18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

freaky

2020-07-12, 21:29
Halman napisał/a:

podobno cisza wyborcza jest? a za jej łamanie sądowna kara grzywny



A mnie w pierwszej turze pelikany chciały w lokalu zlinczować za t-shirt z logiem konfy i grozili milicją, bo ponoć "łamię ciszę wyborczą". Wyjaśniłem komuchom, że to wybory prezydenckie a nie parlamentarne, więc mój strój nie promuje żadnego z obecnych kandydatów.
Swoją drogą to prawo jakieś takie niekonsekwentne. Dzisiaj aresztowano gościa, który oferował wódkę w zamian za głos na konkretnego kandydata i nazwano to korupcją polityczną. Ale oferowanie bonu turystycznego o wartości 300 złotych korupcją polityczną już nie jest, tylko obietnicą...

Hexagon

2020-07-12, 21:34
joeblacktwo napisał/a:

I stał kretyn j***ny pół dnia żeby Kaczyńskiego spotkać ?


jak taki geniusz zbrodni i mastermind jak ty to pewnie stął :) ))


Wiewór

2020-07-12, 22:06
Noside napisał/a:

Teraz do urn pobiegli sami tacy debile. Podzielili kraj na dwa obozy, zbudowali barykady i napie**alają do wszystkiego co za ostrokołem. Mi się na ziemi niczyjej z obu stron dostaje. A ja powiem jak Osioł ze Shreka - To jest NASZE bagno!



Kraj podzielił Kaczyński i PiS a nie zwykli ludzie.

SpeedyG

2020-07-12, 22:17
Co jak co, ale koleś musi być debilem. Jeżeli nie stanie się medialny to niedługo pewnie zaginie w tajemniczych okolicznościach lub ewentualnie zginie w wypadku albo popełni samobójstwo.
Chęć zdobycia kilku lajków, atencji czy sławy wypalił móżdżek i wykasował logiczne myślenie.
Ewentualnie może ten obrazek będzie pokazywany w propagandowym tvp i wychwalał nasz rząd jaki jest tolerancyjny.

osama_

2020-07-12, 22:45
joeblacktwo napisał/a:

I stał kretyn j***ny pół dnia żeby Kaczyńskiego spotkać ?



podejrzewam, że dużo więcej niż twój ojciec żeby twoja stara popuściła mu szpary

Sevisule

2020-07-12, 23:11
Wiewór napisał/a:

Kraj podzielił Kaczyński i PiS a nie zwykli ludzie.



zapomnialeś wspomnieć że Kaczyński jest niski

solltys

2020-07-12, 23:24
osama_ napisał/a:

podejrzewam, że dużo więcej niż twój ojciec żeby twoja stara popuściła mu szpary



Co najmniej miał matkę, nie jak Ty 2 starych przychodzących do ciebie na zmianę co drugą noc.

sa...........os

2020-07-12, 23:32
Jakiś kompletny zjeb. Koło tego gościa w przyłbicy i zabawnej koszulce.

lilmuzynio

2020-07-12, 23:44
Obraz typowego, nowoczesnego, wyksztalconego wyborcy czajki

mariusz2

2020-07-13, 02:27
Sk***esyn. Piwo dla ziomka.

pro_avenger

2020-07-13, 07:36
joeblacktwo napisał/a:

I stał kretyn j***ny pół dnia żeby Kaczyńskiego spotkać ?



sławny też nie będzie, bo twarzy nie widać :)

Devil_GT

2020-07-13, 10:27
a Jarek jak zwykle ma wyj***ne na takich oszołomów hehe

janlew

2020-07-13, 10:53
Wiewór napisał/a:

Kraj podzielił Kaczyński i PiS a nie zwykli lu


Kraj jest podzielony, bo dziel i rządź. U nas tak jak w USA, też mamy republikanów (PIS/ZP) oraz libertynów/demokratów (PO/KO + przydupasy).
Dla pierwszych tak w Polsce jak w USA, ważnie są: rodzina, kościół, patriotyzm, żydzi
Dla drugich tak w Polsce jak w USA, ważnie są: lgbt, ateizm, islam, murzyni, żydzi
...no popatrzmy popatrzmy, któż nie traci na podziale, a więc dzięki temu że reszta jest podzielona zyskuje. Aj waj, no jakież zaskoczenie

Sujo

2020-07-13, 11:19
Ale k***a śmieszek, zatrzymajcie ta karuzele śmiechu.

luciuslucius

2020-07-13, 12:17
No i tak Duda wygrał bu ha ha

k***a komentarzy nie idzie napisać