18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tresura małych szczurów

phrontch • 2020-05-12, 21:33
Metoda zatwierdzona przez poligona




no...........el

2020-05-12, 21:53
Widać, że lubi je tresować

dżonyłojlker

2020-05-12, 22:02
Teraz psiarze mogą bez obaw pisać, jak to bardzo kochają słitaśne, futrzane pyszczki swoich czworonożnych "pszyjacieluf". Chyba, że znajdzie się jakiś naśladowca wiejskiego truciciela psów.

buczkog

2020-05-12, 22:07
Lubię psy (miałem dwa ) ale te są obrzydliwe a ta laska POj***nA.

Zcarg

2020-05-12, 22:34
dignogato napisał/a:

Teraz psiarze mogą bez obaw pisać, jak to bardzo kochają słitaśne, futrzane pyszczki swoich czworonożnych "pszyjacieluf". Chyba, że znajdzie się jakiś naśladowca wiejskiego truciciela psów.



Gdzie ty tu k***a psy widzisz

dżonyłojlker

2020-05-12, 22:40
Zcarg napisał/a:

Gdzie ty tu k***a psy widzisz



Dla mnie takie same jak wszystkie inne. Chociaż nie, takie nawet lepsze, bo mniejsze, a jak mniejsze, to pewnie mniej śmierdzą.

Kepeszek

2020-05-12, 23:02
dignogato napisał/a:

Dla mnie takie same jak wszystkie inne. Chociaż nie, takie nawet lepsze, bo mniejsze, a jak mniejsze, to pewnie mniej śmierdzą.



co ty k***isz, pies może służyć do obrony, być przewodnikiem lub do polowań. To i tak bardziej przydatny niż ty :---D
A taki szczur tylko je i sra i jebie

Dokaka

2020-05-12, 23:18
Kepeszek napisał/a:

co ty k***isz, pies może służyć do obrony, być przewodnikiem lub do polowań. To i tak bardziej przydatny niż ty :---D
A taki szczur tylko je i sra i jebie



Jebie. Ale z pod pachy.

dżonyłojlker

2020-05-12, 23:21
Kepeszek napisał/a:

co ty k***isz, pies może służyć do obrony, być przewodnikiem lub do polowań. To i tak bardziej przydatny niż ty :---D
A taki szczur tylko je i sra i jebie



Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.

wdowa40

2020-05-12, 23:31
Co ona je częstuje Amfetaminą.

cesarz1982

2020-05-13, 00:27
A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka ;-)



Juzwa

2020-05-13, 00:29
A czego ona je chce nauczyć? Ma jakiś plan tresury, czy na razie chce je tylko wk***ić?

AndyC

2020-05-13, 00:31
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.



Żeby sklecić taką wypowiedź to trzeba być albo turbo idiotą albo niedorozwojem.
Żeby wierzyć w to co się napisało trzeba być niedorozwojem i powinno się powiesić.
A jak taki zdechnie to nawet animalsów będzie to ch*j obchodziło. :D

Ale k***a pajacujesz. Nie wierzę, że "sadole", którzy piszą takie posty są takimi głąbami. W 99% to jakieś kompleksy są nadrabiane ostrymi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Żeby zaistnieć, żeby zauważyli.

Jesteś hardkorem! Zszokowałeś nas. Gratuluję. Nie wiem co jeszcze trzeba napisać, żebyś zapomniał jakiego masz małego ku*asa czy tam srom wszystko jedno. :D

mygyry

2020-05-13, 08:05
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka



Podobno to jest jak z jazdą na desce, najtrudniej się przyznać, że jest się pedałem...

Sololine

2020-05-13, 08:09
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.



A ty do czego jesteś potrzebny? Do czyszczenia kibli na dworcu?