18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tresura małych szczurów

phrontch • 2020-05-12, 21:33
Metoda zatwierdzona przez poligona




IOI

2020-05-13, 08:24
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka



a twoj chlopak nie jest o niego zazdrosny?

skywalker75

2020-05-13, 09:48
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.



noż k***a, jezeli ktos potrzebuje burka, żeby wk***iać animalsów to musi niezłą rozklapciałą cipą

Marco_Zg

2020-05-13, 10:46
Gremliny rozrabiają. Dostaja żarcie po pólnocy.

Kepeszek

2020-05-13, 11:11
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.



Co ty k***isz xdd Ziomalu, ty sie wieszaj bo jak to są twoje SZCZERE przemyślenia a nie pokazywanie jaki jestes madafaka i jaki to jestes zimny i sadolowy to ch*ja sie nadajesz do czegokolwiek. Może do kopania dołów ale to też tam trzeba rozkminiać coś to nie wiem. Życzę Ci żebyś zniedołężniał i oślepł a twój pies przewodnik żeby Ci odgryzł twoje mikrojaja i mikrosiuśka.

wirtuozkakofonii

2020-05-13, 13:03
Zcarg napisał/a:

Gdzie ty tu k***a psy widzisz







Tak was widzę, wiśnioki dla których pies musi być duży.

AndyC

2020-05-13, 13:15
wirtuozkakofonii napisał/a:

Tak was widzę, wiśnioki dla których pies musi być duży.



Ach te stereotypy. Każdy wedle uznania. Ty na przykład masz małego ;)

gumstg

2020-05-13, 13:38
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.



Powiedzial to zjeb ktory sam jest gimbusem. Widac ze takiego debila rodzice do dzisiaj trzymaja w piwnicy i napie**alaja wszystkim czym popadnie

niemamskarpet.

2020-05-13, 13:40
a ja uważam, że najlepsze zwierze domowe to kura w zamrażarce :ciasteczkowy:

Da...........n2

2020-05-13, 14:28
dignogato napisał/a:

Wyluzuj gimbusku, bo chyba Ci się rurki w srom wrzynają.
Jeśli ktoś potrzebuje burka do obrony, to jest turbo cipą i powinien się powiesić.
Jeśli ktoś potrzebuje burka jako przewodnika, oznacza że jest ślepy, więc jako niedorozwój też powinien się powiesić.
Pchlarz może być przydatny w polowaniach - fakt, ale tylko po to, żeby animalsi się wk***iali.



A ja r*cham cię w dupsko, twoja stara a twoje bachory to tylko kolejne problemy dla tego świata. Tyle wg mnie jesteście warci jako rodzina, jako ludzie. W dodatku z was ch*j nie pożytek. Żrecie jak wstrętne opasy, śpicie, r*chacie się, i siedzicie na zasiłkach.

Cryo

2020-05-13, 14:36
wirtuozkakofonii napisał/a:

Tak was widzę, wiśnioki dla których pies musi być duży.



A tak wszyscy widzą ciebie :)

olo_witek

2020-05-13, 14:44
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka


oj jakie to słodkie aż chyba pie**olne pawia

dżonyłojlker

2020-05-13, 14:48
AndyC napisał/a:

Żeby sklecić taką wypowiedź to trzeba być albo turbo idiotą albo niedorozwojem.
Żeby wierzyć w to co się napisało trzeba być niedorozwojem i powinno się powiesić.
A jak taki zdechnie to nawet animalsów będzie to ch*j obchodziło.

Ale k***a pajacujesz. Nie wierzę, że "sadole", którzy piszą takie posty są takimi głąbami. W 99% to jakieś kompleksy są nadrabiane ostrymi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Żeby zaistnieć, żeby zauważyli.

Jesteś hardkorem! Zszokowałeś nas. Gratuluję. Nie wiem co jeszcze trzeba napisać, żebyś zapomniał jakiego masz małego ku*asa czy tam srom wszystko jedno.



No no, Ty się tak nie rozkręcaj, bo jak adminkowie się zorientują, że popie**alasz z kolejnego konta, to wyłapiesz blokadę IP i się skończy pajacowanie.

Sololine napisał/a:

A ty do czego jesteś potrzebny? Do czyszczenia kibli na dworcu?



Kolejny inteligent. Dziś założone konto i już szczeka, a może Ty też wyłapałeś warna lub blokadę i napie**alasz na dziko.

janlew

2020-05-13, 14:49
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka


No to jak masz więcej niż 12lat, to jesteś zoofilem

GeoXL

2020-05-13, 14:51
cesarz1982 napisał/a:

A ja tam sie nie wstydzę i kocham swojego małego gnojka


zjedz go