18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę racji ma.

Bonifacy69 • 2020-06-05, 15:39


Czy was też wk***ia to ciągle gadanie i tych małpach? Ludzie giną codziennie i jakoś nikt nad tym się nie spuszcza, ludzi którzy się "solidaryzują" już dawno wyj***lem z kontaktów a ci którzy się nad tym spuszczają, są zwykłymi idiotami. O sprawie chłopaka zamordowanego przez policję mało kto wiedział i w zasadzie każdy miał to w dupie więc no mnie obchodzi jakiś nygas z afryki?
Apel do was. Jak ktoś z twoich kręgów zacznie pie**olić kocopyly to weź w rękę coś ciężkiego i mu jebnij. Miłego dzionka sadole

Obejszłem_system

2020-06-05, 17:37
Juzwa napisał/a:

Czemu on tak emocjonalnie podchodzi do tematu? Jego słowa przeczą temu co chce osiągnąć. Nie interesuje go coś co się dzieje gdzieś tam, ale przypie**ala się do ludzi, którzy w jakiś sposób się solidaryzują z innymi. To, że robią to w iście ch*jowy sposób, to jedno, ale gościa powinno to ch*ja obchodzić. Ja mam w dupie zarówno czarnych jak żółtych, zielonych czy czerwonych. Wali mnie to, że ktoś gdzieś kogoś zaj***ł. Ludzie zawsze się bili i zabijali. Były pogromy, polowania na czarownice, wyprawy krzyżowe, najazdy hord, potop szwedzki w czasie którego wymordowali połowę Słowian. I co? Jak się przejmę tym, to co to zmieni? Nie mam zamiaru wspierać żadnych złodziei z jakichkolwiek fundacji. Koleś, o którym gość wspomniał, że go policja zaj***ła taki chyba całkiem niewinny nie był, ale sprawę znam tylko powierzchownie, więc się nie ekscytuję. Mnie jakoś k***a policja nie pałuje, nie zakuwa w kajdany, nie traktuje taserem, co najwyżej zapłacę mandat za wjazd do jakiegoś miejsca, gdzie nie zauważyłem znaku postawionego wczoraj, bo jeżdżę na pamięć jak 99% kierowców. Płacę mandat, bo zawiniłem i tyle. Jakbym zaczął się rzucać i wyzywać policjanta, to by mnie tak samo potraktował jak tego pink flojda zapewne. Czego on chce tak właściwie? Bo z tego bełkotu to ch*ja wynika.



Dostrzegasz swoją pokrętną logikę? Piszesz,że inie interesuję Cię czarny ,żółty czerwony itd. Ale interesuje Cie jakiś pan który sobie coś tam mówi. Sam sobie zaprzeczasz. I chyba też się uniosłeś bo walnąłeś wypracowanie które w dodatku nie ma żadnego sensownego podsumowania. Ciekawi mnie czy masz choć trochę tego świadomośc czy jednak nie. Przerażające jak dużo osób tak jak Ty zarzuca komuś robiąc dokładnie to samo.

CzerstWybut

2020-06-05, 18:17
M00nSpeLL napisał/a:

No jeżeli nie ma się żadnego pojęcia o sytuacji czarnych w ameryce, to można swobodnie pieprzyć takie głupoty.



Gówno mnie interesuje jaką mają oni sytuacje tam, sami sobie pracują na swoją opinię. Interesuje mnie natomiast jak przez to bydło cierpią zwykli pracujący obywatele.

gaahaa7

2020-06-05, 18:33
Rozumiem ten punkt widzenia, ale nie wiem czy powinno się krytykować ludzi wrzucających te czarne obrazki na Instagrama. Nawet jeśli jest to robione z powodu mody na to, to dla niektórych osób jest to jedyne źródło informacji, że coś się dzieje i może wspomogą w jakiś sposób robiąc dotacje do udostępnionych zbiórek. Poza tym dużo białych influencerów w USA jest krytykowanych, gdy milczą na ten temat, więc robią to by mieć święty spokój. W wielu przypadkach może to świadczyć o fałszywości (co nie powinno dziwić, gdy całe influencerstwo jest w pewnym stopniu na tym oparte), a niektórzy nie potrafią pomóc w inny sposób.

hdposter

2020-06-05, 18:39
Już nie robią takich czarnych jak kiedyś teraz umierają od zwykłego uduszenia.

Spajdi

2020-06-05, 18:45
i tyle w temacie .....


