18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trawojady

~Angel • 2019-06-12, 18:10
Kolejny etap to obój rytualny.


Miszczu

2019-06-12, 23:32
Taka ladna, a taka glupia

emperorzbigniew

2019-06-12, 23:48
^^ Dlatego zwracam ponownie uwagę na blondynkę w 0:14. Prawie jest cyc.

djted

2019-06-13, 01:38
Co to za ekozjeb ? Wypie**alaj z tej strony. Ja jestem wszystkozerca i nie póbuje nikomu wpie**olic na łeb moich przekonan. Wpie**alasz zielsko to Twoja sprawa i gówno mnie to obchodzi. Wy k***a macie juz niezle naj***ne. Jak zwykle mniejszosci najmocniej szczekaja. ...

Ja...........ro

2019-06-13, 03:40
A wedle lewackiej logiki... można wziąć udział w takim proteście, dać się przysmażyć a następnie oskarżyć i ch o gwałt, naruszenie cielesne i ch*j wie co jeszcze?

bard1988

2019-06-13, 06:21
bez patroszenia to mięso będzie śmierdzieć.

polakwrocek

2019-06-13, 09:02
A potem weganie pierdzą jak krowy. Cały dzień całą noc.
Do tego czysty weganizm po około 6 latach powoduje impotencję u mężczyzn oraz utratę miesiączki u kobiet.

Wiewór

2019-06-13, 09:07
Zobaczcie tego zwyrola z wonsem i kajdanem na szyi jaką ma minę jak się cieszy, że będzie k***ę przypalał :mrgreen:

Zordonek

2019-06-13, 10:30
czy to nie jest tak, że zwierzęta nie noszą bielizny? A oni ją tu mają, niech ściągają i strajkują na nowo ;)

ProVVe

2019-06-13, 17:35
BialyNigger napisał/a:

no to już jest jakaś farsa... pewnie nie wiesz, że drzewa też produkują CO2 no, ale skąd, no bo nie ze szkoły... i pewnie nie wiesz co to gazy cieplarniane, bo skąd... no i pewnie nie wiesz, że człowiek produkuje 50x więcej CO2 niż wuklany a prawie 30% produkcji gazów cieplarnianych (w tym w głownej mierze CO2) przez człowieka pochodzi z hodowli zwierząt....
jezu ludzie na tej stronie są co raz głupsi...



Pewnie nie wiesz, że jedna erupcja wulkanu dajmy na to tego na Islandii wytworzyła więcej co2, pyłów i innych gówien niz człowiek przez 100lat (czyli od 1910 do 2010r.). Pewnie nie wiesz, że najwięcej gazów produkują oceany (zarówno tlenu(40%) jak gazów odpowiedzialnych za podwyzszenie temp - badania wykazały wzrost uwalniania się metanu z głębin). Pewnie nie wiesz, że skoro trawa magazynuję wodę to ta sama woda jest magazynowana w zbożach czy krowach... Krowa zrobi siuru bo z trawy pobiera tez wodę i oddaj, poci się etc... Zreszta jak ktos jest ślepy na racjonalne argumenty, a chłonie każdy jednostronne poglądy jak mucha kał to nie dojdziesz z nim do żadnego porozumienia. Trzymasz się ślepo jednej słusznej racji i dlatego jestes szkodliwy i nigdy nie bedziesz brany na poważnie przez ludzi myślących. Kiedyś wrzucili oświadczenie, że jesteśmy odpowiedzialni za 10% zanieczyszczeń, szkodliwych działań czyli tak ogólnie "efektu cieplarnianego" a reszta to matka natura. Powinniśmy dbać o środowisko, ale nie siejmy paranoi...

PS. nikt nie mówi, że część stwierdzeń twoich jest błędne, ale przedstawianie ich jako doktryn jest śmieszne... Czasami fałszywie potęgowane i pokazywane bez całości obrazu. Również zachowywanie się jak "smerf ważniak" jest k***a irytujące... Nie nie jesteś lekarstwem i zbawcą tego świata... Jesteś zwykłym gościem co czyta pierdoły i zapamiętuję wycinki, a nie szuka prawdy czy neguję to co czyta. Pamiętaj olej palmowy co parę lat jest szkodliwy a co kilka jest lekiem na wszystko... Samo to skłania do myslenia. Nawet profesorowie kazali mi negować to co sami mówią, a nie przyjmować informacji jako prawdy objawionej... Teraz tobie radze to samo... Troche pokory nikogo nie zaj***ło

BialyNigger

2019-06-13, 20:57
ProVVe,

Nie ma czegoś takiego jak "jednostronne poglądy na temat klimatu"... Są prawidłowe metodologicznie badania przeprowadzane przez wiele niezależny zespołów naukowych na całym świecie, które potwierdzają horrendalną produkcję CO2 przez człowieka, zacząco zawyżającą tę pochodzącą z naturalnego środowiska.

No i są też populistyczne brednie z filmów z żółtymi napisami i JKM bagatelizującego topniejące lodowce na podstawie prawa Archimedesa... Oczywiście efekt Dunninga-Krugera i chęć bycia tym jedynym oświeconym sprzyja łykaniu łatwo-przyswajalnych, nienaukowych bzdur ;)

poligon6

2019-06-13, 21:08
BialyNigger napisał/a:

Nie ma czegoś takiego jak "jednostronne poglądy na temat klimatu"... Są prawidłowe metodologicznie badania przeprowadzane przez wiele niezależny zespołów naukowych na całym świecie, które potwierdzają horrendalną produkcję CO2 przez człowieka, zacząco zawyżającą tę pochodzącą z naturalnego środowiska.



Czekam cały czas na komputerowy model klimatu, nie ma takiego. W/g klubu paryskiego paliwa kopalne mialy się skończyć kilkadziesiat lat temu, o innych wymysłach naukowców nie wspomne. Też były wzorce tony badań, analizy.

Człowiek bez wątpienia przyczynia sie do ocieplenia klimatu, pytaniem jest tylko w jakim stopniu.

powoluku

2019-06-14, 23:38
BialyNigger napisał/a:

oczywiście na nagraniu pokazany tylko dość brutalny happening... ale warto spojrzeć na to z drugiej strony



A teraz pokaż ile kalorii i wartości odżywczych ma 1kg wołowiny a np 1kg pomidora.

Halman

2020-06-02, 10:49

aż miło popatrzeć na ten festiwal sp***olenia umysłowego...
co następnego mają w planach? Bo ja dziś mielone z łopatki wołowej :amused:

ivinnie

2020-06-02, 10:51
Opie**oliłbym zdrową łydkę.