02-23, 09:05
radek225 napisał/a:

Sam masz downa, dwóch ojców i nie masz kota. A teraz idź dać buzi swojemu pieskowi który chwilę wcześniej lizał się po dupie, a dwie chwile wcześniej wpie**olił martwą kurę. Te szczekające sk***ysyny, które tylko zagryzać ludzi potrafią są tak poj***ne, że możesz go nakarmić najlepszą jagnięciną, a on za chwilę i tak pójdzie wygrzebywać resztki ze śmietnika.



Pies martwą kurę to raczej powącha i tyle, pójdzie dalej, chyba że swojego żeś głodził dniami. I nie, potrafią więcej niż zagryzanie ludzi, pogadaj z niewidomymi, z ratownikami, którzy wrócili wraz z psami z Turcji, z policjantami itd. Generalnie użyteczniejsze od ciebie radziu, widać po komentarzach, że uwielbiasz zgrywać mądrego, ale rzeczywistość jest niestety przykra w twoim wypadku. :(

kulas9

2023-02-23, 22:03
Tak kotów nie znoszę... Za to psem można naprawdę nawiązać wieź, jakąś interakcje. Psy dużo więcej rozumieją, wyczuwają właściciela. Psy mają emocje, koty ich nie maja.

tomeksg

2023-02-25, 16:33
UnderCloud napisał/a:

Pies martwą kurę to raczej powącha i tyle, pójdzie dalej, chyba że swojego żeś głodził dniami. I nie, potrafią więcej niż zagryzanie ludzi, pogadaj z niewidomymi, z ratownikami, którzy wrócili wraz z psami z Turcji, z policjantami itd. Generalnie użyteczniejsze od ciebie radziu, widać po komentarzach, że uwielbiasz zgrywać mądrego, ale rzeczywistość jest niestety przykra w twoim wypadku.




Martwej kury to może i nie zje ale gówno znalezione na trawniku już bardzo chętnie. Podobnie pewnie jak ich właściciele

heartagram

2023-03-06, 17:32
LouisdeFunes napisał/a:

Kto lubi koty musi mieć na bank Downa



na bank to twoja matka siada na flakonie po harnasiu.