topic

Ndndjegfjzjsjsf

2018-08-18, 10:27
Chciały równouprawnień no to mają aż mi się wstawać z łóżka nie chciało, ten dzień będzie wspaniały, wam też lożo sadystów życze miłego

Stewie

2018-08-18, 10:36
CALL 911 AHHAHAHAHHA rozj***ła

Maja83

2018-08-18, 11:02
Niektórym należy się piącha na ryj, niezależnie od płci. Siła fizyczna to jedyny argument przecie równouprawnieniu, słabo. Czy chłop bez nóg, albo starzec tracą jakieś prawa? Nielogiczne. Zresztą robol w robocie dzwiga, prezes wskazuje tylko palcem (często lichym) co gdzie ma stać, hierarchia ważności oczywista ;-)

jackalski

2018-08-18, 11:30
Maja83 napisał/a:

Niektórym należy się piącha na ryj, niezależnie od płci. Siła fizyczna to jedyny argument przecie równouprawnieniu, słabo. Czy chłop bez nóg, albo starzec tracą jakieś prawa?

Tak.
Traci 'prawa' do dostania w imię zasady: - dzieci, starców i kalek się nie bije.

alucard321

2018-08-18, 11:46
Dobrze. Lać po ryjach takie p*zdy. Rozpanoszyło się to kurestwo i zapomniało, że facet jest silniejszy. Swojej żonie od samego początku powtarzam, że jeśli ktoś mnie atakuje, to się bronie. Nie ważne czy to kobieta, dziecko, starzec, kaleka, czy pedał. Jedna prosta zasada. Nigdy nie bije pierwszy. Wiecie, pozwy i te sprawy.

Gilera1231

2018-08-18, 11:53
Za równowpie**ol zawsze piwerko

Cloverface

2018-08-18, 12:29
Whoopi Goldberg gada prawdę, a te dwie blond kwoki obrażone siedzą, polecam cały wywiad, jaja, bo one wielce oburzone.
Jednak zastanawia mnie bardziej, kiedy herosy z Polskich ulic znikną. Są baby które z partyzanta mogą cię znokautować, znam baby które latają na sztuki walki i potrafią zaj***ć, do tego dochodzą grube świnie które mają też masę. Jednak mam plan, zanim zajebiecie babcie, która wam zaj***ła, zapytajcie się który książę będzie ją bronił i jemu zaj***ć z partyzanta, poskakać po głowie i wyj***ć k***ie. Kto sprawdzi patent niech napiszę.

Bogusław.Linda.

2018-08-18, 12:44
Mój kolega to leje swoją za to że za gorącą zupę mu podaje

Mom and Death

2018-08-18, 12:50
Ja akurat miałem to szczęście że zostałem znienacka zaatakowany przez bladzinę pięściami w twarz, no i odruchowo poszła dobra buła na ryj. Efekt - nokaut :D Bezcenne uczucie.

PieronJasnySzlag

2018-08-18, 13:17
Kobieta która nie zachowuje się jak kobiecie przystoi traci wszystkie przywileje bycia kobietą.
Ta samo jak facet który kopiąc w jaja, ciągnąc za włosy przestaje być traktowany jak facet.

paolcia2486

2018-08-18, 16:12
Chyba raz w życiu się poszarpałam z kolegą w podstawówce. Nigdy jako kobieta nie biłam się ani z babą ani tym bardziej z mężczyzną. W ogóle nie miałam takiej ochoty.
Nie wiem co z tymi kobietami jest nie tak, że je tak ciągnie do bitki z której w dodatku wyjdą z obitą mordą, co jest pewne w starciu z mężczyzną. :roll:

KrwawyEric

2018-08-18, 16:51
Ten "gender equality meter" w pierwszym filmiku mnie rozpie**olił :krejzi:

ePeeL

2018-08-18, 19:55
Ten jeden gościu co tą blondyną rzucił o ziemie to lekko przegiął. Rozumiem zaj***ć liścia, może nawet bym zrozumiał plombę, ale żeby coś takiego zrobić to trzeba już serio nie mieć wyobraźni.

sceptyk_maruda

2018-08-18, 20:22
Kierowca autobusu mistrz :) Niczym czarny Rocky Balboa hehe

zjebens

2018-08-18, 23:17
Kierowca autobusu zaj***ł przepięknego podbródkowego. Ten trzask, to muzyka dla moich uszu.