18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę wody...

krzyks • 2017-03-15, 13:22
...dla ochłody. 8-)



Obszerniejszy materiał i wyjaśnienie całej sytuacji:
http://ktla.com/2017/03/13/orange-police-shoot-man-suspected-of-traffic-violation-after-using-fire-hoses-to-force-him-from-van/

W skrócie: Po zatrzymaniu przez policję (wykroczenie drogowe, czy coś tablicami rej), mężczyzna z nożem zabarykadował się w samochodzie. Gdy odpalił papierosa, policja uznała, że istnieje zagrożenie i widzimy to co na filmie. Po wszystkim facet dostał strzał w tułów, zmarł w szpitalu.

mietas12

2017-03-15, 16:08
A moim zdaniem tak od niego j***ło że musieli go umyć.

Aw3s0m3

2017-03-15, 23:53
A ja zanim przeczytałem i obejrzałem myślałem że w policji już taka bida że zamiast naboi będą używać "pistoletów" na wodę. :D

Akki11

2017-03-16, 00:09
Zimna woda, to i zimny człowiek. Bardzo dobrze.

jerry280

2017-03-16, 05:42
Jaka watacha tępych psów. W stanach policjantami zostają prawdziwi psychole - niektórym u nas też się marzy żeby drogówka miała prawo odstrzelić kogoś za brak dowodu - na szczęście żyjemy jeszcze w cywilizowanym kraju.

decode21

2017-03-16, 07:10
A może po prostu obowiązuje tam zakaz palenia w samochodach i bezwzględnie go przestrzegają.

eMJay8086

2017-03-16, 07:39
@jerry280
Bardzo dobrze zrobili. Jak wyszedł na nich z nożem dostał strzała. Dlaczego policjanci mają ryzykować swoje zdrowie i życie dla takiego debila?

jerry280

2017-03-16, 09:28
Bardzo dobrze zrobili. Jak wyszedł na nich z nożem dostał strzała. Dlaczego policjanci mają ryzykować swoje zdrowie i życie dla takiego debila?[/quote]

Z opisu wynika, że strzelili i zabili - to dobrze? Po pierwsze po tym jak w kilku otoczyli ciężarówkę, zaczęli pryskać wodą, jeden debilny pies zaczął walić w karoserię to gościu mógł wpaść w panikę. Mógł być chory, zestresowany - nie mówię, że powinni dać się pozabijać ale strzał w nogi, paralizator też by sprawę rozwiązały. Po zachowaniu i uprawnieniach policji w stanach to ja jednak cieszę się że w Polsce żyję bo chyba bliżej nam jednak do normalności.

JezTuptajacyNoca

2017-03-16, 11:08
jerry280 napisał/a:

Jaka watacha tępych psów. W stanach policjantami zostają prawdziwi psychole - niektórym u nas też się marzy żeby drogówka miała prawo odstrzelić kogoś za brak dowodu - na szczęście żyjemy jeszcze w cywilizowanym kraju.



Tępy to może jesteś Ty i ten koleś na filmiku. Cwaniakował? No to sobie pocwaniakował i miał tę minutę sławy. Warto było?

eMJay8086

2017-03-16, 12:25
@jerry280
Nie zabili. Sam się zabił wychodząc na nich z nożem.
Zutylizowany. Nie trzeba kasy na proces i utrzymanie w pierdlu za atak na policjantów. Społeczeństwo zyskało.

jerry280

2017-03-16, 14:45
@zjacer ciemniaku zobacz sobie jak skaczą te kundle wokół tego samochodu i się zastanów kogo wyzywasz - czy ja bronię gościa w samochodzie - po prostu wiem z doświadczenia, że takie chore zachowanie może mieć różne przyczyny i nie zawsze osoba tak się zachowująca ma naprawdę złe zamiary. I dlatego cieszę się, że żyje w miarę normalnym kraju. Policja ma stać na straży bezpieczeństwa obywateli, mają odpowiednie metody na obezwładnienie, a nie od razu utylizacja. Jak się tak bardzo podoba to wyjeżdżaj do usa - odstrzeli Cię taki kretyn z policji bo mu się nie spodoba Twój tępy ryj jak będziesz ulice szorował.

Wiewór

2017-03-17, 11:32
Amerykańska policja jest poj***na. Cieszę się, że żyję w Polsce.
W dzisiejszych czasach jest taka technologia, że nie ma potrzeby zabijać żadnego wariata w czasie zatrzymania.

MrManiac16

2017-03-17, 16:23
@abraxus - jest, żeby inni się nauczyli. Twoim tokiem rozumowania bravik to w sumie sprawiedliwie zostal ukarany - do końca życia w apartamencie i wszystko ma na życzenie... A i to za kasę obywateli kraju bo on nie musi nic juz robić

@jerry280 Typowy sebix - zamiast policja to psiarnia i kundle... Jesteś debilem i nic Ci na to nie pomogę. Odstrzelili bo stwarzał zagrożenie - chyba k***a normalne. Jakby Cię zaatakował psychol z siekierą to byś się nie bronił, bo przecież to jego choroba to powoduje? Gość miał zostać skasowany za wykroczenie drogowe a schował się - to znaczy że albo chce umrzeć albo nie jest zwyczajnym obywatelem. Potem wyleciał z nożem. Policji trzeba się słuchać - więc jak Ci mówi żebyś się nie ruszał to się nie ruszasz i k***a koniec kropka. Idź dalej pie**olić bez sensu, byle by nie tutaj.

jerry280

2017-03-18, 07:44
@mrmaniac16 Sebix do mnie? Kretynem jesteś i tyle. Policjant to ja mogę powiedzieć w Polsce do normalnego człowieka, zresztą nigdy akurat z policją nie miałem problemów. Naucz się czytać ze zrozumieniem albo skończ gimnazjum jeśli ci się jeszcze nie udało. Jak doczytasz to co napisałem to zrozumiesz że swoim komentarzem idiotę z siebie zrobiłeś.

Wiewór

2017-03-18, 18:41
MrManiac16 napisał/a:

@abraxus - jest, żeby inni się nauczyli. Twoim tokiem rozumowania bravik to w sumie sprawiedliwie zostal ukarany - do końca życia w apartamencie i wszystko ma na życzenie... A i to za kasę obywateli kraju bo on nie musi nic juz robić


Skąd ty wiesz jaki ja mam tok rozumowania?
Breivika ch*ja bym kazał wyhuśtać na przydrożnym drzewie albo wrzucić go na dno lochu ze słomą do spania i wodą do picia w kiblu.

Jakoś amerykańska policja codziennie strzela do ludzi i ciągle ta nauka idzie w las.