18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę racji ma.

Bonifacy69 • 2020-06-05, 15:39


Czy was też wk***ia to ciągle gadanie i tych małpach? Ludzie giną codziennie i jakoś nikt nad tym się nie spuszcza, ludzi którzy się "solidaryzują" już dawno wyj***lem z kontaktów a ci którzy się nad tym spuszczają, są zwykłymi idiotami. O sprawie chłopaka zamordowanego przez policję mało kto wiedział i w zasadzie każdy miał to w dupie więc no mnie obchodzi jakiś nygas z afryki?
Apel do was. Jak ktoś z twoich kręgów zacznie pie**olić kocopyly to weź w rękę coś ciężkiego i mu jebnij. Miłego dzionka sadole

cormax19000

2020-06-06, 09:32
1 czarnu na 10000 czarnych jest wychowany i konczy szkołe lecz nie koniecznie ma prace, bo trafił do białej rodziny zastępczej



Obejszłem_system

2020-06-06, 16:18
mega_lis napisał/a:

Bo o to chodzi typie.... Gówno mnie obchodzi co ma do powiedzenia. Przeczytaj coś ze zrozumieniem zanim skomentujesz.
Ja z kolei Tobie również zalecam powrót do szkoły, piszemy "dobrzy" a nie "dobzi" cymbale.



Tym zdaniem udowodniłeś rację Pana durzo. I tym samym przestałeś być osobą, która może mieć cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Ponieważ twój sposób rozumowania z miejsca Ci to uniemożliwia. Wiesz dlaczego głupim się żyje lepiej? Bo oni o tym nie wiedzą a inni muszą to znosić. czcze słowa bo i tak nie skumasz.

pankruk

2020-06-06, 23:31
Nie wiem jak wy ale ja mam po dziurki w nosie mądrości tych wszystkich analityków, recenzentów i komentatorów z yt. Powtarzają z reguły wnioski do jakich dochodzi każdy, średnio rozgarnięty człowiek.

dabom13054

2020-06-06, 23:41
tia,.... pomaganie czarnym to jak wlewanie wody do studni!!!
Światem rządzi miłość i praca!!!! ci co nie rozumieją tych pojęć, rzucają się do gardeł nawet najbliższym. Idą po najmniejszej linii oporu aby zdobyć "bogactwo" które im "da: "szacunek i poważanie" innych! Taką drogą idą czarni z BOKOHARAM, ISLAMIŚCI, LEWACTWO, i inni tego typu dewianci. Jeżeli sądzisz że pieniądze to jedyne lekarstwo na zło tego świata to się mylisz!!! Są rzeczy ważniejsze niż czarny kolor skóry. Ale czarni tego nie zrozumieją. Są za głupi z własnej winy!!!!!! Co widać słychać i czuć!!!

Obejszłem_system

2020-06-07, 06:36
dabom13054 napisał/a:

tia,.... pomaganie czarnym to jak wlewanie wody do studni!!!
Światem rządzi miłość i praca!!!! ci co nie rozumieją tych pojęć, rzucają się do gardeł nawet najbliższym. Idą po najmniejszej linii oporu aby zdobyć "bogactwo" które im "da: "szacunek i poważanie" innych! Taką drogą idą czarni z BOKOHARAM, ISLAMIŚCI, LEWACTWO, i inni tego typu dewianci. Jeżeli sądzisz że pieniądze to jedyne lekarstwo na zło tego świata to się mylisz!!! Są rzeczy ważniejsze niż czarny kolor skóry. Ale czarni tego nie zrozumieją. Są za głupi z własnej winy!!!!!! Co widać słychać i czuć!!!



Bliżej mi do prawej strony i nie szanuje lewactwa ale jednak przesadnie uprościłaś sprawę. Mówiąc wprost twój komentarz jest po prostu rasistowski. Jeśli Ci z tym dobrze to smutne bo jak to łączyć z miłością jeśli nienawidzisz? Mówi się po linii najmniejszego oporu. Mogłabyś to wziąć sobie do serca i się trochę wysilić.

kaziolord

2020-06-07, 15:54
k***a to jest mój ulubiony murzyn

jasypan

2020-06-08, 01:14
M00nSpeLL napisał/a:

No jeżeli nie ma się żadnego pojęcia o sytuacji czarnych w ameryce, to można swobodnie pieprzyć takie głupoty.



To przedstaw nam tą sytuację znawco. Następny popie**olony lewak oderwany od rzeczywistości. Idź się k***o powieś.