18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tresura małych szczurów

phrontch • 2020-05-12, 21:33
Metoda zatwierdzona przez poligona




dżonyłojlker

2020-05-13, 14:54
Kepeszek napisał/a:

Co ty k***isz xdd Ziomalu, ty sie wieszaj bo jak to są twoje SZCZERE przemyślenia a nie pokazywanie jaki jestes madafaka i jaki to jestes zimny i sadolowy to ch*ja sie nadajesz do czegokolwiek. Może do kopania dołów ale to też tam trzeba rozkminiać coś to nie wiem. Życzę Ci żebyś zniedołężniał i oślepł a twój pies przewodnik żeby Ci odgryzł twoje mikrojaja i mikrosiuśka.



Pięknie się obsrałeś gimbusku, ale nawet śmieszne to było.

gumstg napisał/a:

Powiedzial to zjeb ktory sam jest gimbusem. Widac ze takiego debila rodzice do dzisiaj trzymaja w piwnicy i napie**alaja wszystkim czym popadnie



Gdy ja chodziłem do szkoły, to nie było gimnazjów.

Damian2 napisał/a:

A ja r*cham cię w dupsko, twoja stara a twoje bachory to tylko kolejne problemy dla tego świata. Tyle wg mnie jesteście warci jako rodzina, jako ludzie. W dodatku z was ch*j nie pożytek. Żrecie jak wstrętne opasy, śpicie, r*chacie się, i siedzicie na zasiłkach.



No to już jest mistrz nad mistrze. Idź manifestować swój homoseksualizm gdzie indziej.

gumstg

2020-05-13, 15:20
dignogato napisał/a:

Pięknie się obsrałeś gimbusku, ale nawet śmieszne to było.
Gdy ja chodziłem do szkoły, to nie było gimnazjów.
No to już jest mistrz nad mistrze. Idź manifestować swój homoseksualizm gdzie indziej.



Po twojej wypowiedzi smiem watpic. Bo take zj***nie umyslowe pokazuje ze moze i jestes starszy ale mentalnie masz wiek gimbusa

Pitok

2020-05-13, 16:23
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka



Co to za rasa szczura?

Silverface

2020-05-13, 18:41
Powiem tyle że lekko jestem zniesmaczony tym filmikem, a tą panię sam bym wytarzał w tym pudrze, czy co to tam za proszek był i na samym maczaniu jej mordy by się nie skończyło.

St...........on

2020-05-13, 18:42
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.



Jeśli ktos jest imbecylem jak ty, to też powinien się powiesić? (tho, i'm confused) :/

suchysongoful

2020-05-13, 18:47
IOI napisał/a:

a twoj chlopak nie jest o niego zazdrosny?



Fakt dużo różowego na tym zdjęciu

:mrgreen:

cesarz1982

2020-05-13, 18:53
mygyry napisał/a:

Podobno to jest jak z jazdą na desce, najtrudniej się przyznać, że jest się pedałem...



Cieszę się ,że i ty się otworzyłeś tutaj na naszym forum

:->

Ale z przykrością stwierdzam ,że nie lubimy tutaj takich...więc pal wrotki.....ewentualnie tą swoją deskę

:lol:

settogo

2020-05-13, 21:14
Juzwa napisał/a:

A czego ona je chce nauczyć? Ma jakiś plan tresury, czy na razie chce je tylko wk***ić?



Kanalarz.

NemesisCaine

2020-05-13, 22:17
A moze by jej tak ta morde wcisnac w ten talerz. Idiotka.

sa...........os

2020-05-13, 22:23
Cytat:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.


Cytat:

Żeby sklecić taką wypowiedź to trzeba być albo turbo idiotą albo niedorozwojem.


Cytat:


A ty do czego jesteś potrzebny? Do czyszczenia kibli na dworcu?



Skąd w Was tyle nienawiści do bliźniego!? Wy chromolone bździągwy siarczyste, prąciem pelikana tyrkane w twarzyczki! :krejzi:

Tr...........ty

2020-05-13, 23:17
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka



Wyjątkowo brzydki szczur

Ziomaljlb

2020-05-14, 00:48
Poligon wroc.. to jakis kuwa zart.

darayavahus

2020-05-14, 08:48
wirtuozkakofonii napisał/a:

Tak was widzę, wiśnioki dla których pies musi być duży.



dla miastowych im mniejszy pies, tym lepszy, bo ciaśniejszy.