18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę się zagapił

~_Yarko_ • 2021-05-11, 13:31
Ale w końcu go dogonił.


FloriXx_00

2021-05-11, 13:50
Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający p*zda nie patrzał w lusterko, wyj***ł na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapie**alał i jak tamten mu wyj***ł to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpie**alając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapie**alać, dziękuję.

Juzwa

2021-05-11, 14:06
@up Ale mi teraz zaimponowałeś FloriXx_00!

Znawca_Cipek

2021-05-11, 15:38
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający p*zda nie patrzał w lusterko, wyj***ł na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapie**alał i jak tamten mu wyj***ł to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpie**alając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapie**alać, dziękuję.



And what if i say, there is no car?

kaczyhuj

2021-05-11, 20:28
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający p*zda nie patrzał w lusterko, wyj***ł na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapie**alał i jak tamten mu wyj***ł to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpie**alając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapie**alać, dziękuję.



Myśle że jednak wyłącznie wina cepa z Audi. Trochę czasu minęło od tego jak gość zmienił pas a ten wyj***ł, więc musiał być daleko z tyłu. Pewnie się za gapił lub fura szybka ale hamulce p*zda

Budrys2000

2021-05-11, 20:55
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych.....(...) na moje to nagrywający p*zda nie patrzał w lusterko....



Gdybyś napisał "patrzył", to miałbyś dodatkowo status eksperta od języka.

polakwrocek

2021-05-11, 21:23
Koleś z kamerką wymusił. Jak widzę petardę na lewym jak te audi to nie odbijam w lewo , czekam jak przeleci.
A że zapie**alał jak poj***ny to już jego sprawa. 10 mniej i pewnie by się nie rozbił.

djpyza

2021-05-11, 21:37
zafiksował się i tyle w temacie. sadolowe kidy nie poruszają się autami tylko zkm xd więc nie wiedza co to znaczy zafiksować się przy poruszaniu się autem zwłaszcza po takiej drodze.

NiemiecWaszPan

2021-05-11, 22:11
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający p*zda nie patrzał w lusterko, wyj***ł na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapie**alał i jak tamten mu wyj***ł to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpie**alając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapie**alać, dziękuję.


pie**olisz tam... Zagapił się po prostu i tyle. Pewnie smartfonik w łapie podczas jazdy.



djpyza napisał/a:

zafiksował się i tyle w temacie. sadolowe kidy nie poruszają się autami tylko zkm xd więc nie wiedza co to znaczy zafiksować się przy poruszaniu się autem zwłaszcza po takiej drodze.


Powiedz nam, co znaczy "zafiksować się", bo tylko u ciebie na wsi taki dialekt jest. My nie znamy tego zwrotu.

Romekburczymucha

2021-05-12, 15:41
NiemiecWaszPan napisał/a:

pie**olisz tam... Zagapił się po prostu i tyle. Pewnie smartfonik w łapie podczas jazdy.
Powiedz nam, co znaczy "zafiksować się", bo tylko u ciebie na wsi taki dialekt jest. My nie znamy tego zwrotu.



Mało wiesz szwabski pachołku

silversurfer

2021-05-13, 18:42
_Yarko_ napisał/a:

Trochę się zagapił.



Nie zagapił. Wyprzedzał po prawej pożyczonym autem nie mając pojęcia o długości samochodu, Źle obliczył prędkość i wciskanie się na żyletki. p*zda

mazga50

2021-05-14, 17:53
Ten materiał już ma trochę lat. Jeśli kierownik audi nie zmienił stylu jazdy, to już nie żyje.