18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trójeczka

BALOTELLIxMARIO • 2016-01-13, 21:03
Krótka lekcja ekonomii:
Gdy płaciliśmy za muzykę mieliśmy Lemmy’ego, Michaela
Jacksona i Davida Bowie.
Teraz nie płacimy za muzykę i mamy Justina Biebera, One Direction i Pitbulla.

-----------

Zdechł kot mojej córki.
Podeszła do mnie i
powiedziała, że chce
kolejnego.

Po cholerę jej dwa martwe koty?

-----------

Czym się różni śnieg od
penisa?
10 cm śniegu za oknem
wystarczy żeby zatrzymać kobietę w łóżku na cały dzień.

mi...........80

2016-01-13, 21:08
skoro już lecą takie randomy to:

Co jest najlepsze jak dziewczyna robi ci loda?

5 minut ciszy.

Scartabelli

2016-01-13, 21:29
Za Lemmy'ego musi być piwko!

~Sol

2016-01-13, 21:47
Wiecie, co jest dla mnie największym zaskoczeniem przełomu 2015/16? Że tyle osób słuchało namiętnie Motorhead i Davida Bowie.

mi...........80

2016-01-13, 21:56
@up Ciekawe co by było na sadolu jakby Bieber kopnął w kalendarz

Ja o tym całym Lemmym w życiu nie słyszałem dopiero teraz po jego śmierci zobaczyłem co to za jeden.

Bowie to chyba z jedną piosenką mi się kojarzy ale wiem że była do dupy i nie pamiętam tytułu.

krzysztof6666

2016-01-14, 01:18
up mitrus80 ktoś ci już pisał że jesteś jakiś dziwny? jakby biber kopnął było by to samo co z amy whitehous(czy jakoś tak).

bloodwar

2016-01-14, 09:16
Powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie "Ace of Spades" to nikt by nawet zespołu Motorhead nie kojarzył, Bowiego piosenki były tak wyalienowane że ludzie kojarzą chyba tylko "The Man Who Sold the World" i to tylko dlatego, że jej bardziej znaną przeróbkę która leciała w radiu i MTV zrobił Kurt Cobain. Jackson? Dajcie spokój, przez kilka lat udało mu się zrobić parę hitów a potem nagrywał tylko ch*jowe piosenki o miłości, tolerancji, ekologii i pokoju na świecie. A ostatnie dwie dekady życia to były tylko procesy z matkami dzieci, które dopiero po 10 latach sobie przypomniały, że kiedyś tam w Neverlandzie śmieszny biały Murzyn pchał im rączki do majteczek i tylko z tego był kojarzony.

Samudaripen

2016-01-14, 22:42
@bloodwar, Ace of Spades? Człowieku.. oczywiście nie mówię, że Motorhead wypuścił jakoś wybitnie dużo hitów, ale żeby ograniczać się tylko na Ace of Spades, to tak jakbyś po śmierci Hetfielda stwierdził, że Metallica słynie tylko z Nothing Else Matters- no tak jak ktoś słucha techno, hardstyle i h*j-hopolo, to będzie kojarzył tylko ten utwór :D

Cytat:

o miłości, tolerancji, ekologii i pokoju na świecie

, w końcu to artysta popowy i tak dziwne że poruszał więcej tematów niż tylko miłość oraz nieudana miłość jak to zazwyczaj mają w zwyczaju robić inni "artyści" wykonujący muzykę pop.

Co do Bowiego nie będę się wypowiadać, bo fanem nigdy nie byłem, ale mówić że The Man Who Sold the World było jedyną dobrą nutką, to tak jakby mówić że Depeche Mode słynie tylko z Personal Jesus.

marekqat

2016-01-15, 10:29
Mi z nowych zimnych najbardziej szkoda Hansa Grubera.

DiceCube

2016-01-15, 10:41
"Czym się różni śnieg od
penisa?
10 cm śniegu za oknem
wystarczy żeby zatrzymać kobietę w łóżku na cały dzień."

10 centymetrów linki też wystarczy, by zatrzymać kobietę w łóżku :D

voidinfinity

2016-01-15, 12:35
Jeżeli chodzi o Bowiego, to faktycznie kawał dziwaka. Ale ja akurat go lubiłem. Jedna z lepszych piosenek (wespół z drugim pedziem dziwakiem):