Olisadebe

2020-06-05, 19:06
Koleś pie**oli farmazony dlatego że polaczki to gorsi niewolnicy ,niż murzyni w USA bo oni tymi swoimi zadymami w końcu dopną swego.Ktoś ciągle pisze,ale powinno się zrobić pokojowy protest.Z pokojowych protestów się mordercy i ludzie władzy śmieją.Po zamordowaniu Stachowiaka nie tylko nic się nie działo,ale jeszcze Stachowiaka lżono i obrażano i mówiono że dobrze się stało.Pokojowe protesty robili w Polsce kodomici i jak to wyglądało?Co zdziałały?Pluto i kopano kobiety ,a pisowska gawiedź biła brawo.Jak pseudo-solidarność zamknęła posłów sejmie z wszystkich opcji(Oprócz Kaczke,który limuzyną wyjechał i pomachał solidarnościuchom i bito wtedy tam posła pałą jak chciał wyjść to normalny protest był.Teraz o pokojowych protestach w USA ci sami dwulicowi ludzie,samce omega bredzą o pokojowych protestach,a przemoc jest zła.Tak własnie kościół i mały sekciarski pisiorek namieszał bydłu w głowach.Trzeba się pogodzić z tym,że inteligencja w Polsce została wybita i zostali tylko ci co za kilka groszy zjedliby własne gówno.

mega_lis

2020-06-05, 19:26
Dlaczego wyzywacie murzynów, policjantów albo inne tam ruchy???!?! Złączcie siły i tyrajcie autora zamieszonego filmiku. Głupio-mądry koleś, nie wiem jakiś pewnie trener personalny czy inny fitzjeb, który teraz musi wypowiadać się na każdy temat. Jak ktoś mu zajechał drogę, jak to pomaga w schronisku, żart podejrzany u kogoś na zagranicznym kanale, jakie to pakiety sprzedaje no i oczywiście o tym co teraz się dzieje na świecie i przyciąga innych zjebów, którzy muszą oglądać innych zjebów i tak dalej.

xXxDurzoXxX

2020-06-05, 19:36
mega_lis napisał/a:

Dlaczego wyzywacie murzynów, policjantów albo inne tam ruchy???!?! Złączcie siły i tyrajcie autora zamieszonego filmiku. Głupio-mądry koleś, nie wiem jakiś pewnie trener personalny czy inny fitzjeb, który teraz musi wypowiadać się na każdy temat. Jak ktoś mu zajechał drogę, jak to pomaga w schronisku, żart podejrzany u kogoś na zagranicznym kanale, jakie to pakiety sprzedaje no i oczywiście o tym co teraz się dzieje na świecie i przyciąga innych zjebów, którzy muszą oglądać innych zjebów i tak dalej.



Jakim trzeba być debilem by atakować argumentujacego zamiast sam argument...Radzę wrócić do szkoły. To tak jakbyś nie słuchał się menela spod sklepu, który powie Ci, że powinniśmy być dobzi dla każdego, ale jakby Papież Ci powiedział, że masz być dobry to odrazu na kolankach do każdego milusio. Idź pan w ch*j z taką logiką. Bo jeśli jedyne co to potrafisz atakować osoby zamiast argument to nie jesteś lepszy od tych małp w Ameryce.

T0B1

2020-06-05, 19:40
Juzwa napisał/a:

Czemu on tak emocjonalnie podchodzi do tematu? Jego słowa przeczą temu co chce osiągnąć. Nie interesuje go coś co się dzieje gdzieś tam, ale przypie**ala się do ludzi, którzy w jakiś sposób się solidaryzują z innymi. To, że robią to w iście ch*jowy sposób, to jedno, ale gościa powinno to ch*ja obchodzić. Ja mam w dupie zarówno czarnych jak żółtych, zielonych czy czerwonych. Wali mnie to, że ktoś gdzieś kogoś zaj***ł. Ludzie zawsze się bili i zabijali. Były pogromy, polowania na czarownice, wyprawy krzyżowe, najazdy hord, potop szwedzki w czasie którego wymordowali połowę Słowian. I co? Jak się przejmę tym, to co to zmieni? Nie mam zamiaru wspierać żadnych złodziei z jakichkolwiek fundacji. Koleś, o którym gość wspomniał, że go policja zaj***ła taki chyba całkiem niewinny nie był, ale sprawę znam tylko powierzchownie, więc się nie ekscytuję. Mnie jakoś k***a policja nie pałuje, nie zakuwa w kajdany, nie traktuje taserem, co najwyżej zapłacę mandat za wjazd do jakiegoś miejsca, gdzie nie zauważyłem znaku postawionego wczoraj, bo jeżdżę na pamięć jak 99% kierowców. Płacę mandat, bo zawiniłem i tyle. Jakbym zaczął się rzucać i wyzywać policjanta, to by mnie tak samo potraktował jak tego pink flojda zapewne. Czego on chce tak właściwie? Bo z tego bełkotu to ch*ja wynika.



