18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę racji ma.

Bonifacy69 • 2020-06-05, 15:39


Czy was też wk***ia to ciągle gadanie i tych małpach? Ludzie giną codziennie i jakoś nikt nad tym się nie spuszcza, ludzi którzy się "solidaryzują" już dawno wyj***lem z kontaktów a ci którzy się nad tym spuszczają, są zwykłymi idiotami. O sprawie chłopaka zamordowanego przez policję mało kto wiedział i w zasadzie każdy miał to w dupie więc no mnie obchodzi jakiś nygas z afryki?
Apel do was. Jak ktoś z twoich kręgów zacznie pie**olić kocopyly to weź w rękę coś ciężkiego i mu jebnij. Miłego dzionka sadole

Deadlyo

2020-06-05, 15:44
Bo to czarny, bo słabszy, bo głupszy bo nie ma tak łatwo jak biały...
Policja zastrzeliła kobietę kilka miesięcy temu w USA nie było nawet słowa o tym w mediach, nikt nie szedł na marsze, nie kładł się na ulicy.
Bo była biała.

Tutaj polecam ten film, gdzie czarny tłumaczy, że problem rasizmu nie istnieje a BLM to oszustwo



0_rafiks_0

2020-06-05, 16:07
A nach*j to tu zamiesciles? Wiadomo, ze to cale "wsperanie" Floyda, to lewackie niedoj***nie mozgowe. Tylko po co takie filmiki z jakims sepleniacym dzbanem TU?

Juzwa

2020-06-05, 16:07
Czemu on tak emocjonalnie podchodzi do tematu? Jego słowa przeczą temu co chce osiągnąć. Nie interesuje go coś co się dzieje gdzieś tam, ale przypie**ala się do ludzi, którzy w jakiś sposób się solidaryzują z innymi. To, że robią to w iście ch*jowy sposób, to jedno, ale gościa powinno to ch*ja obchodzić. Ja mam w dupie zarówno czarnych jak żółtych, zielonych czy czerwonych. Wali mnie to, że ktoś gdzieś kogoś zaj***ł. Ludzie zawsze się bili i zabijali. Były pogromy, polowania na czarownice, wyprawy krzyżowe, najazdy hord, potop szwedzki w czasie którego wymordowali połowę Słowian. I co? Jak się przejmę tym, to co to zmieni? Nie mam zamiaru wspierać żadnych złodziei z jakichkolwiek fundacji. Koleś, o którym gość wspomniał, że go policja zaj***ła taki chyba całkiem niewinny nie był, ale sprawę znam tylko powierzchownie, więc się nie ekscytuję. Mnie jakoś k***a policja nie pałuje, nie zakuwa w kajdany, nie traktuje taserem, co najwyżej zapłacę mandat za wjazd do jakiegoś miejsca, gdzie nie zauważyłem znaku postawionego wczoraj, bo jeżdżę na pamięć jak 99% kierowców. Płacę mandat, bo zawiniłem i tyle. Jakbym zaczął się rzucać i wyzywać policjanta, to by mnie tak samo potraktował jak tego pink flojda zapewne. Czego on chce tak właściwie? Bo z tego bełkotu to ch*ja wynika.

nowynick

2020-06-05, 16:12
k***a jakby czytał mi w głowie, napiłbym się z nim wódki

lysypawel

2020-06-05, 16:25
Z jakiego kanału na YT jest ten gość?

Bonifacy69

2020-06-05, 16:29
0_rafiks_0 napisał/a:

A nach*j to tu zamiesciles? Wiadomo, ze to cale "wsperanie" Floyda, to lewackie niedoj***nie mozgowe. Tylko po co takie filmiki z jakims sepleniacym dzbanem TU?



Po prostu fajnie, że jest jeszcze ktoś kto umie powiedzieć publicznie stop takim idiotą ktorzy współczują murzynowi. A wstawiłem to tutaj bo cóż, a kto mi zabroni? Nie wstawiam memów czy jakiegoś gówna innego. A jak mam coś ciekawego to wysyłam tutaj. Ostatnio wstawiłem kolesia co go tir przejechał, ludziom się podobalo tak więc dla każdego coś specjalnego. Nie przejmuj się drugim razem wstawię jak chłop obcina sobie fiutka scyzorykiem.Tez będzie śmiesznie

;-)

Attero132

2020-06-05, 16:35
k***a mać powiedział to co myśli 90% pracujących ludzi czy to czarnych czy białych...

BolekMaku

2020-06-05, 16:43
lysypawel napisał/a:

Z jakiego kanału na YT jest ten gość?



Dziki trener, jest mnóstwo filmów z jego udziałem.

M00nSpeLL

2020-06-05, 16:54
No jeżeli nie ma się żadnego pojęcia o sytuacji czarnych w ameryce, to można swobodnie pieprzyć takie głupoty.

TłustyManat

2020-06-05, 16:57
Pomijając sposób w jaki mówi, to ma rację.
Problemem dzisiejszych krajów rozwiniętych nie jest rasizm lecz hipokryzja ludzi

blacksider

2020-06-05, 16:58
tak to tylko tu zostawię, jakby ktoś miał jakieś wątpliwości.


xY...........69

2020-06-05, 17:00
M00nSpeLL napisał/a:

No jeżeli nie ma się żadnego pojęcia o sytuacji czarnych w ameryce, to można swobodnie pieprzyć takie głupoty.



Ty spaczony lewaku za to masz pojęcie.

MindBodyLightSound

2020-06-05, 17:34
M00nSpeLL napisał/a:

No jeżeli nie ma się żadnego pojęcia o sytuacji czarnych w ameryce, to można swobodnie pieprzyć takie głupoty.



Dobrze, że Ty masz.