18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollencjusz

Flodzia • 2022-01-11, 12:07

Dobrze rozegrał :-D

Kastrolog

2022-01-11, 12:30
ifheowna napisał/a:

Dziwna gra wstępna.



Lepsza taka niż żadna, cała reszta jest bezlitośnie gwałcona zanim wyląduje w przepysznym kebsiku..
Pewnie dlatego tak dobrze smakuje, dobrze ubite.

Jak będziesz przecierał mordę po sosiwie pamiętaj ile ciężkiej (acz przyjemnej) pracy i wkładu kosztuje zrobienie dobrej baraniny.

ifheowna

2022-01-11, 13:15
Kastrolog napisał/a:

Lepsza taka niż żadna, cała reszta jest bezlitośnie gwałcona zanim wyląduje w przepysznym kebsiku..
Pewnie dlatego tak dobrze smakuje, dobrze ubite.
Jak będziesz przecierał mordę po sosiwie pamiętaj ile ciężkiej (acz przyjemnej) pracy i wkładu kosztuje zrobienie dobrej baraniny.



Nie jem takiego gówna.

sothis

2022-01-11, 16:36
ifheowna napisał/a:

Nie jem takiego gówna.



Ja też nie, ale z ciekawości spytam.
A jakie gówno jesz, skoro nie takie?

ifheowna

2022-01-11, 16:50
sothis napisał/a:

Ja też nie, ale z ciekawości spytam.
A jakie gówno jesz, skoro nie takie?



Jem normalne zdrowe posiłki. Jak chcesz być fajny to nie ze mną takie pie**olenie.

Anal_Intruder_69

2022-01-11, 17:11
Miałem nadzieję, że któraś hopka będzie tuż przed kamieniem.

sothis

2022-01-11, 17:33
ifheowna napisał/a:

Jem normalne zdrowe posiłki. Jak chcesz być fajny to nie ze mną takie pie**olenie.



Chciałeś powiedzieć "jem możliwie mało niezdrowe posiłki" jak rozumiem.
Zdrowe.... Przy obecnym skażeniu środowiska i metodach produkcji żywności zdobycie czegoś faktycznie zdrowego jest bardzo trudno wykonywalne, o ile wogole.

Córka_Spawacza

2022-01-11, 22:41
Kastrolog napisał/a:

Lepsza taka niż żadna, cała reszta jest bezlitośnie gwałcona zanim wyląduje w przepysznym kebsiku..
Pewnie dlatego tak dobrze smakuje, dobrze ubite.
Jak będziesz przecierał mordę po sosiwie pamiętaj ile ciężkiej (acz przyjemnej) pracy i wkładu kosztuje zrobienie dobrej baraniny.



Zastanawiająca jest Twoja wiedza w tym temacie. Przypadkiem nie masz praktyk u lokalnego ciapasa?