Taka konwencja.Ma również prawo wyrażać zdanie, podobnie jak i Ty - a nuż kogoś przekona. Poprzednie wojny czegoś nas chyba jednak nauczyły, skoro już tak namiętnie się nie mordujemy (tutaj w Europie np. ze Szwedami czy Niemcami). I na koniec - to, że w nocy jest ciemno nie oznacza, że Słońce nie świeci - do policji trzeba mieć pecha, bo jednak większość policjantów jest na tyle normalna, że nie złoi Ci tyłka bez powodu, ale to nie oznacza, że takich psycholi co zakatują Cię na śmierć nie ma.

Juzwa

2020-06-05, 20:12
Obejszłem_system napisał/a:

Dostrzegasz swoją pokrętną logikę? Piszesz,że inie interesuję Cię czarny ,żółty czerwony itd. Ale interesuje Cie jakiś pan który sobie coś tam mówi. Sam sobie zaprzeczasz. I chyba też się uniosłeś bo walnąłeś wypracowanie które w dodatku nie ma żadnego sensownego podsumowania. Ciekawi mnie czy masz choć trochę tego świadomość czy jednak nie. Przerażające jak dużo osób tak jak Ty zarzuca komuś robiąc dokładnie to samo.



{Przeczytaj jeszcze kilka razy to, co napisałem i posłuchaj kilka razy tego, co prawie wykrzyczał ten koleś. Czepiasz się mnie, czep się gościa, który mówi o tym, że ludzi interesuje jeden przypadek, a nie interesują go tysiące. Za chwilę mówi o tym, że nie interesuje ludzi JEDEN przypadek śmierci na komendzie policji. Ogólnie rzecz biorąc pie**oli farmazony. Tłum jest jaki jest, a on uogólnia. To nieprawda, że ludzi nie interesują zbrodnie na świecie. To kłamstwo, że ludzi nie obchodziła śmierć na posterunku policji, tylko po czasie okazało się, że ten facet taki wcale nie był kryształowy. Pomyśl co dzieje się na świecie. Śmierć jakiegoś murzynka jest wyłącznie pretekstem do rozróby. Ludzie jak historia nas uczy NIGDY spontanicznie nie poderwali się do walki. MUSI być przywódca, MUSI być punkt zapalny. No więc jaki jest prawdziwy powód i cel tego co się dzieje w USA. Pamiętaj, że jesienią są wybory prezydenckie. Coś ci to mówi?
Konkluzja o którą tak zabiegasz jest taka:
Mnie kompletnie nie interesuje co dzieje się w ch*j daleko ode mnie, bo jest daleko i mnie nie dotyczy, dlatego mam w dupie zarówno Floyda jak i tych, którym murzyni skopali dupska. Nie obchodzi mnie co się dzieje w Afryce czy Azji. Natomiast pyskujący koleś już mnie obchodzi, bo strzępi się również w moim kierunku.Święty by się wk***ił, a ja święty nie jestem.
Gość oskarża wszystkich i nikogo (to bardzo wygodne!) o uleganie emocjom. No ja pie**ole, on nie jest emocjonalny?!
Zarzucanie ludziom, że nie interesują się zbrodniami gdzieś w Afryce, Ameryce Południowej, Azji. Kolejne brednie. Ludzi to interesuje i niektórzy rzeczywiście pomagają. Nie robią tego masowo, bo nie ma ani takiej możliwości ani potrzeby. Jeśli uważa, ze nikt nic nie robi to znowu pie**oli głupoty. Znam kilka osób, które angażowały się w poprawę losu ludzi w Afryce. Gość ewidentnie widzi tylko to co chce zobaczyć. Widzi głośnych gówniarzy zmieniających swoje profilowe w zależności od sytuacji, widzi tych, którzy protestują malując hasła na asfalcie.
Gość przypomina mi mlaskającego idiotę dźwigowego, który zamiast zająć się pracą, pie**oli farmazony na YT.
To co się wydarzyło w USA, nie jest ani zdarzeniem jednostkowym, ani abstrakcyjnym. Tak zachowują się czarni w stosunku do policjantów, jeśli mają cień szansy na poparcie od swoich ziomków. Taka sytuacja nasiliła się od prezydentury Clintona, który obiecał czarnym chyba zbyt wiele przywilejów. Dużo więcej niż białym. W latach prezydentury Clintona jeśli czarny chciał gdzieś pracować, to pracodawca MUSIAŁ go przyjąć. Dochodziło do tego, że pracodawca pozbywał się białego pracownika, żeby zatrudnić kolorowego. Widziałem to na własne oczy, więc uprzedzam twoje pomysły zarzucania mi niewiedzy.


T0B1 napisał/a:

Taka konwencja.Ma również prawo wyrażać zdanie, podobnie jak i Ty - a nuż kogoś przekona. Poprzednie wojny czegoś nas chyba jednak nauczyły, skoro już tak namiętnie się nie mordujemy (tutaj w Europie np. ze Szwedami czy Niemcami). I na koniec - to, że w nocy jest ciemno nie oznacza, że Słońce nie świeci - do policji trzeba mieć pecha, bo jednak większość policjantów jest na tyle normalna, że nie złoi Ci tyłka bez powodu, ale to nie oznacza, że takich psycholi co zakatują Cię na śmierć nie ma.



Nie pamiętasz chyba nie tak dawnych przypadków mordowania się w dawnej Jugosławii. Ja jakimś cudem mam widocznie szczęście do policjantów. wiele razy wracałem z jakiegoś spotkania nocą, czasem zatrzymywały się radiowozy, legitymowali mnie i po chwili jechali dalej. Ale ja się nie rzucam do policjanta, nie drę mordy, nie wymądrzam się i nie pokazuję mu jakichś jebniętych tekstów znalezionych w sieci, mówiących że policjant może mi skoczyć. No popatrz, ja to jakiś szczęściarz jestem.

BrainOsw

2020-06-05, 20:51
Nie słucham tego gościa bo to manipulator jak każdy inny który próbuje myśleć inaczej i bezmyślne stado za tym idzie. Powtarzają w kółko jedno pie**olamento a fakty są zupełnie inne.

KoniecZartow

2020-06-05, 20:51
gaahaa7 napisał/a:

Rozumiem ten punkt widzenia, ale nie wiem czy powinno się krytykować ludzi wrzucających te czarne obrazki na Instagrama. Nawet jeśli jest to robione z powodu mody na to, to dla niektórych osób jest to jedyne źródło informacji, że coś się dzieje i może wspomogą w jakiś sposób robiąc dotacje do udostępnionych zbiórek. Poza tym dużo białych influencerów w USA jest krytykowanych, gdy milczą na ten temat, więc robią to by mieć święty spokój. W wielu przypadkach może to świadczyć o fałszywości (co nie powinno dziwić, gdy całe influencerstwo jest w pewnym stopniu na tym oparte), a niektórzy nie potrafią pomóc w inny sposób.



Komu pomóc? Chyba wyświetleniom. Biali mają tam już ch*ja do gadania, a internetowe sp***oliny będą jadły gówno jeśli to będzie dla nich opłacalne.

janlew

2020-06-05, 21:27
Jak łykacie bełkot tego lewaka z adhd to jesteście równie durni jak on. pie**oli dureń o czymś, o czym nie ma pojęcia.

arkoo2

2020-06-06, 00:06
A miesiąc temu skatowali chłopaka na śmierć w Piwnicznej i cisza sprawa zatuszowna i pod dywan zamieciona, ktoś z was słyszał o tym?



mega_lis

2020-06-06, 00:38
xXxDurzoXxX napisał/a:

Jakim trzeba być debilem by atakować argumentujacego zamiast sam argument...Radzę wrócić do szkoły. To tak jakbyś nie słuchał się menela spod sklepu, który powie Ci, że powinniśmy być dobzi dla każdego, ale jakby Papież Ci powiedział, że masz być dobry to odrazu na kolankach do każdego milusio. Idź pan w ch*j z taką logiką. Bo jeśli jedyne co to potrafisz atakować osoby zamiast argument to nie jesteś lepszy od tych małp w Ameryce.



Bo o to chodzi typie.... Gówno mnie obchodzi co ma do powiedzenia. Przeczytaj coś ze zrozumieniem zanim skomentujesz.

Ja z kolei Tobie również zalecam powrót do szkoły, piszemy "dobrzy" a nie "dobzi" cymbale.